WALKING DEAD- HODAJUCI MRTVACI

bio je glavni
nije to poenta ne lupaj
poenta je da je serija užasno debilna i užasno smara sa svojim patetičnim melodramskim prosseravanjima
kad čujem onog crnju što šepa sa štapom kako prosipa neke životne ''mudrosti'' ispovraćam se :dash:
a i ostali likovi nisu niš bolji
 
nema to ''za mene '' ''za tebe'', glavni lik je objektivna kategorija,onaj kome je najviše vremena i storilajnova posvećeno,a to je bio nick,a ko će biti odsad videćemo

To za ove sto gledaju Zikinu dinastiju po petnaesti put. :hahaha: Ko je glavni lik u Game of Thrones?

- - - - - - - - - -

Pa taj crnja je dosao iz TWD. :D

Realno za mene je Alycia glavni lik. Samo neki to jos ne vide. Mozda kad ode keva, posle caleta i burazera. :think:

Kompleksniji je FTWD od WD.

- - - - - - - - - -

bio je glavni
nije to poenta ne lupaj
poenta je da je serija užasno debilna i užasno smara sa svojim patetičnim melodramskim prosseravanjima
kad čujem onog crnju što šepa sa štapom kako prosipa neke životne ''mudrosti'' ispovraćam se :dash:
a i ostali likovi nisu niš bolji

Ma ne tvoj problem je sto si nezadovoljan samim sobom. Ali leci se to vremenom. Smrt sve izleci vremenom. :D
 
Ko je glavni lik u Game of Thrones?
deneris očigledno
mada je to jedna od retkih serija sa više glavnih likova al deneris je ipak najglavnija

Kompleksniji je FTWD od WD.
:hahaha:

Ma ne tvoj problem je sto si nezadovoljan samim sobom. Ali leci se to vremenom. Smrt sve izleci vremenom.
nisam i nemam nikakav problem
 
druga polovina zadnje sezone FTWD-a je bila dobra
i opet nastavise bez veze nesto da snimaju
sad kao on od onlikog narkomana postao seljak sadi kupus i nervira se sto mu bube pojedose salatu
te on mora da izadje iz stadijona da trazi hranu (kao da bi oni preziveli samo da jedu kupus sto je on zasadio)
pa opet poludi i samo sto ne pocne da kolje
te se predomisli nece kao
ali cim pocne da krizira za drogu on uvati cekic i napadne onog sa bmx-om i izlupa ga
posle ga upuca ono devojce ..dalje nisam gledao niti imam nesto volju
 
Moram priznati baš bezveze.

Fear The Walking Dead je imao mnogo potencijala i išao ka tome da bude i dosta bolja serija.

Naravno, kada je TWD toliko prop'o ovo je i dalje bolje. :lol: Ali jeste gre'ota što pobiše sve. Imam neke osećaje da će i Medison evo krepati do kraja sezone, tako da će od izvorne porodice ostati samo Alisija. Dobro, i crnja. U TWD tu su i dalje Rik, Deril, Kerol i Megi. Dobro, tu je i Morgan.

Iako je imala dosta potencijala, deluje kao da su oni sami u nekom trenutku postali svesni da im je ovo sekundarno izdanje, umesto da se jednako (ako ne i jače) posvete.
 
Pa kad debili prave epizode kao fleshbekove. Prvo vidis sta ce biti pa onda 3 epizode kako je do toga doslo. Da su drugacije montirali bilo bi mnogo bolje. Ali dobro konacno su valjda stigli do kraja fleshbekova, ali je zato morao da bude mega giga klifhenger na kraju poslednje epizode. Rezisera bicevati za kaznu.
 

Back
Top