SEKSUALNI ŽIVOT ŽENE POSLE ČETRDESETE

aleksandar107

Početnik
Poruka
16
Nikad u životu nisam mislio da ću razmišljati o tome... kako seksualni život funkcioniše posle 40-e!!!! Očigledno je da o seksualnosti, sve što je pisano, pisano je za neki drugi period života. Samim tim i o seksualnom zadovoljstvu, to je takođe pisano za neki drugi period života. Kad gledam svoj život, život svojih drugara ispada da žene u velikom broju postaju seksualno nezainteresovane, više to "odrađuju" kao neku "bračnu obavezu i dužnost". Nema više onog entuzijazma, bar sa ženske strane.

Ne mora da znači da je moje iskustvo ujedno i svačije iskustvo...ali shvatio sam da jednostavno pojma nemam kako to funkcioniše. Budući da seks (još uvek) smatram vrlo važnim ovo me saznanje poražava... ne znam kako da se nosim sa tim...:neutral:
 
Ne "otaljavaju" zene seks zato sto su presle cetrdesetu vec zato sto se izgubila strast i zelja tokom zajednickog zivota. To se desava i onima koji imaju trideset pa i dvadeset i neku ako su dugo zajedno i ako je doslo do zasicenja a isto tako nije retkost da i posle cetrdesete parovi bez obzira na duzinu staza imaju skoro savsen seksualni zivot.
 
mozda je suzdrzana jer joj je telo manje mlado pa da ne popije neku cusku na racun toga ili sto je uvek moguce da cesh otici s mladom od 20 godina... prosto ima gard

mada klimakterijum je nezgodan tad su zene teske a to valjda nikog ne zanima jer je manje zanimljivo od puberteta a nervira ih valjda i ako nekog to previse zanima

mozda joj divljaju hormoni a ti si onako obichan ali pusit ako je te nece nece otkud znam
 
Nikad u životu nisam mislio da ću razmišljati o tome... kako seksualni život funkcioniše posle 40-e!!!! Očigledno je da o seksualnosti, sve što je pisano, pisano je za neki drugi period života. Samim tim i o seksualnom zadovoljstvu, to je takođe pisano za neki drugi period života. Kad gledam svoj život, život svojih drugara ispada da žene u velikom broju postaju seksualno nezainteresovane, više to "odrađuju" kao neku "bračnu obavezu i dužnost". Nema više onog entuzijazma, bar sa ženske strane.

Ne mora da znači da je moje iskustvo ujedno i svačije iskustvo...ali shvatio sam da jednostavno pojma nemam kako to funkcioniše. Budući da seks (još uvek) smatram vrlo važnim ovo me saznanje poražava... ne znam kako da se nosim sa tim...:neutral:

pretpostavløjam da te koje poznajes preko 40 imaju muzeve koji su blizu 50, el tako...
nemam vise pitanja :mrgreen:
 
Ovo je jako ozbiljna tema.

Zene posle 40-e podsvesno shvataju da im se seksualni zivot zavrsava...
Zato im muzevi vise nisu inspiracija za akrobacije u krevetu.
Sa njima su vec sve (poze) isprobale.

Njima u tom periodu treba DOKAZIVANJE.
Dokazivanje sa DRUGIM MUSKARCIMA.
Dokazivanje da jos nisu stare, da su jos nekome pozeljne kao seksualni objekt.

Zato je najlakse povaliti takve zene.
 
Ovo je jako ozbiljna tema.

Zene posle 40-e podsvesno shvataju da im se seksualni zivot zavrsava...
Zato im muzevi vise nisu inspiracija za akrobacije u krevetu.
Sa njima su vec sve (poze) isprobale.

Njima u tom periodu treba DOKAZIVANJE.
Dokazivanje sa DRUGIM MUSKARCIMA.
Dokazivanje da jos nisu stare, da su jos nekome pozeljne kao seksualni objekt.

Zato je najlakse povaliti takve zene.

cek malo, pobrkao si loncice.....nemaju zene patku koja treba da se digne, vagina im moze funkcionisati sve dokle zelja postoji.....i ne vidim zasto se zena sa 60 ne bi sexala sasvim fino ako je zdrava i vesela :)
 
pretpostavløjam da te koje poznajes preko 40 imaju muzeve koji su blizu 50, el tako...
nemam vise pitanja :mrgreen:

pa ima ovih žena što sa 50 izgledaju ko neke od 30, a ima i ovih od 30 što izgledaju ko da imaju 50...

Inače žena izgubi želju valjda sa 70... šta ga znam

Idu dve babe po nudističkoj plaži i gledaju gole muškarce...
sa 20 želela
sa 30 volela
sa 40 umela
sa 50 htela
sa 60 plaćala
sa 70 niču iz zemlje a ja ne mogu ni da čučnem
 
A mene zanima zasto su uvek zene krive?
Ko zna, mozda treba malo vise maste

kakve maste JOS treba sa JEDNIM ISTIM covekom sa kojim se zene sexsira 15-20 godina?

Tu ni maste vise nema, sve je ispitano...

U 20 godina se sabilo preko 3000 seksica i velikih seksova....

I onoj princezi iz 1001. noci je posnestalo maste nakon hiljadu puta....

Tada je vreme DA SE PROBA NESTO NOVO, NEPOZNATO...

Mozda se tamo otkrije nesto sto je jos uvek misticna TAJNA?
 
Ne, ovde nije reč o brakovima i vezama iz praistorijskog doba... nego o nemanju potrebe za tom vrstom užitaka, anafrodizija...valjda se to tako zove, a gledano sa strane nema razloga za tim. jedan moj prijatelj je tako počeo da "vara" ženu jer je ova naprasno izgubila želju za seksom, te boli je glava, te ovo te ono, kad god su "vodili ljubav" vreme intime im se sve više skraćivalo (samo što pre da se završi - iako nema razloga za žurbu) o nekoj mašti, inicijativi, novim stvarima nema ni govora...iz njegove priče sam zaključio da joj nije tražio ne bi mu ni dala...pa kako vreme ide sam sebi ličim na njega...i to me sad drnda, a sve ostalo funkcioniše dobro, normalno... Iz iskustva znam, da kad god "zataji" seks, to je najčešće indikator da "nešto" ne valja, ali nije očigledno...
 
9230_28040852841.jpg


Avion od 90 godina

highlight_pic.php


Avion od 40

aircraft.JPG


Avion od ...

što se Srba tiče sve ovo poobarano :mrgreen:
 
Ne, ovde nije reč o brakovima i vezama iz praistorijskog doba... nego o nemanju potrebe za tom vrstom užitaka, anafrodizija...valjda se to tako zove, a gledano sa strane nema razloga za tim. jedan moj prijatelj je tako počeo da "vara" ženu jer je ova naprasno izgubila želju za seksom, te boli je glava, te ovo te ono, kad god su "vodili ljubav" vreme intime im se sve više skraćivalo (samo što pre da se završi - iako nema razloga za žurbu) o nekoj mašti, inicijativi, novim stvarima nema ni govora...iz njegove priče sam zaključio da joj nije tražio ne bi mu ni dala...pa kako vreme ide sam sebi ličim na njega...i to me sad drnda, a sve ostalo funkcioniše dobro, normalno... Iz iskustva znam, da kad god "zataji" seks, to je najčešće indikator da "nešto" ne valja, ali nije očigledno...

ajd da vidimo koliko će poroda da donese moderan brak gde ni platu ne delite u vanbračnoj zajednici...
pusti ti reptilske brakove, jedan par ceo život, to uopšte nije moderno a rekli i američki naučnici...
znaš dete, postoje glupi ljudi koji padaju na propagandu... savetuju sve i svašta... od da se osakati muško bez iakve potrebe u periodu kad ne može da se odbrani sa izmišljenim razlozima do da sakato muško ne ostvari ni brak... kad još malo porasteš shvatićeš brutalnost koje smo par decenija bili zaštićeni gvozdenom zavesom...
 
ajd da vidimo koliko će poroda da donese moderan brak gde ni platu ne delite u vanbračnoj zajednici...
pusti ti reptilske brakove, jedan par ceo život, to uopšte nije moderno a rekli i američki naučnici...
znaš dete, postoje glupi ljudi koji padaju na propagandu... savetuju sve i svašta... od da se osakati muško bez iakve potrebe u periodu kad ne može da se odbrani sa izmišljenim razlozima do da sakato muško ne ostvari ni brak... kad još malo porasteš shvatićeš brutalnost koje smo par decenija bili zaštićeni gvozdenom zavesom...

Al bi bilo lepo da sam shvatio šta si hteo da kažeš!?
 
Ne, ovde nije reč o brakovima i vezama iz praistorijskog doba... nego o nemanju potrebe za tom vrstom užitaka, anafrodizija...valjda se to tako zove, a gledano sa strane nema razloga za tim. jedan moj prijatelj je tako počeo da "vara" ženu jer je ova naprasno izgubila želju za seksom, te boli je glava, te ovo te ono, kad god su "vodili ljubav" vreme intime im se sve više skraćivalo (samo što pre da se završi - iako nema razloga za žurbu) o nekoj mašti, inicijativi, novim stvarima nema ni govora...iz njegove priče sam zaključio da joj nije tražio ne bi mu ni dala...pa kako vreme ide sam sebi ličim na njega...i to me sad drnda, a sve ostalo funkcioniše dobro, normalno... Iz iskustva znam, da kad god "zataji" seks, to je najčešće indikator da "nešto" ne valja, ali nije očigledno...

A razgovor? Mislim, ako nesto stvarno ne valja trebaju to zajedno da rese.

Kako bih to nazvala.... recimo zavodljivost, zena treba da budi mastu, strast u krevetu, pokretac, ako nema zainteresovanosti s njene strane, pa, nije to to.
 
Poslednja izmena:

Back
Top