У Црној Гори драматичан пад плата и пензија, држава срља у дугове!!!

Poruka
60.354
После дугог времена финансирања донацијама великог брата с оне стране велике баре, а све са циљем да се Србији нанесе штета и благосиља независност лажне државе Косово, заједно са крахом финансија САД, оставши без ,,братске" помоћи Црна Гора, држава која једина од екс ЈУ република није уништила сопствену привреду, јер је наравно није ни имала, нашла се у незавидној позицији оставши без новца за свој предимензионирани јавни сектор и превелики број пензионера.
Наравно као и све владе које се ослањају на популизам и нови Мило уместо Мила посегнуо је за кредитима, па Монтенегрини невероватном брзином таложе дуг!
Линк:
http://www.dw-world.de/dw/article/0,,15185871,00.html?maca=ser-Blic Online-2569-xml-mrss
Дакле докле и хоће ли Тадић набацити Србији ,,братски" дуг, или ћемо већ једном, водећи разбориту политику помоћи(ако ми икоме можемо да помогнемо:think:)у замену за одговарајуће бенефиције?
И наравно тврдо се држати својих интереса и ставова.
 
Ма ЦГ не може самостално да опстане. Поред тога што ништа немају, нападају Србе и затиру српску Цркву, писмо, језик, историју, културу. Попашће Божју казну...Узеће Шиптари неки део, нема сумње,а пре тога банкрот.
 
Ма ЦГ не може самостално да опстане. Поред тога што ништа немају, нападају Србе и затиру српску Цркву, писмо, језик, историју, културу. Попашће Божју казну...Узеће Шиптари неки део, нема сумње,а пре тога банкрот.

Sine tema nije o Srbiji. ;)
 
Kakve crne svabe a autor teksta neki muja Mustafa Canka. Inace i nije prvi put da dojce vele prenosi kojekkve nebuloze vezane za CG.
Јесте Мустафа дописник, али Швабе држе шапу на Евру, а и редакција ДВ је Немачка.
 
Дакле докле и хоће ли Тадић набацити Србији ,,братски" дуг, или ћемо већ једном, водећи разбориту политику помоћи(ако ми икоме можемо да помогнемо:think:)у замену за одговарајуће бенефиције?
И наравно тврдо се држати својих интереса и ставова.

Naravno da to neće proći bez obzira šta o tome mislio Tadić Smriječanin Prdenčanac.Sbutegina deca će sama plaćati svoje dugove.
 
Јесте Мустафа дописник, али Швабе држе шапу на Евру, а и редакција ДВ је Немачка.

Podgorica -- Plate u javnom sektoru u Crnoj Gori biće veće od 1. jula, saopštilo je Ministarstvo finansija te zemlje.
Plata na koje se primenjuje Opšti kolektivni ugovor, kako je precizirano, povećaće se za oko pet evra, kroz povećanje "startnog dela".

Plate će rasti svakih šest meseci do kraja 2012. godine, najavilo je Ministarstvo finansija.

To znači da će se "startni deo" koji je u prvoj polovini ove godine iznosio 49,5 evra, do kraja iduće godine povećati na 63 evra.

Zarade u javnom sektoru su poslednji put povećane janura ove godine za 6,26 evra, odnosno za 1,3 odsto.

Ukupno povećanje plata 2011. godine, u skladu sa novim Opštim kolektivnim ugovorom, iznosiće, prema procenama, 5,2 miliona evra.

Inace skoro zamalo da im rat objavimo. :) Onaj njihov ambasador navijao za Bugare protivu nas, ao jes bilo veselo. :P
 
Дакле докле и хоће ли Тадић набацити Србији ,,братски" дуг, или ћемо већ једном, водећи разбориту политику помоћи(ако ми икоме можемо да помогнемо:think:)у замену за одговарајуће бенефиције?
И наравно тврдо се држати својих интереса и ставова.

Uostalom sve i da smo pred sami bankrot vi nam nikako ne mozete pomoc kad u svojeme dvoristu imate mnogo gore probleme od nasijeh...

http://forum.krstarica.com/showthread.php/475965-Glad-u-Srbiji
 
После дугог времена финансирања донацијама великог брата с оне стране велике баре, а све са циљем да се Србији нанесе штета и благосиља независност лажне државе Косово, заједно са крахом финансија САД, оставши без ,,братске" помоћи Црна Гора, држава која једина од екс ЈУ република није уништила сопствену привреду, јер је наравно није ни имала, нашла се у незавидној позицији оставши без новца за свој предимензионирани јавни сектор и превелики број пензионера.
Наравно као и све владе које се ослањају на популизам и нови Мило уместо Мила посегнуо је за кредитима, па Монтенегрини невероватном брзином таложе дуг!
Линк:
http://www.dw-world.de/dw/article/0,,15185871,00.html?maca=ser-Blic Online-2569-xml-mrss
Дакле докле и хоће ли Тадић набацити Србији ,,братски" дуг, или ћемо већ једном, водећи разбориту политику помоћи(ако ми икоме можемо да помогнемо:think:)у замену за одговарајуће бенефиције?
И наравно тврдо се држати својих интереса и ставова.

Politika pomoci? Ja stvarno ne znam ko vam puni glavu s takvim nebulozama.
 
iz CG sam ali DA BOG DA POCRKALI OD GLADI! Jedva cekam taj dan! No siromasnijem narodu manje para treba da ga potkupis, samo ce jos gore da bude. Al ajt crna gora, tamo kupis glasace lako, ali kako u sr narod ne glasa protiv ovija dusmana? Kako vas bre ovo jasu 10 godina? KAD CE VISE TA BUNA NA DAHIJE!!??
 
Politika pomoci? Ja stvarno ne znam ko vam puni glavu s takvim nebulozama.
Државе немају емоције већ интересе.
Ако постје ресурси и интересовања у Србији, тешко да је разборито са Црногорске стране не разговарати о уступцима, јер ће они свакако доћи по логици ствари.
Битно, бар за ЦГ страну је ко ће понудити мање лоше услове.
 
Државе немају емоције већ интересе.
Ако постје ресурси и интересовања у Србији, тешко да је разборито са Црногорске стране не разговарати о уступцима, јер ће они свакако доћи по логици ствари.
Битно, бар за ЦГ страну је ко ће понудити мање лоше услове.

Sve je meni to jasno, nego ovdje stalno citam o nekom izdrzavanju, pa se zaista zapitam ko je lud ovdje, ljudi sto pisu to, ili ja sto na takve izave odgovaram.
 
iz CG sam ali DA BOG DA POCRKALI OD GLADI! Jedva cekam taj dan! No siromasnijem narodu manje para treba da ga potkupis, samo ce jos gore da bude. Al ajt crna gora, tamo kupis glasace lako, ali kako u sr narod ne glasa protiv ovija dusmana? Kako vas bre ovo jasu 10 godina? KAD CE VISE TA BUNA NA DAHIJE!!??

O tom potkupljivanju najvise govore upravo ljudi koji su pricaju jedno pljuju protiv vlasti i drzave na sva usta, a kad dodju izbori, onda ih opet glasaju, sto je i logicno. Oni su najkompetentniji da govore o tome jer sami imaju iskustva s tim.

I poslije takvi dodju meni da pricaju o casti i moralu.
 
O tom potkupljivanju najvise govore upravo ljudi koji su pricaju jedno pljuju protiv vlasti i drzave na sva usta, a kad dodju izbori, onda ih opet glasaju, sto je i logicno. Oni su najkompetentniji da govore o tome jer sami imaju iskustva s tim.

I poslije takvi dodju meni da pricaju o casti i moralu.

Ajde zavezi retarde, ja nemam ni pravo glasa u crnoj gori. I povuci tu smrdljivu rijec! Imam pravo glasa tek od prije 3 godine kad sam postao punoljetan, glasao sam na jedne jedine izbore u srbiji i to za SRS.
 
Ajde zavezi retarde, ja nemam ni pravo glasa u crnoj gori. I povuci tu smrdljivu rijec! Imam pravo glasa tek od prije 3 godine kad sam postao punoljetan, glasao sam na jedne jedine izbore u srbiji i to za SRS.

Nista nije bilo licno, a to sto si se prepoznao u tom postu, tvoj problem. Jesam li prozvao nekoga? Ne, prema tome razmisli ko ovdje treba da zaveze.
 
Nista nije bilo licno, a to sto si se prepoznao u tom postu, tvoj problem. Jesam li prozvao nekoga? Ne, prema tome razmisli ko ovdje treba da zaveze.

Jok sad kao nije bilo upuceno meni. Majka mi je rodjena u CG, otac mi je porijeklom iz CG, zivimo tamo evo 10 godina i nemamo pravo glasa zato sto smo Srbi i zna se za koga ne bi glasali, i sto nas ima 6 najuze familije. To ti je ta milova demokratija.
 

Back
Top