advertising

D

ducis

Gost
Molim vas zelela bih da mi neko pomogne,da mi napise nesto o advertisingu jer me to mnogo zanima a ne znam da li uopste ovde kod nas ima fakultet za to?!ako ne gde to moze da se upise!MOLIM VAS ODGOVORITE!!!! :lol: :wink:
 
pa to ti je samo grana u ekonomiji... mozes npr da zavrsis ekonomski ili menadzment, pa da radis u nekoj firmi u odseku za marketing...

za to nigde neces naci konkretan smer...
 
:roll: POMISLILA SAM DA JE TAKO ALI SAM CULA KAKO POSTOJI NEKA SKOLA ILI KURS U BG ZA TO PA SE RASPITUJEM!!!ILI NA PRIMER WEB DIZAJN ILI TAKO NESTO MODERNO,ISPLATIVO,KREATIVNO...NE DRZI ME MESTO I NE BIH VOLELA DA STUDIRAM NEKI FAKULTET OD 5,6 GODINA I SL.NE ZNAM STA DA RADIM A NE UPISUJE MI SE MENADZMENT ILI TAKO NESTO POSTO POLA NJIH TO GLEDA DA UPISE A JA SAM INACE SUPER DJAK I MOGU MNOGO BOLJE...O EKONOMIJI DA NE PRICAM!!!AKO IMAS NEKU IDEJU PISI!!!HVALA UNAPRED!!!
 
kao sto ti rekoh, ne postoji konkretna skola za to... jedini nacin da u tome gradis karijeru je iskljucivo iskustvo putem radnog staza u toj oblasti...

a za to ti opet trebaju ekonomija ili menadzment... ok, i ako si na web dizajn mislila, i to je ok... ali obrni, okreni... i za webD ti treba fakultet... (poslovna informatika ili gde vec nadjes slicni odsek)...

mozes naravno i da upises kurs za webD, ali kada se sracuna, cena ti dodje priblizno ista kao i fakultet... a fakultetska diploma it mnogo vise znaci...
 
:roll: CAO JA SE ZOVEM VANJA.JESTE DA SAM SUVISE MLADA DA RAZMISLJAM O FAKULTETU ALI IPAK MASTAM.ZELELA BIH DA STUDIRAM PRAVA,A NE ZNAM DA LI JE TO DOBAR IZBOR ZA MENE.ZATO BIH VOLELA DA NESTO VISE SAZNAM O TOM POSLU.MOLIM OSOBE SA ISKUSTVOM DA NAPISU NESTO O TOME.

UNAPRED ZAHVALNA VANJA
 

Back
Top