Horor Filmovi

Isto tako bilo ko mozw napraviti najvecu gadost na svetu i onda dati neko tako apstraktno objasnjenje koje veze nema sa filmom, i onda se eto dive kako je on genije, a oni nikad ne bi skapirali u čemu je fora filma da im nije neko objasnio.

dobro, polako, ako ti nešto nije razumljivo ne znači odmah da je loše....

linčovi filmovi su negde između
 
Isto tako bilo ko mozw napraviti najvecu gadost na svetu i onda dati neko tako apstraktno objasnjenje koje veze nema sa filmom, i onda se eto dive kako je on genije, a oni nikad ne bi skapirali u čemu je fora filma da im nije neko objasnio.

Upravo to :D Ljudi vole da se loze na to kako su inteligentni jer su skapirali nesto sto je vecini konfuzno i nasli mu neko dublje znacenje...A ovi sto im se dopadne film tek kad vide objasnjenje, njih necu ni da komentarisem.
 
Upravo to :D Ljudi vole da se loze na to kako su inteligentni jer su skapirali nesto sto je vecini konfuzno i nasli mu neko dublje znacenje...A ovi sto im se dopadne film tek kad vide objasnjenje, njih necu ni da komentarisem.

A sto je najgore nisu ni skapirali, nego su procitali kolumnu nekog strastvenog filmofila koji je jedini na balkanu navodno skapirao, pa onda njega citiraju, ali ne navode da je to on rekao nego pripusuju sebi zasluge.
 
Rece covek koji, koliko juce, izjavi kako zeli da pise knjigu koja ce za temu imati neku popularnu tematiku, ne bi li zaradio nesto para i postao poznat, a za taj uspeh ne moras ni biti pismen :D

Pa da, jer ja bar eto priznam da sam glup, za razliku od onih koji nece da priznaju i misle da su pametni. Dovoljno sam pametan da shvatim da sam glup,za razliku od nekih koji misle da kapiraju Linca i njegove filmove a covek ni sam sebe ne kapira.
 
Pa zato sto mrzim ta foliranja, ala "kultno je" mora da se voli. Mrzim i Mulholland drive koji se isto masovno glorifikuje, a isto tako sam nailazila na slicne komentare za taj film kao i za Eraserhead - niko ga ne kapira, ali jelte to je Lynch pa se mora voleti i ceniti, blah. Hvala Bogu pa isto tako postoje ljudi koji su duplo stariji od mene i mnogo filmski iskusniji (iako sam i sama filmofil) koji su u fazonu da je Eraserhead sranje koje je jedino revolucionarno zbog toga kako je odradjen za to vreme, ali da sem toga nema nikakvu drugu vrednost.

Isto tako bilo ko mozw napraviti najvecu gadost na svetu i onda dati neko tako apstraktno objasnjenje koje veze nema sa filmom, i onda se eto dive kako je on genije, a oni nikad ne bi skapirali u čemu je fora filma da im nije neko objasnio.

Ne moraju potpuno da se kapiraju Linčovi filmovi da bi se voleli, ovde je možda bitnije atmosfera koju film stvara i raspoloženje koje budi u tebi...
 
Poslednja izmena:
Kretene i degenerike kao souzuke i skeeter treba izbaciti, troluju i truju teme. Ovaj souskuke citao sam napadao je jos nekoliko ljudi koji postuju neki film koji on ne voli.
Vecina Lynchovih filmova je genijalna (ne svidja mi se i losi su po meni od njega Inland Empire, Dune, TP 2017) , Eraserhead je surealizam, film je umetnost iznad svega i ne mora da bude linearno struktuiran, onda je i Bunjuel bezveze po tom principu da sve mora da bude linearno.
Eraaserhead je surealizam i horor, i odlican film, film radi i prava je umetnost.
Eraserhead je san-kosmar nekog lika kao sto je Lynch u mrtvom kapitalistickog gradu punom raznih patologija i haosa.
 
HAHA ti pričaš o trolovanju i trovanju tema auh nema šanse da si ozbiljan
lik spamuje na bukv 200 tema u podforumu filmovi,samo ko robot napiše koji je film gledo i to je to,nikad ni u kakvoj diskusiji il ičemu sličnom nije učestvovao i ON taki naziva druge trolovima :dash:
vecina lincovih filmova je debilna,od debila za debile,eto ti si baš nako savršen primer
 
Vecina Lincovih filmova je genijalna i za pametne ljude. Elephant Man, Straight Story su remekdela radjena po istinitim dogadjajima i nisu surealizam, filmovi za pametne ljude. Lincov surealizam vecina je genijalna.
Ja sam ozbiljan, i kad pisem preporuke nema potrebe ja nista da pisem samo postavim ono sto sam gledao, volim, i smatram odlicnim filmom, ljudi mogu da procitaju filmske kritike mnogih filmskih kriticara i ljudi o filmu.
Ti si trol i trolujes ne samo mene vec i druge, video sam kako lupas gluposti i svadjas se i trolujes ljude po komentarima.
 
Vecina Lincovih filmova je genijalna i za pametne ljude. Elephant Man, Straight Story su remekdela radjena po istinitim dogadjajima i nisu surealizam, filmovi za pametne ljude. Lincov surealizam vecina je genijalna.
Ja sam ozbiljan, i kad pisem preporuke nema potrebe ja nista da pisem samo postavim ono sto sam gledao, volim, i smatram odlicnim filmom, ljudi mogu da procitaju filmske kritike mnogih filmskih kriticara i ljudi o filmu.
Ti si trol i trolujes ne samo mene vec i druge, video sam kako lupas gluposti i svadjas se i trolujes ljude po komentarima.

zašto pišeš kao hrvat :think:
 
Ne moraju potpuno da se kapiraju Linčovi filmovi da bi se voleli, ovde je možda bitnije atmosfera koju film stvara i raspoloženje koje budi u tebi...

Kad mi je nesto nejasno, onda mi stvara samo ogromnu zelju da se zavrsi sto pre. I planiram da pogledam neke njegove druge filmove (u kojima nije eksperimentisao), ali ova dva koja sam nabrojala su mi jeziva i apsolutno nemam nikakvo postovanje prema njima, ma koliko ga glorifikovali tzv kompetentni kriticari.

- - - - - - - - - -

Vecina Lincovih filmova je genijalna i za pametne ljude. Elephant Man, Straight Story su remekdela radjena po istinitim dogadjajima i nisu surealizam, filmovi za pametne ljude. Lincov surealizam vecina je genijalna.
Ja sam ozbiljan, i kad pisem preporuke nema potrebe ja nista da pisem samo postavim ono sto sam gledao, volim, i smatram odlicnim filmom, ljudi mogu da procitaju filmske kritike mnogih filmskih kriticara i ljudi o filmu.
Ti si trol i trolujes ne samo mene vec i druge, video sam kako lupas gluposti i svadjas se i trolujes ljude po komentarima.

Pusti ljude da imaju svoje misljenje. Skapirali smo svi da ga volis i to je okej, ali je isto tako okej i da ga neko ne voli i to tog nekog ne cini manje inteligentnim, itd.
 

Back
Top