PHP i izvlacenje teksta...

Evo ovako...
Recimo da imam jedan prozor jednog sajta u kojem se nalaze podaci o korisniku i u kojem bi kliktao na linkove koji su povezani sa tim korisnikom. Pri tom se otvara drugi prozor u kojem se nalaze podaci o nekoj osobi i u kojem korisnik treba da klikne na neki link posle kojeg se otvara stranica sa tekstom, recimo nesto kao "Hvala! Uspesno kliknut link". E sad mi treba da onaj prvi otvoreni prozor sa onim prvim sajtom, kada se klikne na dugme, recimo POTVRDA, procita ovo "Hvala! bla,bla,bla..." i da u tom istom prozoru poveca broj linkova na koje je korisnik kliknuo.
:? :? :?
Ako neko slucajno igra Kings of Chaos znace sta je sve ovo kad kazem da mi treba za pravljenje recruitera.
I da, meni jedino treba onaj deo kad prvi sajt procita onaj tekst na drugom sajtu.
Nadam se da ce neko uspeti da skonta sta sam ja ovde sve ispisao.
 
torque:
Evo ovako...
Recimo da imam jedan prozor jednog sajta u kojem se nalaze podaci o korisniku i u kojem bi kliktao na linkove koji su povezani sa tim korisnikom. Pri tom se otvara drugi prozor u kojem se nalaze podaci o nekoj osobi i u kojem korisnik treba da klikne na neki link posle kojeg se otvara stranica sa tekstom, recimo nesto kao "Hvala! Uspesno kliknut link". E sad mi treba da onaj prvi otvoreni prozor sa onim prvim sajtom, kada se klikne na dugme, recimo POTVRDA, procita ovo "Hvala! bla,bla,bla..." i da u tom istom prozoru poveca broj linkova na koje je korisnik kliknuo.
:? :? :?
Ako neko slucajno igra Kings of Chaos znace sta je sve ovo kad kazem da mi treba za pravljenje recruitera.
I da, meni jedino treba onaj deo kad prvi sajt procita onaj tekst na drugom sajtu.
Nadam se da ce neko uspeti da skonta sta sam ja ovde sve ispisao.
Bas neobicno zapoceta tema...
Poceo si pitanjem "Da li je moguce u PHP-u izvuci jednu liniju teksta koja se nalazi u drugom prozoru browsera i kako?", a zatim ovo gore kao nesto objasnio.
Ne razumem kako si ocekivao odgovor ako si imao u mislima ovaj zadnji post, kojim si sire opisao sta hoces. Samo prvom recenicom nista nisi rekao sta hoces.
Ni sada ne mogu da povezem..
Ne igram onu igru, i dalje ne razumem sta zapravo zelis, mozda ce ti neko moci odgovoriti, ali uz najbolju volju ne razumem sta hoces.
 
Ajde da probam ponovo... :evil:
Otvoren IE (dva prozora), u jednom imam dugme (button), u drugom imam tekst koji pocinje sa "Hvala!...", mene interesuje naredba, funkcija ili sta vec u PHP-u koja ce kada kliknem na dugme u prvom IE prozoru da pronadje tekst koji pocinje sa "Hvala!" u drugom IE prozoru i da celu liniju tog teksta(do tacke, recimo) smesti u jednu promenljivu.
Ja ga ***** ako i ovo nije razumljivo!!!
 
torque:
Evo ovako...
Recimo da imam jedan prozor jednog sajta u kojem se nalaze podaci o korisniku i u kojem bi kliktao na linkove koji su povezani sa tim korisnikom. Pri tom se otvara drugi prozor u kojem se nalaze podaci o nekoj osobi i u kojem korisnik treba da klikne na neki link posle kojeg se otvara stranica sa tekstom, recimo nesto kao "Hvala! Uspesno kliknut link". E sad mi treba da onaj prvi otvoreni prozor sa onim prvim sajtom, kada se klikne na dugme, recimo POTVRDA, procita ovo "Hvala! bla,bla,bla..." i da u tom istom prozoru poveca broj linkova na koje je korisnik kliknuo.
:? :? :?
Ako neko slucajno igra Kings of Chaos znace sta je sve ovo kad kazem da mi treba za pravljenje recruitera.
I da, meni jedino treba onaj deo kad prvi sajt procita onaj tekst na drugom sajtu.
Nadam se da ce neko uspeti da skonta sta sam ja ovde sve ispisao.
Kako se meni cini tei treba dnevnik pristupa korisnika stranicama i da im se kaze sta su kliknuli... Ao je tak reci pa cu pkusati da ti pomognem...
A st se tice za ono Hvala
echo "Hvala";
Ma salim se....ako je ono prethodn sto sam napisao nema roblema sam reci yebote....
 
Kako se meni cini tei treba dnevnik pristupa korisnika stranicama i da im se kaze sta su kliknuli... Ao je tak reci pa cu pkusati da ti pomognem...
A st se tice za ono Hvala
echo "Hvala";
Ma salim se....ako je ono prethodn sto sam napisao nema roblema sam reci yebote....


Ma nezna ni ona sta mu treba !!!

] Vuce tekst iz drugog prozora ( Totalno Bezveze)

Mesto toga bolje je da vuce iz baze podataka sta koce ili iz hvala.txt

Pa kada korsisnik klikne na to doticno dugme pozove drugu stranicu koja lepo procita taj text " Hvala i sve sto ide uz text bla , bla , bla" iz baze podatka ili hvala.txt i onda ga smesti u promenjivu prve stranice i radi sa njim sta hoce.......

Ako je ovako nesto trazis onda to moze !
 
Hvala ni na cemu!!!
Tek sad vidim da su drugi bili u pravu kad su mi rekli da potrazim pomoc na drugom forumu, negde gde ima vise ljudi koji hoce i mogu da pomognu. Dakle postavio sam isto pitanje na forumu koji necu da reklamiram i odmah sam dobio odgovor, bez uvijanja ili odgovora kako nije razumljivo ili ostalih gluposti.
 
Sretan put prijatelju i "vuci tekstove iz drugih prozora" koliko te volja, kad te tako razumeju na onom forumu.
Verovatno su ti dali na nebulozno pitanje i nebulozan odgovor, pa svi zadovoljni.
Bez baze podataka, to sto hoces, sigurno neces odraditi, ili mozda cookies.
 
codemaker:
Sretan put prijatelju i "vuci tekstove iz drugih prozora" koliko te volja, kad te tako razumeju na onom forumu.
Verovatno su ti dali na nebulozno pitanje i nebulozan odgovor, pa svi zadovoljni.
Bez baze podataka, to sto hoces, sigurno neces odraditi, ili mozda cookies.

Tako je codemaker !

Uzgred znam gde je postovao isto ovo !
Ali ni tamo nije dobijo odgovor " Naravno kad ga niko ne razume sta hoce"
 

Back
Top