POMOZITE DA UMREZIM LAPTOP I DESKTOP

mikimic

Obećava
Poruka
68
Imam laptop IBM ThinkPad 560x, 233MHz, HD 4 GB, 96 MB ram i td. ali na njemu je od portova ispravan samo USB (1.0). Takodje je neispravna disketna jedinica a CD za njega nemam. Preko USB Flash diska unosim i skidam fajlove. Na njemu je Windows 98 SE.
Takodje imam desktop pentijum III na 800 MHz, sa CD_om i ostalim periferijama. On ima 2 USB porta (1.1). I na njemu je Windows 98 SE.
Posedujem originalnu kablu "USB to USB" ali ne mogu da ih povezem. (Za tu kablu nemam softver). Probao sam iz total komandera ali nece - mozda odatle i ne moze?
Jel je potreban mozda neki softver za to umrezavanje i ako jeste gde mogu da ga kupim?
Svaka pomoc bice mi dobrodosla !
Hvala !
 
Obozavam pametnjakovice.Aman odgovorite na temu ili jednostavno preskocite istu.Ima da se kupi mrezna kartica koja se kaci na usb, to ti je naravno za laptop a za desktop ako nemas mreznu takodje je kupi ( 400 din).pa sve to povezi mreznim kabelom a posle ti vec znas sta ce ti to.
 
puki68:
Obozavam pametnjakovice.Aman odgovorite na temu ili jednostavno preskocite istu.Ima da se kupi mrezna kartica koja se kaci na usb, to ti je naravno za laptop a za desktop ako nemas mreznu takodje je kupi ( 400 din).pa sve to povezi mreznim kabelom a posle ti vec znas sta ce ti to.

Hvala na pomoci. Taj odgovor mi je potpuno dovoljan a hvala i onima drugima na (ne)dobronamernim savetima. Ako ikada budem u situaciji da pomognem bilo kome na forumu svojim znanjem ili iskustvom, verujte da cu to uciniti a ako ne mogu pomoci - bar im se necu podsmevati!
P.S. I pored svega, forum je odlican i stvarno se puno moze nauciti na njemu !
HVALA !!!
 

Back
Top