DA LI BI NATO OKUPACIJA SRBIJE BILA SPAS ZA DS?

Verujete li da bi NATO za DS scenario?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

gost 41715

Elita
Poruka
17.690
Sve srpske glave isporučene Hagu, sva izvinjenja našim dželatima izrečena, sva srpska preduzeća rasprodata i zakatančena, sve laži izlaze na čistac – i borba za Kosovo i ulazak u EU i rast standarda – sve to vredi koliko i Dinkićevih 1000 evra.

Lažovima su se toliko skratile noge da počinju da gmižu kao zmije.

I baš tad pristiže Hašim sa konjicom da napadne sever Kosova... :think:

S obzirom da nas ovako bezizlazno vuku u EU i NATO (koliko god svetlosnih godina bio dug taj put od žute cigle), koje su to skrupule koje bi ekipu s vlasti sprečile da sprovedu zahteve iz Dodatka B iz Rambujea i da isceniraju incident koji bi pružio izgovor za NATO okupaciju – da uđemo u EU i NATO, tako što bi se EULex i KFOR razmileli po Srbiji?

Tadić bi naravno ostao na vlasti kao srpski Hamid Karzai, a NATO bi bio njegova pretorijanska garda i čuvao ga na vlasti mitraljezima.

Verujete li u mogućnost ovakvog scenarija?
 
pa to jedino ako se neke "jedinice"vojske kao fol pobune,pa upadnu,pa se povuku a bota nevin ko francuska sobarica
inache i njemu bi letela glava ko"novom balkanskom kaspinu"
ili radovci ovaj put izazovu opshte beznadje na koje vojska ne moze da odgovori:hahaha:
dve muve jednim udarcem za borisa i zute- i kosovo pushteno niz vodu i on na vlasti ko okupacioni guverner
ko zna
po meni to zavisi od procene zutih mogu li mirno da zive kad odu s vlasti ili su potrosheni ko ovi pre njih
mada ni ne mora ovaj rezim moze ladno da izvali da su marsovci podrzali nato a ne smemo protiv marsovaca i mentoli ko onaj squid bi recimo pocheli da pljuju"pu marsovci,srbske patriote lazne!:evil:"
 
samo koristite situaciju na Kosovu koja je zapecatirana 99 godine, nadajuci se da ce ga nesreca Srba dole, skinuti sa vlasti, a iole normalan covek zna da ni Nikolic ni Seselj ne bi mogli da urade nista.
covek koji je prodao Kosovo je vec skinut sa vlasti 2000 godine.

Pitanje je - da li bi u slucaju da "demokratskim snagama" dogori do noktiju u obzir dosla i NATO intervencija protiv huliganske nacije? :think:
 
Jeli bre, kojiste vi ljudi??? Sto svi kukate na tog Tadica, pa to vam je predsednik, pola vas ste za njega glasali, ako ste bili punoletni...sta vam on kriv, bre, jeli??? Ova krstarica kao da je postala leglo separatista, ********* i ostalih kvazimudovica... Dobro razumem..oni su na vlasti pa mora na njih da se kuka :D... nego jeli, kogacemo? Dal ima neko normalan??? Ovi jedni hoce da ginu, ovi drugi hoce u Rusiju da ciste sneg, ovi opet navalili na tu evropu ko da im je majka, auuu sta sam ja propustioooo... I treba nama jedan rat :D
 
Jeli bre, kojiste vi ljudi??? Sto svi kukate na tog Tadica, pa to vam je predsednik, pola vas ste za njega glasali, ako ste bili punoletni...sta vam on kriv, bre, jeli??? Ova krstarica kao da je postala leglo separatista, ********* i ostalih kvazimudovica... Dobro razumem..oni su na vlasti pa mora na njih da se kuka :D... nego jeli, kogacemo? Dal ima neko normalan??? Ovi jedni hoce da ginu, ovi drugi hoce u Rusiju da ciste sneg, ovi opet navalili na tu evropu ko da im je majka, auuu sta sam ja propustioooo... I treba nama jedan rat :D

Jel' dobar djuvec spremaju u DS-u? :jede:
 
Jeli bre, kojiste vi ljudi??? Sto svi kukate na tog Tadica, pa to vam je predsednik, pola vas ste za njega glasali, ako ste bili punoletni...sta vam on kriv, bre, jeli??? Ova krstarica kao da je postala leglo separatista, ********* i ostalih kvazimudovica... Dobro razumem..oni su na vlasti pa mora na njih da se kuka :D... nego jeli, kogacemo? Dal ima neko normalan??? Ovi jedni hoce da ginu, ovi drugi hoce u Rusiju da ciste sneg, ovi opet navalili na tu evropu ko da im je majka, auuu sta sam ja propustioooo... I treba nama jedan rat :D

nisam glaso za njega...pa sad...el on moj preCednik

legitimno izabran iz hohstaplerske koalicije...za koju nisam takodje glaso

karich je bio kul sa brchichima :rumenko:
 

Back
Top