*Blush*Blush*

wild_child

Elita
Poruka
18.483
Muahah a sada je vreme da otkrijete sve blamove koje ste do sada sakrivali i potiskivali mauahah*****crazy mind****

Ja u biti nemam bas obicaj sebe da blamiram toliko da od sramote ne izlazim iz kuce ali evo jednog dozivljaja koji sam mislim cak vec ispricala ovde

Vreme desavanja: Avgust 2004
Mesto : Bg beer fest
Likovi: Dve male lalinke :D

Uglavnom jelte resile drugarica i ja da idemo same na beer fest i ni manje ni vise krenule gospodjice u suknjicama...cisto da malo nosom paraju Beogradske oblake.....(sreca pa je u glavama ostalo dovoljno razuma da ponesu za rezervu pantalone)
Uglavnom poenta je da smo mi u Bg-u provele citav dan..a to bese bas onaj treci baksuzni kada su trebali da gostuju Celti ali je otkazano zbog nevremena.Uglavnom imala sam na sebi neku narandzastu suknjicu dugacku na preklapanje(jedina suknja koja ide na starke :P )i kojA je odnazad bila samo malo pocepana.No nije to meni smetalo(to moze Morthisaa da posvedoci)
Uvece je pocelo nevreme ,pokisle smo do gole koze i onako jadne odlucile da se vratimo u Ns onim vozom u 10.Bila sam skroz mokra,da ne pricam o tome da se suknjja skrooz prilepila za mene :roll: DOk smo se mukom uspinjale uz one proklete strme stepenice na Kalishu(jbg lale navikle na ravnicu) ja sam se saplela na suknju par puta ali nisam obracala paznju na to.Dok smo isle ka Zeleznickoj s.primetila sam da se vecina frajera okrece za nama....to me malo cudila jer ...hmm pa nisam bas navikla na toliku popularnost.Al dobro sta sad.I sad stojimo mi na semaforu i jedan decko dolazi...stajao je blizu mene i jos me pogleda i nasmesi mi se****a moj egooo narastoooo do velicine planete zemlje******
SVa srecna idem ja i negde pre zeleznicke MIlana(drugarica)nesto zaostala malo i odjednom kaze : Lana bre pa viri ti dupe.....a mojaa suknjica se pocepaalaaa onako fino po pravoj liniji skoro do dupeta.....***blush blush**** Jos onako mokra i cupava mogu da mislim na sta sam licila.
Ali tu nije kraj......smestile se mi u voz i aj sad da se presvucemo.Upale u kupe sa neke dve babe.I sad Milana je imala texas suknjicu i lako ju je presvukla.A ova moja se pripila uz noge i nikako je se resiti a da ne privucem poglede.I taman kad sam ja navlacila pantale u kupe upadnu dva frajera i imaju sta da vide.....moje crvene tangice u punom sjaju...sreca pa se sve odvijalo brzo.......lalllalalalalalala
 
hahahahah ovo je dobro!!! :P

meni se desilo nesto slicno s pantalonama....
posto se inace emotivno vezem za farmerke pa jedan par nosim i po dve nedelje(i duze)non stop jedne su se pocepale na meni! :lol: :lol: :lol: :lol:
i to dok sam bila u gradu uvece....tek kad smo dosle kuci ja i ortakinja,i tek kad sam zakacila pantalone na ormar kaze ona 'jesi ti to namerno iscepala pantalone?' a ja samo 'mooooooooooooooooooooolim???????' i imala sam sta da vidim......poprilicno su se raspale na dupetu tako da pretpostavljam da mi se videla pozadina...LOL
posle toga samo sto nisam pocela da placem,jer to su bile moje OMILJENE farmerke,a to je za mene svetinja bre....
sva sreca na kraju je ispalo dobro--->baba mi je stavila neke simpaticne zakrpice pozadi i opet mogu da se nose :D

inace,ovo bas i nije blam.mene retko sta moze da izblamira...mozda kad bih se upiskila na sred trga :lol:
 
e, ovaj ce vam se svideti!

hmmm.. meni se desilo pre neki dan. posto imam neke stare farmerke, jako su mi uske, ali nisu da pucaju.. uglavnom, ja ih obukla u skolu i odmah na prvom casu, meni pred svima ode cibzar!! joooj, samo se razdvojio, a ono cime se vuce gore-dole, je ostalo gore, i nije moglo da se pomeri.. mada, to nije sve! zakacila ti ja to zihericama (imala sam dve ziherice ) i sve je bilo ok, ali na odmoru posle petog casa, meni se toliko pisalo, nisam mogla skoro da izdrzim! a nisam mogla da otkopcam slic, jer se ono gore zaglavilo! jooooooooj, svi su me gledali kako se znojim, i svi se smejali, i meni je bilo smesno, samo sto nisam smela da se smejem, jer bih se upisala.. onda sam svim silama vukla cibzar i odglavila ga i otrcala u wc.. pa sam zakasnila na cas.. hehe
 
winnetou:
e, ovaj ce vam se svideti!

hmmm.. meni se desilo pre neki dan. posto imam neke stare farmerke, jako su mi uske, ali nisu da pucaju.. uglavnom, ja ih obukla u skolu i odmah na prvom casu, meni pred svima ode cibzar!! joooj, samo se razdvojio, a ono cime se vuce gore-dole, je ostalo gore, i nije moglo da se pomeri.. mada, to nije sve! zakacila ti ja to zihericama (imala sam dve ziherice ) i sve je bilo ok, ali na odmoru posle petog casa, meni se toliko pisalo, nisam mogla skoro da izdrzim! a nisam mogla da otkopcam slic, jer se ono gore zaglavilo! jooooooooj, svi su me gledali kako se znojim, i svi se smejali, i meni je bilo smesno, samo sto nisam smela da se smejem, jer bih se upisala.. onda sam svim silama vukla cibzar i odglavila ga i otrcala u wc.. pa sam zakasnila na cas.. hehe
E to je gadno....
 
Meni se ovo desilo u 7, ali nishta strashno. Sa jendom drugaricom se shetala po hodnicima, i taj dan sam nosila farmerke koje su imale malo slabiji shlic, ali sam ja to kao prebrinula kod kuce. Svejedno, prilazi nam drugaricin brat (very cute) i mi se neshto zaebavamo. I odjednom kaze mi drugarica "E, otkopchan ti shlic" naglas i josh to pred njim. A ja :oops: . I reko "Ma nije, to tako treba, fora na farkama"- MALO SUTRA!!!! Posle sam joj odrubila glavu... :x
 
Master_Chief:
winnetou:
e, ovaj ce vam se svideti!

hmmm.. meni se desilo pre neki dan. posto imam neke stare farmerke, jako su mi uske, ali nisu da pucaju.. uglavnom, ja ih obukla u skolu i odmah na prvom casu, meni pred svima ode cibzar!! joooj, samo se razdvojio, a ono cime se vuce gore-dole, je ostalo gore, i nije moglo da se pomeri.. mada, to nije sve! zakacila ti ja to zihericama (imala sam dve ziherice ) i sve je bilo ok, ali na odmoru posle petog casa, meni se toliko pisalo, nisam mogla skoro da izdrzim! a nisam mogla da otkopcam slic, jer se ono gore zaglavilo! jooooooooj, svi su me gledali kako se znojim, i svi se smejali, i meni je bilo smesno, samo sto nisam smela da se smejem, jer bih se upisala.. onda sam svim silama vukla cibzar i odglavila ga i otrcala u wc.. pa sam zakasnila na cas.. hehe
E to je gadno....

e, a ja sam se valjala od smeha :lol: :lol:
 
E da, jednom sam se samo tako prosula ispred nekih lokalnih "shmekera". Najgore od svega shto sam bila sama. :oops: Tako su se cepali. :x Bash sam se uzasno osecala. :x
 
Joj podseti me..pre jedno mesec dva sam se raspala u skolskom dvoristu.......i to nisam uspela odma da ustanem vec sam posrnula......i da bude fazon bio veliki odmor..........joj ne smem dalje da se secam!!!!
 
wild_child:
Joj podseti me..pre jedno mesec dva sam se raspala u skolskom dvoristu.......i to nisam uspela odma da ustanem vec sam posrnula......i da bude fazon bio veliki odmor..........joj ne smem dalje da se secam!!!!
:lol: A meni se jedno desilo da sam se okliznula na ledu na sred zelenog venca. Joj... :oops: :oops: Neke babe pochele da kukaju pa su svi gledali u mom pravcu. Joj blama... Tada je bar bila drugarica samnom pa se sve pretvorilo u shalu. :D
 
heh i meni se desilo negde pre mesec dana kad smo se klizali u skolskom da se prospem..doslovce kolko sam duga.Al jbg,desava se :D
par minuta potom desilo se da se i moj dragi opruzio po istom tom ledu :D
 
Tinar:
wild_child:
Joj podseti me..pre jedno mesec dva sam se raspala u skolskom dvoristu.......i to nisam uspela odma da ustanem vec sam posrnula......i da bude fazon bio veliki odmor..........joj ne smem dalje da se secam!!!!
:lol: A meni se jedno desilo da sam se okliznula na ledu na sred zelenog venca. Joj... :oops: :oops: Neke babe pochele da kukaju pa su svi gledali u mom pravcu. Joj blama... Tada je bar bila drugarica samnom pa se sve pretvorilo u shalu. :D
a meni to isto,samo na sred slavije.... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: jos plus dok sam se vracala iz skole....a skola na slaviji :oops: :oops: :oops: znaci,cela skola me gleda.... :(
 
eh, to padanje nije nista.
znaci - drugi razred osnovne. imali mi fizicko, i sad se presvlacimo u ucionici. i kao, ja i drugarica se presvukle i idemo mi napolje. i sad, silazimo mi niz stepenice i svi me nesto cudno gledaju, kad meni drugarica: jasna, zasto ti nisi obukla sorc?? ja zaboravila na sorc i setala kroz skolu u gacama!! hehehehehehe.. koji sam ja debil bila kad sam bila mala.. jednom mi je mama kupila neki komplet, i odmah ja to sutra obukla u skolu. kad sam se vratila iz skole, mama mi je rekla da je taj komplet u stvari pidzama..
 
miss:
winnetou:
kad sam se vratila iz skole, mama mi je rekla da je taj komplet u stvari pidzama..
:lol: :lol: :lol: moja drugarica jednom dosla u skolu u papucama...i to nije bio 2. nego 7.razred
Jao, bio je jedan dechko u nashoj shkoli (2. god stariji i inache jako popularan) koji je redovno dolazio u pravoj pidzami- ona plava prugasta. :lol: To je bilo cepanje, a njega je tako bolelo dupe...
 
@ wild_child - pricala si ono za BF, ail na zici, na temi o BF (; OooooPPps
ZoP

22.gif

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
 
mortishaaa:
@ wild_child - pricala si ono za BF, ail na zici, na temi o BF (; OooooPPps
ZoP

22.gif

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE

Da znam i ja sam se naknadno setila ali posto sam vec postavila topic nisam htela da brisem.Pa i ono za decka sam vec pricala :D
 
doslo vreme da i ja kazem svoj najveci blam...
to je bilo mozda pre neke tri godine...
usla sam u pekaru..
drugarica me cekala napolju posto smo obe htele da kupimo po sendvic sa sunkom, pecurkama i kackavaljem ja sam sama usla.
normalno sam decku rekla cao, daces mi dva sendvica, OBA ISTA, kackavalj sunka i pecurke...
on je rekao ok i poceo valjda da ih pravi...
posto sam ja bila malo odsutna.. on da bi utvrdio da je dobro cuo pitao me je JEL OBA ISTA?
kao sto rekoh bila sam odsutna i ucinilo mi se da je rekao ASTALAVISTA!!!!!!
I NE ZNAM STA MI BI JA MU ODGOVORIM BABY...
on me pogleda i krene da se smeje posto je provalio da sam se zestoko izgubila...
htela sam u zemlju da propadnem...
 

Back
Top