Pričamo, dakle postojimo *****

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ne znam...evo Tibi prati sve tekme...no, nije ni važno ..neka misle šta hoće...reala definiše sve..
a ovde ima puno licemernih zmija koji imputiraju perfidno da drugi reaguju i pljuju po namenjenim likovima
koji smetaju zbog svojih kvaliteta praznoglavom talogu malogradjanštine...

Tolce, ja sam u reali preziveo uvek dobro jer sam se drzao uvek: obavestenost i pregled situacije je uspeh, plus...samokontrola kao majka stabilnosti uspeha:D
Nije problem mnogo toga iscenirati i biti licemer, to rade labilne licnosti bez karaktera. Biti fer i dobronameran se na dugim relacijama uvek isplati.
Svi uspesni ljudi su takvi. Nase podneblje je sa drugacijim pogledima i stavom, zato smo tu gde jesmo:sad2:
 
  • Podržavam
Reactions: Tol
Jeste za čaj ?


:cepanje: uvek,jos ako je zeleni ...koji smiruje...

vas-caj.jpg
 
Dobro, Nezainteresovani,...seti se ove večeri,....
divilac je izuzetno korektna osoba,...ovim si pokazao kakav odnos želiš,.....

Prijateljski i miroljubiv. Ako ti baš smeta kaži ja neću pisati plavim slovima. Loly mi kaže da mi bolje stoji crni bold. Misliš li i ti isto?
A što se tiče prestanka moje aktivne odbrane. Može prestati istog časa kad objaviš MIR. Pozovemo jedan-drugaga na listu prijatelja i prestane ovo nadigravanje. Ja sam ZA. Odmah ako želiš.
:hvala:
 
ne znam...evo Tibi prati sve tekme...no, nije ni važno ..neka misle šta hoće...reala definiše sve..
a ovde ima puno licemernih zmija koji imputiraju perfidno da drugi reaguju i pljuju po namenjenim likovima
koji smetaju zbog svojih kvaliteta praznoglavom talogu malogradjanštine...

Smem li ja pitati nešto, ako real definiše sve, čemu onda ljutnja ovde?
 
Prijateljski i miroljubiv. Ako ti baš smeta kaži ja neću pisati plavim slovima. Loly mi kaže da mi bolje stoji crni bold. Misliš li i ti isto?
A što se tiče prestanka moje aktivne odbrane. Može prestati istog časa kad objaviš MIR. Pozovemo jedan-drugaga na listu prijatelja i prestane ovo nadigravanje. Ja sam ZA. Odmah ako želiš.
:hvala:

Pomirite se komsijski,i pozovi ga na kafu :D

smesno06.jpg
 
Tolce, ja sam u reali preziveo uvek dobro jer sam se drzao uvek: obavestenost i pregled situacije je uspeh, plus...samokontrola kao majka stabilnosti uspeha:D
Nije problem mnogo toga iscenirati i biti licemer, to rade labilne licnosti bez karaktera. Biti fer i dobronameran se na dugim relacijama uvek isplati.
Svi uspesni ljudi su takvi. Nase podneblje je sa drugacijim pogledima i stavom, zato smo tu gde jesmo:sad2:

Čudo pa te ne imenovaše svecem, mora da je neko negde zaturio sve te tvoje kvalitete.
 
Prijateljski i miroljubiv. Ako ti baš smeta kaži ja neću pisati plavim slovima. Loly mi kaže da mi bolje stoji crni bold. Misliš li i ti isto?
A što se tiče prestanka moje aktivne odbrane. Može prestati istog časa kad objaviš MIR. Pozovemo jedan-drugaga na listu prijatelja i prestane ovo nadigravanje. Ja sam ZA. Odmah ako želiš.
:hvala:

I još dodaje da neće progovoriti sa tobom ovde:mrgreen: dok ne skineš tu metiljavu boju!!!
qq, nema me dva dana i vid šta čovek uradi :pop:


'bro veče kafanice :cao:
 
Smem li ja pitati nešto, ako real definiše sve, čemu onda ljutnja ovde?

ljutnja? U mojem slučaju je šok ..iznenadjenje..jer iluzija ima boju naših želja, pa kada se doživi odmazda, neočekivano blaćenje bez pokrića tada iluzija puca kao balon od sapunice i samo se ljutim na sebe što insistiram da ljudi budu ok i žao mi je kada se to po 1000ti put pokaže kao ružna stvarnost
 
Kume, nemoj me sekiras takvim izjavama...tvoja dobrota ne smije biti dovedena u pitanje :cool: ...
Nego, jel Loly slusa tebe :think:?

Šalu na stranu. Ona je drugi deo mene i obratno. Tek sad sam kompletan. Spoznao sam šta mi je nedostajalo u vezama i braku tek kad smo iz statusa prijateljstva prešli na viši nivo i sad pogotovo. Loly je lafica i moja najbolja prijateljica. Moja ljubav i žena mog života.:D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top