Elektronska cigareta

Hvala svima na odgovirima. Kod mene definitivno nesto drugo ne stima a ne el. cigara. Imam medijalnu cistu vrata pa doktor misli da je mozda to uzrok a imam i gastritis, tako da... nakupi se toga. Ali ne mogu bez nje i gotovo.
probacu da promenim tecnost ili jacinu pa cemo videti.:think:
 
@Shaka,hvala ti shto si mi javno pomogao oko grijacha za Pingvin,mada to bih i sam provalio,shto se ostalog tiche,neću biti grub jer nas ipak dame chitaju ovdje,ali osjećam potrebu da ti tresnem sve u to nadmeno lice i konstatujem ti dijagnozu koju ti meni dade na pp,samo jedna molba,da mi se nikad vishe ne obratish gdje gd se sreli po netu,toliko,plivaj.
Pošto si odlučio ovde da prosipaš patetiku, da ti ponovim ono što napisah na pp: ti nisi baš normalan i potraži nekoga da ti pomogne, a od mene se udalji u troskocima. Pozz
 
Hvala svima na odgovirima. Kod mene definitivno nesto drugo ne stima a ne el. cigara. Imam medijalnu cistu vrata pa doktor misli da je mozda to uzrok a imam i gastritis, tako da... nakupi se toga. Ali ne mogu bez nje i gotovo.
probacu da promenim tecnost ili jacinu pa cemo videti.:think:
Probaj prvo da promenis tecnost ( ja to za jacinu ne verujem, ali u svakom slucaju probaj i to)
I nemoj da robujes savetima lekara, oni savetuju, a i sami se ne pridrzavaju toga.
 
Najgluplja logika ikada. Cigareta je original? To je isti proizvod koji je pušio moj/tvoj deda?

Jel ostavljaš rupe u vilici tamo gde su ti propali zubi, ili kod zubara stavljaš one falsifikat krunice?

Kad praviš kolače, ideš da nabereš vanilu pa je sušiš i presuješ, ili kupiš falsifikat aromu?

Itd, itd... Primera je milion, a dilema uvek ista: zašto ljudi imaju potrebu da komentarišu ono o čemu nemaju pojma niti su to probali.
 
Najgluplja logika ikada. Cigareta je original? To je isti proizvod koji je pušio moj/tvoj deda?

Jel ostavljaš rupe u vilici tamo gde su ti propali zubi, ili kod zubara stavljaš one falsifikat krunice?

Kad praviš kolače, ideš da nabereš vanilu pa je sušiš i presuješ, ili kupiš falsifikat aromu?

Itd, itd... Primera je milion, a dilema uvek ista: zašto ljudi imaju potrebu da komentarišu ono o čemu nemaju pojma niti su to probali.

E, to. :worth:

Rayela - hvala na savetima. Baš zato što doktorima verujem sa izvesnom dozom rezerve, zato pitam ovde ljude koji godinama pare i sigurno bolje znaju, prosto imaju iskustva.
 
E nije šija nego vrat.Bezveze je misliti da su elektronske zdravije..
Samo original, i jedino original ili ništa...falsifikati nisu moja ciljna grupa.Grozim se takvih...
Sve vrste proizvoda imaju i svoje vrline i svoje mane.
Ali, da skratim...
Elektronske cigarete (ako su pristojnoga kvaliteta) kolikogod mana da imaju u odnosu na klasicnesa druge strane imaju tri prednosti:

1) cena!
2) miris
3) zdravlje

Mene ova 2 druga kvaliteta nikada nisu intaresovala. Razlog je bila jedino cena.

I sve dok budes mogla da placas klasicne cigarete ti slobodno koristi njih,
medjutim u misljenja o zdravlju ne bi bilo dobro da ulazis,
jer ako je nesto bez veze tada je to raspravljati sa licima koja su licno konstatovala ociglednu razliku,
a razlika je drasticna.

Naravno, ti kao i svako na to imas pravo,
ali veruj mi ta se tu toliko prozire naivnost nasedanja na propagandu da je mucno to posmatrati,
a tu se odmah automatski namece pitanje u kojim sve temama zivota su ljudi spramni da nasednu na te fazone sem ove teme.
 
Danas je toliko lepog duvana, samo Virdzinije ima dvadesetak sorti, a vi se patite i pusite aparate na struju? Bog vam je dao da uzivate u duvanu, samo ne treba preterivati. Smanjite i nece biti problema... struja je za stekere, nije dizajnirana za pusenje.
 

Back
Top