moguce ili ne

lavica76

Početnik
Poruka
21
Sta mislite, da li je moguce zaljubiti se u nekog koga ste upoznali na netu i nikada ga niste videli uzivo.Plus sto zivite u dve razicite drzave i jos ste 400km jedno od drugoga.
Meni zvuci neverovatno, ali neko drugi me ubedjuje da je tako.
A da taj neko samo zeli sex, i to je jos neverovatnije, pa mogao bi da ga nadje u svojoj okolini sa mnogo manje muka.
Ajde, sta vi kazete na to?
 
lavica76:
Sta mislite, da li je moguce zaljubiti se u nekog koga ste upoznali na netu i nikada ga niste videli uzivo.Plus sto zivite u dve razicite drzave i jos ste 400km jedno od drugoga.
Meni zvuci neverovatno, ali neko drugi me ubedjuje da je tako.
A da taj neko samo zeli sex, i to je jos neverovatnije, pa mogao bi da ga nadje u svojoj okolini sa mnogo manje muka.
Ajde, sta vi kazete na to?


Svidja mi se tvoj nick..... :wink:
 
i meni zvuci tako... boze, kad se samo setim kako je sinoc, posle toliko vremena i prepiske, kulminirala dugo akumulirana strast izmedju dva nicka... :oops: :lol: :wink:

Ima puno erotike u tom prepisivanju, onako, spontane i neobuzdane... svidja mi se to :wink: :lol:

Ja mislim da On treba da se vidi sa predmetom svojih mastanja sa kompa, definitivno... Kupi karu, pa na avion, pa hop-cup, let, let bubamaro... :lol: :lol: :lol:
 
pa to moze da bude samo uvod u stvarno zaljubljivanje...ali i ne mora da bude. :?
ne mozes se zaljubiti u nekog pre nego sto ga vidis,dodirnes i omirises...bar ja ne mogu...mozda su oni bas zanimljivi jedno drugom zato sto su nedostupni :roll:
 
guda:
i meni zvuci tako... boze, kad se samo setim kako je sinoc, posle toliko vremena i prepiske, kulminirala dugo akumulirana strast izmedju dva nicka... :oops: :lol: :wink:

Ima puno erotike u tom prepisivanju, onako, spontane i neobuzdane... svidja mi se to :wink: :lol:

Ja mislim da On treba da se vidi sa predmetom svojih mastanja sa kompa, definitivno... Kupi karu, pa na avion, pa hop-cup, let, let bubamaro... :lol: :lol: :lol:

I ja sam doziveo slicno iskustvo sinoc...bila je tako..ne znam .....sa onim njenim plavim loknicama...ma covek da je pojede pravi slatkis...zao mi je samo sto je kratko trajalo.....mada ide vikend nikad se ne zna......

Ai dalje cekam odgovor ko je gde..... :?:
 
aj se vratimo na temu ---
pa nije uvek pravilo ,,kao daleko su ,,pa ih privlaci nesto sto se na prvi pogled cini neostvarljivim ,,,
mozda su prepoznali ,,,bla bla bla ma yebes ovo niko nije ozbiljno shvatio
 

Back
Top