LAVOVI

Upoznala sam neke Lavove sa izraženim vazdušnim elementom. Umalo nisam pala sa stolice od smeha u par navrata. Sedim, slušam i umirem. :zcepanje:
Hrane se pažnjom, vole da pričaju, a druge slabo slušaju. Svesni su sebe i toga da niko od njih ne može doći do reči. Spremni su zapevati, zaigrati, pa i uzvikivati koješta samo da bi zaradili nečije poglede i osmehe. A nisam baš toliki baksuz da ih iskuliram tako slatke. :mrgreen:
Nešto mi se ne da na njih da se ljutim. Najlakše opraštam Lavovima.
 
Ja sam lav/blizanac.
Opet su se svi urotili protiv nas.A najljepsi smo,najpametniji,najrjecitiji,najzabavniji,najzgodniji.I najvise volima da se kacimo sa rakovima,skorpijama,vagama a moze i sa kojim ovnom.......:zcepanje:
 
ja Lavove najviše volim
generalno - prijaju mi svi Fiksni znaci
kao ravnoteža mojih 90% planeta u Promenljivim

- - - - - - - - - -

Ja sam lav/blizanac.
Opet su se svi urotili protiv nas.A najljepsi smo,najpametniji,najrjecitiji,najzabavniji,najzgodniji.I najvise volima da se kacimo sa rakovima,skorpijama,vagama a moze i sa kojim ovnom.......:zcepanje:
Meni je pre muža koji je Lav Jarac, momak bio Lav Blizanac sa Mesecom u Vodoliji
lep ko slika, filozof i slikar, u sexu - neprevaziđen, ALI LUD ko STRUJA
čak i previše za moje pojmove (a oni su vrlo rastegljivi)
a ja volim nekonvencijalne
 
Poslednja izmena:
Ja ne pitam, meni odmah daju tačno vreme rođenja da im naprvim chart, da im kažem šta im je podznak i da im pričam malo o njima i tako...
Baš kul bude i zabavno. :mrgreen: Znam kasnije s kim imam posla i kako s kim treba da postupim.
Jer ja sam od ovih ljudi:

2be1453cb717bb15b75d0d09886bdacb.jpg
 
Redfoo je Devica, a ja sam kontala da je Lav. Mesec i Venera su mu u Lavu, a ostatak planeta u vazdušnim znacima. Samo Sunce u Devici (sreća u nesreći).

 
Evo šta danas Krsta piše
ŠKORPIONI važe za najbolje ljubavnike, ali postoji jedan horoskopski znak koji je u krevetu bolji i od njih.
Ako ste se ikada „zabavljali“ s njim, onda ste morali primetiti i njegov izuzetan seksualni apetit, kao i neuporedivo dobru tehniku.

Reč je o Lavovima.
Kao vatreni znak, Lav obožava da se dokazuje, čak i u krevetu. Osobe rođene u ovom znaku jednostavno uvek žele da budu bolje od drugih.
Baš zato će Lav uložiti sav napor kako bi u potpunosti zadovoljio svog partnera. Isto važi i za žene i za muškarce rođene u ovom znaku.
Ipak, Lav je partner koji traži divljenje, pa ćete morati da mu udelite i pokoji kompliment.

vala su zaslužili te pohvale
 
Poslednja izmena:

Back
Top