Spanske serije?

avesic:
ma ljudi ovo je toliko interesantno ,,, a i škakljiva tema morate priznati ,,,evo ja kontam ,,, ček piće ,,,,ne ne serija ,,, ma ko bi ga znao ,, jel bas mora nesto ,,,????? :wink:
Odes u grad sa deckom ali da sednete u kafic gde pustaju na TV-u spansku seriju. Dve muve jednim udarcem! :wink:
 
e jutros sam samo desetak minuta gledao neku spansku seriju na pinku...odavno se vise nisam ismejao...kakva je to gluma yebo te zivot...koje grimase...pa se svi nesto cude...bece....svi uplakani....napeta atmosfera...ono stvarno,bez ikakve uvrede,samo idioti mogu da gledaju...pa otidjite u ono decje pozoriste da vidite kako deca glume...sigurno bolje od onih debila koji prave grimase u svakoj sceni....
zalim devojke cije je zanimanje gledanje tih gluposti
 
e, slažem se apsolutno.
Ali, juče sam ukapirala da ću morati radi društvenog života da pratim bar jednu-dve serije. da bih mogla da se uključim u razgovor :shock:
Eeee, socijalizacija. Ovako ispadnem kreten. E, da, i reklame: svi znaju sve reklame. Yebale ih reklame. I svi likovi sa televizije, da ih jednu noć zatovre u sobu, pa da ih kar.aju, valjda je to smisao.
 
Betty:
e, slažem se apsolutno.
Ali, juče sam ukapirala da ću morati radi društvenog života da pratim bar jednu-dve serije. da bih mogla da se uključim u razgovor :shock:
Eeee, socijalizacija. Ovako ispadnem kreten. E, da, i reklame: svi znaju sve reklame. Yebale ih reklame. I svi likovi sa televizije, da ih jednu noć zatovre u sobu, pa da ih kar.aju, valjda je to smisao.
MA NEMA TU NIKAKVOG SMISLA :idea: KO JE REKO PICE
 
Što se socijalizacije i društvenog života tiče, uopšte ne moraš da gledaš serije da bi se aktivno uključila u razgovor. Evo ti par komentara koji obavezno upale.
Dakle, uz par imena koja se obavezno pojavljuju, za sve ostalo koristiš lične zamenice. Na primer

1. Da li mu je majka rekla da nije njen sin ?
2. Da li je Alehandro saznao za onu prevaru.
3. Da sam na njegovom mestu, oterala bih onu aspidu iz kuće.
4. Bože, koliko je on pokvaren, misli da ako je bogat može da radi sa ljudima šta hoće.
5. A kako je tek zgodan onaj njen ljubavnik.

I tako redom.
 
Milojko Vasic:
Što se socijalizacije i društvenog života tiče, uopšte ne moraš da gledaš serije da bi se aktivno uključila u razgovor. Evo ti par komentara koji obavezno upale.
Dakle, uz par imena koja se obavezno pojavljuju, za sve ostalo koristiš lične zamenice. Na primer

1. Da li mu je majka rekla da nije njen sin ?
2. Da li je Alehandro saznao za onu prevaru.
3. Da sam na njegovom mestu, oterala bih onu aspidu iz kuće.
4. Bože, koliko je on pokvaren, misli da ako je bogat može da radi sa ljudima šta hoće.
5. A kako je tek zgodan onaj njen ljubavnik.

I tako redom.


:lol: :lol: :lol:
O, Hvala!

A neće me provaliti da foliram?
 
Posle prvog talasa latino serija, veliki broj domace populacije vec razmislja glasno i pravi grimase, psuju ispred ekrana i komentarisu kao na fudbalskoj utakmici, normalni(ako su to uopste i bili) postaju retardirani ljubitelji lose kopije teletabisa(koji su upravo i bili namenjeni kao pomoc retardiranim osobama, s tim sto je ovde obrnut proces),
Posle drugog talasa, koji se upravo sprema, prezivelih nece biti. Crno da crnje ne moze biti.
 
Milojko Vasic:
Što se socijalizacije i društvenog života tiče, uopšte ne moraš da gledaš serije da bi se aktivno uključila u razgovor. Evo ti par komentara koji obavezno upale.
Dakle, uz par imena koja se obavezno pojavljuju, za sve ostalo koristiš lične zamenice. Na primer

1. Da li mu je majka rekla da nije njen sin ?
2. Da li je Alehandro saznao za onu prevaru.
3. Da sam na njegovom mestu, oterala bih onu aspidu iz kuće.
4. Bože, koliko je on pokvaren, misli da ako je bogat može da radi sa ljudima šta hoće.
5. A kako je tek zgodan onaj njen ljubavnik.

I tako redom.

folirantu jedan.?
pa ti ih bas pratis???
 
Cekam kuma:
Posle prvog talasa latino serija, veliki broj domace populacije vec razmislja glasno i pravi grimase, psuju ispred ekrana i komentarisu kao na fudbalskoj utakmici, normalni(ako su to uopste i bili) postaju retardirani ljubitelji lose kopije teletabisa(koji su upravo i bili namenjeni kao pomoc retardiranim osobama, s tim sto je ovde obrnut proces),
Posle drugog talasa, koji se upravo sprema, prezivelih nece biti. Crno da crnje ne moze biti.
nemoj da se sekiras.
ostace oni sto gledaju skupstinu???
 

Back
Top