KO UPRAVLJA SRBIJOM ???

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.180
Ako prihvatimo da su drzavni poslovi, tj. poslovi koji se ticu drzave POLITIKA
(po latinskom tumacenju)
ili nauka i vestina upravljanja drzavom (po grckom tumacenju reci: politika) -
ODMAH CE NAM SE NAMETNUTI PITANJE: PA KO TO USTVARI UPRAVLJA NASOM DRZAVOM SRBIJOM.

JA - NE ZNAM, A, VI ?

Jedino znam da covek moze da dobije vise nego cudna obavestenja na sajtu www.parlament.sr.gov.yu , narocito ako udje u Vladu Srbije a zatim u Kancelariju za pridruzivanje EU i pokusa da se obavesti o njihovom radu, planovima, itd.

Ono sto moja malenkost i moj ZDRAV RAZUM moze da izvuce kao zakljucak - VISE JE NEGO PORAZNO!
 
eremita:
Ako prihvatimo da su drzavni poslovi, tj. poslovi koji se ticu drzave POLITIKA
(po latinskom tumacenju)
ili nauka i vestina upravljanja drzavom (po grckom tumacenju reci: politika) -
ODMAH CE NAM SE NAMETNUTI PITANJE: PA KO TO USTVARI UPRAVLJA NASOM DRZAVOM SRBIJOM.

JA - NE ZNAM, A, VI ?

Jedino znam da covek moze da dobije vise nego cudna obavestenja na sajtu www.parlament.sr.gov.yu , narocito ako udje u Vladu Srbije a zatim u Kancelariju za pridruzivanje EU i pokusa da se obavesti o njihovom radu, planovima, itd.

Ono sto moja malenkost i moj ZDRAV RAZUM moze da izvuce kao zakljucak - VISE JE NEGO PORAZNO!Eremita,od 1943 pa naovamo,TITOVI Srbi su Srpsku Krunu klevetali izdajnickom, a sad pod "istu" opljackase Srbiju,pa se pitam dali je ova pljacka rat protiv Srpsku (KRUNU)da je totalno uniste?!!!
 
Србијом управља неко из иностранства ко је био довољно моћан да на власт постави ове будале и пацере који само извршавају налоге који су им дати.
 
Alo, ljudi, Cedoidi, DS-ovci, i svi ostali pa tamo pise da postoje neki TRENERI :?

pa tamo se na drzavnim sluzbenicima VRSI OBUKA kao da su kerovi, TRENERI VRSE OBUKU, :cry:

pa ta Kancelarija za pridruzivanje zajedno sa tzv. NVO sektorom HARA I CARUJE, :twisted:

pa tamo najvise ima saradnje SA NEMCIMA ...
a sve te "saradnje" su potpisane u vreme
vladavine DS-ovaca, :evil: :evil: :evil:

O, Boze, svi cutite i prodajete nam "krastavce" umesto tema: 'Politika' :?:
 
eremita:
Nexus 6:
sta 'ocete, bre, vi...? :shock:
kakav Ceda, DS i NVO...pa ko je sada na vlasti u Srbiji? :?

Idi pa se prosetaj po sajtu - pa ces sve lepo da povezes - sve OBRATI PAZNJU NA VREME
I GODINE KADA JE STA POTPISANO (auh, tesko nama) :oops:TITOVcima je [sekira} "upala" u Med, pa sad zahvaljuci [Zapadu}u ime Srpsku "KRUNU" plackaju nas narod.
Za vreme TITov regime ako si ga psovao dobio si 20 ili Metak u celu, a sad ako psujes (Zapad) sto im je dozviolio pljacku,dobi ce 20 ili 2 metra ispod,pa se zato nesme "pomenuti" sta se sve dogadjalo u Jalti 1943...eremita jesam li upravu?
 
vzeoy7y9:
eremita:
Nexus 6:
sta 'ocete, bre, vi...? :shock:
kakav Ceda, DS i NVO...pa ko je sada na vlasti u Srbiji? :?

Idi pa se prosetaj po sajtu - pa ces sve lepo da povezes - sve OBRATI PAZNJU NA VREME
I GODINE KADA JE STA POTPISANO (auh, tesko nama) :oops:TITOVcima je [sekira} "upala" u Med, pa sad zahvaljuci [Zapadu}u ime Srpsku "KRUNU" plackaju nas narod.
Za vreme TITov regime ako si ga psovao dobio si 20 ili Metak u celu, a sad ako psujes (Zapad) sto im je dozviolio pljacku,dobi ce 20 ili 2 metra ispod,pa se zato nesme "pomenuti" sta se sve dogadjalo u Jalti 1943...eremita jesam li upravu?

Potpuno se slazem sa vama gospodine "vzeoy7y9", Srbe najvise mrze oni narodi
koji su "tikve bez korena" - zato srbofobi dobiju temperaturu kada im pomenes
dinastiju, monarhiju, Karadjordjevice, jer oni traze
"ljudska prava" koja bi za posledicu imala da nam opet neki hohstapler bravar dodje na vlast.
 
Belgrader:
Ne znam da li su svesni neki od vas koliko daju glupave komentare...sto pricate uopste bez pravih informacija? Pretostavljate i lupetate samo kao da nemate pametnija posla :roll:Belgrader!Dasu ovakve teme bile prije propas Jugoslavije,mozda bi se Kraljevina vratila na vreme,..ali Zapad je znao oko se Monarhija vrati na vlast,..bilo bi pitanje 1943 Jaltanska izdaja (high treason),pa bi bilo (Zapandnjacima) tesko izbeci ne kaznjeni,ovaki im je bas dobro zavadi pa "vladaj"...a oni koji ih nema bez njih se moze.Izjasni se na ovom [forumu} pa kazi dali nije tako?
 
vzeoy7y9:
Belgrader:
Ne znam da li su svesni neki od vas koliko daju glupave komentare...sto pricate uopste bez pravih informacija? Pretostavljate i lupetate samo kao da nemate pametnija posla :roll:Belgrader!Dasu ovakve teme bile prije propas Jugoslavije,mozda bi se Kraljevina vratila na vreme,..ali Zapad je znao oko se Monarhija vrati na vlast,..bilo bi pitanje 1943 Jaltanska izdaja (high treason),pa bi bilo (Zapandnjacima) tesko izbeci ne kaznjeni,ovaki im je bas dobro zavadi pa "vladaj"...a oni koji ih nema bez njih se moze.Izjasni se na ovom [forumu} pa kazi dali nije tako?

Ma, i on zna vzeoy7y9 - ali se pravi "tosa", jer tako je najbolje
 
Србијом влада експозитура комитета государствене безопасности уз мала проклизавања типа Джинджич али брзо се сваки антиталенат смири
 
BEOGRAD
Navijač Zvezde iz Zenice izabran za sportskog direktora Partizana
Prije sam iz Zenice uvijek išao, gotovo svakih 15 dana, da pratim fudbalere Zvezde
G. Šumarprije 10 minuta


  • Zoran Savić
Zoran Savić
FOTO: EUROHOOPS.NET

Zeničanin Zoran Savić (54), koji je izabran za novog sportskog direktora Košarkaškog kluba Partizan, inače je navijač Crvene zvezde.
- Ja sam uvijek navijao za Zvezdu. Prije sam iz Zenice uvijek išao, gotovo svakih 15 dana, da pratim fudbalere Zvezde. Na košarku nisam često išao, ali na fudbal jesam od malih nogu. Tako da mi je nastup u Zvezdi sigurno jedna od neostvarenih želja u karijeri - rekao je svojevremeno Savić, što su sada objavili srbijanski mediji.
Inače, Savić je rođen u Zenici, a trofejnu seniorsku košarkašku karijeru počeo je u Lasti iz Čapljine...#



Gde god krense Bosanci dominiraju
 
Kopija sa druge teme


- сви Карађорђевићи помало. Корени из Црне Горе,
- Слободан Милошевић од Васојевића, Црна Гора,
- Борис Тадић, отац из Пиве а мајка из Бијељине,
- Војислав Шешељ рођен у Сарајеву а корене вуче из Попова поља,
- Вук Драшковић, рођен у Банату а корени из Гацка,
- Драган Ђилас, отац изОчигрија (Мартин Брод) а мајка са Плитвица,
- Александар Вучић, отац из Чипуљића код Бугојна,
- Жарко Обрадовић, СПС, Васојевићи из Берана,
- Санда Рашковић, по мајци Италијанка,
- Зорана Михајловић, рођена у Тузли,
- Ненад Поповић, рођен у Тузли,
- Миодраг Костић рођен у Војводини а потомак црногорских колониста,
- Лука Бојовић, из Црне Горе,
- Саша Радуловић, отац из Црне горе а мајка Личанка,
- Сергије Трифуновић, рођен у Мостару,
- Душан Михајловић, Црногорац,
- Здравко Понош, из Голубића крај Книна,
- Дарија Кисић,из Невесиња,
- Душан Кнежевић, из Далмације,
- Филип Цептер, порекло из Поткозарја,
- Александар Поповић, по оцу Славонац,
- Жељко Ражњатовић,из Црне Горе,
- Ђорђе Божовић-Гишка, порекло из племена Кучи,
- итд,итд.
Сигурно да их има још а ко ће да их преброји. Има ту и Срба али су им корени ван Србије.
Па изволите додајте!
 
Kriminalno tajkunska elita. Dakle neki Velja koji će da ti odseče glavu ako ga ne poslušaš. On je u direktnom kontaktu sa ljudima. Direktno uzima cash.
Tajkuni opšte sa narodom putem zakona. Njihova vlast je u ogromnom kapitalu i posedu.
A Velji u mačeti.

Država samo daje legitimitet tom sistemu. Parazitira.
 
Cedomir Jovanovic. Otac Jovica iz potkozarja u Bosni.

Nela Kuburovic. Iz Sarajeva.

Zoran Dindic je roden u Bosanskom Samcu

Viceguverner Narodne Banke Srbije Dragana Stanić - Iz Kotora iz CG

https://www.nbs.rs/internet/latinica/10/10_3.html


Aleksandar Vulin - i on je iz bosanske Krajine

Biografija
Porodica Vulin vodi poreklo iz Bosne i Hercegovine.
https://sh.wikipedia.org/wiki/Aleksandar_Vulin



Adam Šukalo će biti poslanik u Skupštini Srbije







1333 Objavljeno 21 jun 2020 Autor: Bojan Trgić

AdamSukalo850px.jpg




Vjerica Radeta (Livno, Bosna , 15. oktobar 1955) srpska je političarka, članica Srpske radikalne stranke, narodni poslanik u Narodnoj skupštini Republike Srbije.


Vuk Jeremic - Unuk rahmetli Pozderca
 
Cedomir Jovanovic. Otac Jovica iz potkozarja u Bosni.

Nela Kuburovic. Iz Sarajeva.

Zoran Dindic je roden u Bosanskom Samcu

Viceguverner Narodne Banke Srbije Dragana Stanić - Iz Kotora iz CG

https://www.nbs.rs/internet/latinica/10/10_3.html


Aleksandar Vulin - i on je iz bosanske Krajine

Biografija
Porodica Vulin vodi poreklo iz Bosne i Hercegovine.
https://sh.wikipedia.org/wiki/Aleksandar_Vulin



Adam Šukalo će biti poslanik u Skupštini Srbije







1333 Objavljeno 21 jun 2020 Autor: Bojan Trgić

AdamSukalo850px.jpg




Vjerica Radeta (Livno, Bosna , 15. oktobar 1955) srpska je političarka, članica Srpske radikalne stranke, narodni poslanik u Narodnoj skupštini Republike Srbije.


Vuk Jeremic - Unuk rahmetli Pozderca
Sve su to naši Srbi. I Nikola Tesla je bio prečanin. Ništa to ne znači. Pogotovo kada na izborima presudan glas imaju Srbijanci.
 

Back
Top