Pričamo, dakle postojimo *****

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
mala-oces-kod-mene.jpg
 
VAljda se oseti bliskost i poverenje...otkud znam...dosadi valjda svakodnevna doza negativnosti koja se pakuje perfidno i nudi poput sladoleda...neko ima osetljiv stomačić i naravno , najbolje je ispovratiti (reagovati) odmah...drugima se otrov taloži i nisu takvog kroja da svojim lošim stanjem druge zaraze to odlaze na mesta gde su amplitude nesporazuma slabije..NO,na taj način nikada neće očvrsnuti- naučiti da izbegavaju ni u reali, bezobrazluke okruženja...ovde je barem malce bezazlenije nego kada to u reali doživiš bez da imaš pauzu da prodje šok.
Ljudi dolaze i odlaze nakon svojih misija i potreba...treba se zamisliti zašto je ovaj prostor postao toliko obavezan u našem životu.

Ne bih ja rekla da toj argumentaciji ima iti malo bliskosti i poverenja pre bih našla u tome oslonac za nesigurnost jer ako negde ne smem, ne umem da se pojavim bez
podrške to znači da zapravo nemam šta da kažem ni onda kada e ta podrška tu.
To je katastrofa od situacije.
Ne postoji bolji način samouvređivanja od toga o kojem pričamo
 
Zdravo Pesniče ( koji nisi ja)...Nemoj to-znaš kako ženske vole da se razneže...Ja ih raznežene i više volim nego goropadne-onda crta..:D

.....a vidiš,...nisam neki poznavalac ženskih duša i srca,...
elem, iz tog nekog skromnog iskustva,....
najgoropadnije žene umeju najviše da se razneže,...
i dobiješ skoro nemoguć ideal,...
naravno, ako si sposoban da im pronađeš žicu,....
ne potcenjujući ni druge varijante,....
svaka žena je za sebe posebna,....:rumenko::lol:
 
Ako misliš na 03. ovog meseca, u pravu si - trebalo je da tvoj nekdašnjoj šefici I OVDE čestitam rođendan, ali kako sam to uradio koristeći se drugim medijem,
ne osećam se krivim, a bogami ni sasvim pravim. Jednostavno rečeno - ne znam šta sada da (ti) radim?!
Ako je neko drugi u pitanju (a izgleda da jeste - fiiiju, šta je odvratnih Blizanaca na topicu :lol:), evo, ja ću mu čestitati u svoj i u tvoj nick name:

Dragi naš druže,

Neka te Zebra zavoli kao što je mene - srećan rođendan!


P. S. M, je l' dobro?

Jee, PMS ti je boli glavaaaa :hahaha1:
 
Zebro,

Forumski "koordinator tima za evakuaciju misli i promišljanja" može biti samo onaj ko ovde nameće tok rasprave i određuje ko je poželjan u diskusiji a ko ne; takvoj osobi smeta dobardanisanje, priča o veri, seksu, politici ... Ukratko, takvoj osobi smeta sve što joj lično ne odgovara, i duri se kada ostatak gostiju ne prihvata nametanje njenih/njegovih stereotipa. On/ona neće da zažmuri čak ni na jedno oko i pretrči preko tuđih misli koje mu/joj se ne dopadaju. Ne, on/ona će glasno kazati da svi, osim njega/nje, ne valjaju i da svi, osim njega/nje, pogrešno misle.

Elem – reći ću ti još ovo, pa ćemo prekinuti dijalog na tu temu.

Kojekakve aluzije, upakovane u tanke oblande o cveklama, epp i rođendanima, nisu uvredljive, ali su ružne.
O rođendanima nas uredno informiše forum Krstarice, pa ko želi nekom da čestita, njegova volja. Ko neće – takođe njegova volja. Ili ovde ipak imamo koordinatora tima za evakuaciju misli i promišljanja koji daje direktive kada i kome čestitati rođendan?

I da ne zaboravim: gazdarica kafane je osoba koja je otvorila kafanu. To si TI.
Njena dužnost je, kao i dužnost svake dobre gazdarice, da bude ljubazna prema svakom gostu podjednako, kao i da se stara o tome da atmosfera bude prijatna.
Eto, jasno i bez oblandi.

Ende.

Pa i u Skupštini imaju pravo na repliku kada ih se lično pomene, daklem, prijavila bih repliku ako može?
Opet, ne može da bude ende ako sam ja gazdarica, valjda ne može, možda i može?
Ne možda je bolje ovako, ja ću da budem gazdarica kako ti kažeš, a ti kaži kada je ende.
 
Poslednja izmena:
Ne bih ja rekla da toj argumentaciji ima iti malo bliskosti i poverenja pre bih našla u tome oslonac za nesigurnost jer ako negde ne smem, ne umem da se pojavim bez
podrške to znači da zapravo nemam šta da kažem ni onda kada e ta podrška tu.
To je katastrofa od situacije.
Ne postoji bolji način samouvređivanja od toga o kojem pričamo

Mislim da si pregruba, nije to...Mnogi dolaze radi smeha i ne žele mračne dijaloge i nasladu tupljenjem već tupih uglova....
Ova kafana nije bojno polje (iako mnogi misle da jeste) da se vode ratovi koji nemaju kraja ni početka-već "važno je namamiti i učestvovati"..
mnogo je živuljaka koji su se odomaćili izuli obutju i ne mare što im smrde noge..to ume da bude i podnošljivo ako se sedi pored otvorenog prozora
ali kada smrdi iz usta..e to je nedopustivo i nevaspitano.
 
Poslednja izmena:
Mislim da si pregruba, nije to...Mnogi doleze radi smeha i ne žele mračne dijaloge i nasladu tupljenjem već tupih uglova....
Ova kafana nije bojno polje (iako mnogi misle da jeste) da se vode ratovi koji nemaju kraja ni početka-već "važno je namamiti i učestvovati"..
mnogo je živuljaka koji su se odomaćili izuli obutju i ne mare što im smrde noge..to ume da bude i podnošljivo ako se sedi pored otvorenog prozora
ali kada smrdi iz usta..e to je nedopustivo i nevaspitano.

:zaljubljena: umetnicka duse je uvek tako slikovita:D
Dobro vece Tolce:cmok:

Dobro vece svim prijateljima i drugarima:kpozdrav:

Vece Dame:cvet::dzentlmen:
 
ja sam fenomen jer mi se ne zna tacan datum rodjenja...po falsifikovanoj krstenici sam aprilac po verziji od pokojne babe sam rodjen na suncani junac a po najnovijoj verziji novembarac jer sam sazno da sam jedan od dvojice od kojih je jedan u finsku a ja ovde ali nes ne stima da sam zaceto rodjen osam meseci posle rodjenja... :roll:

eto-da te nema trebalo bi te izmisliti...obožavljem trojnost u tebi..Amperovo pravilo 3 prsta ;)

Pa...kada slaviš rodjus?
 
Mislim da si pregruba, nije to...Mnogi dolaze radi smeha i ne žele mračne dijaloge i nasladu tupljenjem već tupih uglova....
Ova kafana nije bojno polje (iako mnogi misle da jeste) da se vode ratovi koji nemaju kraja ni početka-već "važno je namamiti i učestvovati"..
mnogo je živuljaka koji su se odomaćili izuli obutju i ne mare što im smrde noge..to ume da bude i podnošljivo ako se sedi pored otvorenog prozora
ali kada smrdi iz usta..e to je nedopustivo i nevaspitano.

Pa ja ne umem da uvijam kažem šta mislim a na tebi je da odlučiš da li želiš da trpiš smrad ili možda želiš da taj smrad trpi tebe, odluka nije
niti malo jednostavna.

Ovde nisam mislila na tebe kao Tol nego na tebe u liku xy osobe čisto da me ne bi pogrešno razumela
 
.....a vidiš,...nisam neki poznavalac ženskih duša i srca,...
elem, iz tog nekog skromnog iskustva,....
najgoropadnije žene umeju najviše da se razneže,...
i dobiješ skoro nemoguć ideal,...
naravno, ako si sposoban da im pronađeš žicu,....
ne potcenjujući ni druge varijante,....
svaka žena je za sebe posebna,....:rumenko::lol:
<<<mi žene nikada nećemo vladati svetom iz jednog prostog razloga, same smo sebi najljući neprijatelji
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top