Доказ да Вук Драшковић зна пут... Пророчке речи Вука Драшковића које су се обистиниле

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vuk i Dana
· Za Srbe zarobljeni neprijatelj, nije neprijatelj.

BBC, 1. april 1999.

· Komentar predloga Sporazuma o Kosovu: Dobro sam zagledao nevestu sa svih strana i mogu da vam kazem da mlada i nije bas tako lepa kao sto se prica.

Blic, 6. mart 1999.

· Za sebe licno mogu da vam kazem da ne vidim da bi moj zivot imao smisla kada bi Srbija izgubila Kosovo.

Blic, 31. decembar 1998.


· Ako neko misli da se sa Seseljem mogu skinuti sankcije, to je kao da misli da je moguce otici u dzamiju po pomoc sa prasetom u narucju.

Blic, 31. decembar 1998.

· U medijima treba da postoje samo one partije koje postoje u parlamentu. Nisu gradani Srbije majmuni.

Blic, 31. decembar 1998.

· Ja sam u ovu kucu usao bez jaja.

RTS 2, avgust 1997.

· Jednakost nejednakih velicina nikad nije bila jednakost.

Studio B

· Slobodane Milosevicu, da budem kratak i jasan: izadi mi na politicki megdan junacki, na tvoju TV Bastilju, ako si musko i ako si covek. Kad god hoces i koliko ti je vremena potrebno. Ali ako mi na megdan ne izades, dajem ti svoju veru tvrdu, poslacu ti kudelju da mi predes gace i kosulju. Dole terorizam i nasilje Slobodana Milosevica! Dole mafijasi dole lopovi. Sutra svi na Trg slobode i da nas bude more, da uplasimo tu kukavicu.

Novembar 1996. godine

· Preostaje nam da nastavimo sa protestima da vratimo mandate, raspisemo moralne poternice , i, najvaznije, da zatrazimo ostavku Slobodana Milosevica. On je pocinio vise krivicnih dela i to onih za koje je predvidena najteza kazna.

Novembar 1996. godine

· Oni nista drugo nisu zasluzili nego da ih narod razapne konjima na repove zbog ovoga sto rade narodu. Nikada se nije desilo da Elena Causesku radi ovo sto radi ova gospoda koja se ne skida sa televizije, samo zato sto je zena predsednika republike. To je stvar njenog sumskog vaspitanja. Njima samo treba motka u glavu. Ne moze se izboriti sloboda sedeci kod kuce. Ja bih sada probijala kordone milicije. Sramota je da Srbija nema ni Apisa ni terorizam kao odgovor na duhovni i fizicki terorizam. Sve treba blokirati. Njihovu kucu treba blokirati, treba ih gadati paradajzom i kamenjem, baciti bombu…

Izjava Danice Draskovic 19.11.1996

· Za sedam godina Slobodan Milosevic je uspeo nemoguce, da taj casni, hrabar i uvek pobednicki srpski narod osramoti pred celim svetom, da nam navuce ludacku kosulju i da svet sa prezirom izgovara nase ime. Za ovih sedam dana mi smo uspeli da delimicno tu ljagu speremo. Kada Milosevica uklonimo, obecavam vam, na nebu Evrope zasijace divna slava srpskog naroda.

Novembar 1996. godine

· Znam da je ova igra sa Milosevicem opasna, jer on je izazvao i zapoceo gradanski rat u Jugoslaviji, a sada je spreman da tu istu strategiju ponovi i primeni izazivajuci gradanski rat u Srbiji.

Decembar 1996. godine

· One koji su zakrvili izrucicemo medunarodnom sudu u Hagu. Onoga casa kada iz Haga stignu optuznice, ova demokratska Srbija, sa zadovoljstvom ce ih isporuciti u Hag.

Decembar.1996.

· Milosevic kaze da se zabrinuo kada je cuo da su studenti peske krenuli iz Nisa, a nije se zabrinuo kada je ceo narod napustio svoju zemlju pesice. Ponudio im je zivot u sportskim halama, da zive kao stoka, da nemaju licna dokumenta, ni pasos.

Decembar 1996. godine

· Slobodan Milosevic je za danas zakazao krvoprolice i pocetak gradanskog rata u Beogradu. Samo covek poremecenog uma moze da mobilise i dovede iz unutrasnjosti Srbije pijane i naoruzane horde sa zadatkom da potekne krv ovim gradom i zemljom.Hitler nije uradio ono Beogradu sto je imao nameru da danas sprovede jadni, sramni sef ove drzave. On je dusmanin Beograda, Srbije, srpskog naroda. On mora da ode.

Decembar 1996. godine

· Za Srbiju bez Mirjane Markovic,bez Slobodana Milosevica, bez Kundaka, bez njihovih Frenkija, bez njihovih Sainovica, Sokolovica, bez njihovih ubica, lopova i mafijasa, ja sam uvek spreman da zalozim svoju glavu.

Januar 1997. godine

· Gospodin Milosevic je vrlo sarmantan covek.

Septembar 1997. godine
 
vojislavseseljnarkomani.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 
Мало ли је ???


Koji put?Devedesetih je pretio Muslimanima u Novom Pazaru da ce im seci ruke do lakata, a sad je umro od straha da ce u Hag.Uopste mi nije jasno zasto je Seselj u Hagu, a Vuk nije.Trebalo bi da ga predamo, onako stvarno, prvi put bez osecanja krivice.A Dana neka stavi jos vece silikone,i sakrije se iza njih! Takav antikomunista, a radi sa Bajatovicem u Nis-u.Kakva lopovska udruga.Ako je Bajatu plata oko 14000 evra, pa i njoj je tu negde.Sacuvaj Boze!Ko ima trunke pameti, ne navodi ove ljude kao primer uglednih politicara.
 
Мало ли је ???


Ono sto je najbitnije rekao je 9 marta '91:

'''Ako ova zadnja KOMUNISTICKA MILOSEVICEVA BASTLIJA u Evropi danas ne padne, Srbija i ceo srpski narod ce platiti veliku cenu''' 1991. Pametnom dovoljo....

KGB-ovac Zjuganov, odaje pocast u Pozervcu zadnjem KGB placeniku u Evropi, crnogorskom komunisti koji je radio za KGB interese preko srpske grbace.

zjuganov1703.jpg

http://1.***************/-gCb5vuMIJPA/Tk-fCFPCQ3I/AAAAAAAABpI/eYGB2I9-B2o/s400/Gennadi+Zjuganov.jpg
4964747_hw7RJP.jpeg
 
Ono sto je najbitnije rekao je 9 marta '91:

'''Ako ova zadnja KOMUNISTICKA MILOSEVICEVA BASTLIJA u Evropi danas ne padne, Srbija i ceo srpski narod ce platiti veliku cenu''' 1991. Pametnom dovoljo....

KGB-ovac Zjuganov, odaje pocast u Pozervcu zadnjem KGB placeniku u Evropi, crnogorskom komunisti koji je radio za KGB interese preko srpske grbace.

zjuganov1703.jpg

http://1.***************/-gCb5vuMIJPA/Tk-fCFPCQ3I/AAAAAAAABpI/eYGB2I9-B2o/s400/Gennadi+Zjuganov.jpg
4964747_hw7RJP.jpeg


U toj "bastilji" i on je bio jedan šraf,ne posebno bitan ali se dobro okoristio.
 
Ono sto je najbitnije rekao je 9 marta '91:

'''Ako ova zadnja KOMUNISTICKA MILOSEVICEVA BASTLIJA u Evropi danas ne padne, Srbija i ceo srpski narod ce platiti veliku cenu''' 1991. Pametnom dovoljo....

KGB-ovac Zjuganov, odaje pocast u Pozervcu zadnjem KGB placeniku u Evropi, crnogorskom komunisti koji je radio za KGB interese preko srpske grbace.

zjuganov1703.jpg

http://1.***************/-gCb5vuMIJPA/Tk-fCFPCQ3I/AAAAAAAABpI/eYGB2I9-B2o/s400/Gennadi+Zjuganov.jpg
4964747_hw7RJP.jpeg

Gospodin Milosevic je vrlo sarmantan covek.

-Vuk Drašković, Septembar 1997. godine
 
Доказ да Вук Драшковић зна пут... Пророчке речи Вука Драшковића које су се обисти

Сада нека виде људи да се исплати полагати испит код госпође Роске!
 
Jeste, i sada ce kao i pre deset godina da se plasiraju price o narodnom spasitelju tipa "Marko Kraljevic", podtipa "Milos Obilic" koji ce jedini narod izvuci iz krize. Tada su bile price o ocveku iz naroda koji nosi prezime mesta iz kojeg dolazi. Sada imamo proroka. Ljudi, nama ne trebaju proroci i spasioci, nama trebaju dobri politicari.
 
Kako neko ko može da se registruje na forum,može da nasjedne na tako lošu montažu - falsifikat.:confused:

Hије фалсификат, био сам на том митингу на градском пољу иза тврђаве. Чак је и сктаћено јер је рекао да ће се на крају рат пренети и на Србију.

Али тај Вук и овај сада су две личности. Оног Вука свакако треба поштовати, а овог како ко хоће.
 
Poslednja izmena od moderatora:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top