Prevršila dara meru: kako raskinuti ugovor posle skoro decenije (ne)poverenja

Dust

Domaćin
Banovan
Poruka
4.184
O svim svojim mukama sa kablovskim operaterom PTT KDS pisao sam počev od daleke 2004., pa sve do prošle godine.
Njihove "sitne" prevare, poput poludecenijskog odlaganja uvođenja kablovskog interneta (koga na kraju nisam ni uveo) sam im "oprostio", jer je u vreme kada sam imao televizore sa analognim tjunerima slika bila savršena.
Međutim, ti aparati su odavno pocrkali, zamenjeni su novim uređajima, pa sada više nemaju nikakve adute u mojim očima- naročito s obzirom na to da znam kakva je ponuda drugih operatera: cena je od decembra 900 dinara, u paketu imaju tek nešto preko 70 kanala, programi koji ni u ludilu nisu za Pay TV kod njih moraju dodatno da se plaćaju (TV5, Arte,...), signal im se iskvario i slika je krajnje nekvalitetna (čak iako je reč o analogiji), nemaju HD pakete, da ne govorimo o tome da će "prava" digitalizacija da pričeka "neka bolja vremena"...

Pošto nigde nisam našao na taj podatak, interesuje me kako bih mogao da raskinem ugovor sa lopužama, kao i šta to podrazumeva sa moje, a šta sa njihove strane?
 
Poslednja izmena:
Ma to svakako planiram, ali zar se (umesto pismenog dopisa) ne može ugovor raskinuti na neki lični usmeni zahtev, pa da se popuni neki formular ili sl.? Ne želim da upadnem u gužvu kao neki koji su "privremeno" raskidali ugovor sa kablovskim operaterima, pa im i dalje stizali računi...

pa moze tebi da stize racun, ali ukoliko ne platis oni ti ukinu kablovsku istog momenta..i nema potrazivanja za ono sto ne pruzaju kao uskugu..
a sa dopisom u pismenoj formi ti imas potvrdu da si im odjavio uslugu..
 
pa moze tebi da stize racun, ali ukoliko ne platis oni ti ukinu kablovsku istog momenta..i nema potrazivanja za ono sto ne pruzaju kao uskugu..
a sa dopisom u pismenoj formi ti imas potvrdu da si im odjavio uslugu..
Indeed :P
Mada ću ih prvo kontaktirati da vidim da li postoji neki član ugovora koji predviđa raskid...

Inače, kakva alternativa je ovaj Open IPTV?
 
Pa verovatno postoji clan ugovora koji predvidja raskid u misaonoj formi
Mislim, lepo ti zena kaze sta da uradis, a tebi to tesko
To što mi je rečeno mi je najlakše, ali ne bih želeo da se ispostavi neka glupost- kao što se u zemlji Ludiji događa- da im ja nisam plaćao, da oni nisu isključili signal, pa da me tuže...
 

Back
Top