Sta sam ja?

Nico

Zainteresovan član
Poruka
293
Moj znak je Bik, podznak Skorpija i mesec u Skorpiji. Uskoro cu da napunim 30. Da li da se smatram Bikom ili Skorpijom? Strucnjaci za astrologiju, zanima me vase misljenje.
 
Nico:
Moj znak je Bik, podznak Skorpija i mesec u Skorpiji. Uskoro cu da napunim 30. Da li da se smatram Bikom ili Skorpijom? Strucnjaci za astrologiju, zanima me vase misljenje.
Bik si. To oko smene posle 30-te godine je cista glupost. A sa druge strane, Mesec u Skorpiji i podznak Skorpija ti daju mnoge osobine Skorpije, kao sto su zatvorenost, tajanstvenost, veoma jaka emotivnost sto nije tipicno za Sunce u Biku. Aj da kazem ono sto kazem svima, coveka odredjuje komplet horoskop a ne samo Sunce i podznak.
 
Celog svog zivota ti si onakvih osobina kakav ti je podznak, a tek onda znak. Ali podznak "preovladjuje" od 30. godine zato sto do te godine ti se i nisi smatrao licnoscu sa tacno definisanim osobinama i iskristalisanim namerama, zeljama,....
Sve u sveomu posle 30. god ti si osobina svog ascedenta, ali si pod vecim planetarnim uticajem svog znaka (oko sunca su uvek merkur, venera,.... sto su kljucne planete jednog horoskopa).
Ne znam koliko ti je jasnije, ali ti gledaj i znak i podznak a bogami i lunarni znak (gde ti je mesec) pa se odluci, poznajuci sebe, sta ti najvise odgovara.
 

Back
Top