Да ли је војска Србије јача после одлуке о укидању редовног служења војног рока?

Da li je danas Vojska Srbije jaca?

  • Da,jaca u svakom pogledu

  • Nista se nije promenilo

  • Oslabljena je

  • Ne znam

  • Ne postoji kao faktor odvracanja


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Da li je danas Vojska Srbije jaca,posle odluke o ukidanju redovnog sluzenja vojnog roka?Sta nam je donela ta odluka,i da li je realna konstatacija da na Balkanu vise nikada nece biti rata>

Ovako nesto je mogao da ,,konstatuje'' samo neko sa totalnim odsustvm zdravog razuma....a vojska Srbije....Sta to bese?
 
Da li je danas Vojska Srbije jaca,posle odluke o ukidanju redovnog sluzenja vojnog roka?Sta nam je donela ta odluka,i da li je realna konstatacija da na Balkanu vise nikada nece biti rata>

Dok NATO bude drzao Muslimane i Siptare na lancu nece biti rata.
 
Srbija ne moze sebi da priusti vojsku koja bi opet bila 3 u Evropi, radi se na profesionalnim, manjim jedinicama koje su u svakom trenutku sposobne za brze intervencije.
Radi se koliko se moze i iz postojecih mogucnosti izvlaci se maksimum, vojska se modernizuje u skladu sa mogucnostima i uvezbava konstantno.
I preterivanje je ta sprdnja zbog broja pripadnika VS. Jer nije to sve sta odlucuje o uspesnosti jedne vojske u eventualnim bitkama. Pa ni najmodernija tehnika. Uverili smo se u praksi, ne samo 1999 vec i pre.
MI smo na svojoj zemlji.
Ukidanje vojne obaveze je sve cesce i u drugim zemljama, ali sam protiv toga u nasem slucaju zbog uvek krvi zednih sUsjeda.
 
 
Da li je danas Vojska Srbije jaca,posle odluke o ukidanju redovnog sluzenja vojnog roka?Sta nam je donela ta odluka,i da li je realna konstatacija da na Balkanu vise nikada nece biti rata>
Ma,nikad jača nije bila,pa nije Sutanovac zbog lepih okica bio izbacivač :zcepanje::zcepanje::zcepanje:
 
Poslednja izmena:

Back
Top