Zenski nokti

❆❅ ❄ ❆❅ ❄ ❅ ❄ ❆ !

Pogledajte prilog 467866

Dodji Cano da jedemo cokoladne skoljkice (zamalo da napisem sljokice :lol:) i da svetlucamo u duetu. :ljub:


anf.jpg


(ovaj moj tel. zna da mrzim fotkanje sa njim i nikada ne ufotka kako treba :evil: )
 
  • Podržavam
Reactions: Em.
modesti,prekrasan ti je oblik noktiju,ja ne volim ravno secene,ti ovalni su mi prelepi
Hvala. Ja imam krupne nokte, ravno seceni bi mi bili kao lopate, ne volim ni ja.
...bas su lepi Mo :ok:
- - - - - - - - - -
...ova boja mi se dopada...
Hvala Affro. Boja je malo zakovrnula na ljubicasto, mozda je i do blica; ako se setim sutra uslikacu dok je prirodna svetlost, fotoaparatom, da se lepo vidi.
 
Hvala. Ja imam krupne nokte, ravno seceni bi mi bili kao lopate, ne volim ni ja.

Hvala Affro. Boja je malo zakovrnula na ljubicasto, mozda je i do blica; ako se setim sutra uslikacu dok je prirodna svetlost, fotoaparatom, da se lepo vidi.

i moji su,a uz to su i okrugli:lol: ne pratim temu uopste,pa mozda si vec pisala,da li ih sama oblikujes? ja ne umem,samo secem grickalicom
 
Hvala. Ja imam krupne nokte, ravno seceni bi mi bili kao lopate, ne volim ni ja.

Hvala Affro. Boja je malo zakovrnula na ljubicasto, mozda je i do blica; ako se setim sutra uslikacu dok je prirodna svetlost, fotoaparatom, da se lepo vidi.

..ako se setis napisi koja je marka i broj da vidim ima li kod nas...bas mi nekako atraktivno deluje, rado bi to namazala....
..trenutno su mi nokti najkraci moguci, jer sam ih pustila da prerastu, pa zakacila i slomila dva, onda su svi otisli pod grickalicu...
 
i moji su,a uz to su i okrugli:lol: ne pratim temu uopste,pa mozda si vec pisala,da li ih sama oblikujes? ja ne umem,samo secem grickalicom
Sama, grickalica i papirnata turpija (ona sa 6 granulacija) i to je to.
..ako se setis napisi koja je marka i broj da vidim ima li kod nas...bas mi nekako atraktivno deluje, rado bi to namazala....
..trenutno su mi nokti najkraci moguci, jer sam ih pustila da prerastu, pa zakacila i slomila dva, onda su svi otisli pod grickalicu...

Ja vec neko duze vreme koristim samo avon lakove za nokte, jer cerka donese katalog i odatle odaberem; nisu skupi, u svakom je neka paleta na popustu i odlicni su. Ovaj gore je ona birala, pa mene naterala da namazem, da vidi kakav je. To moja boja nije, ali hajde da joj ucinim. :lol:
...ova slicica je od ranije, kad smo vec kod zelene.

z(1).jpg
 
imam i ja tu sa 6 strana,to nicemu ne sluzi,ne moze da se isturpija nokat,samo da se ispolira nokatna ploca?

Ja sa njom turpijam ivice nokta, kad zavrsim sa grickalicom; sve one grube turpije su mi pregrube, i ako imam jake nokte. Nokatnu plocu ne turpijam, osim da mi je puko nokat tako da moram malo. Ako je zdrav nokat, kontam da ga svako turpijanje cini poroznim, pa nokte pre lakiranja samo frotirom jace istrljam; i mazem podlogu za lak uvek.
 

Back
Top