Pričamo, dakle postojimo *****

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
..odokativno ;)

Kao kad ja pitam mamu odakle ti recept za kolače ..kad će ona - Izmislila, iskombinovala i sl . :lol: ..a ono njam, njam ..

E tako ja odokativno pravim torte:i to one velike, na spratove :lol:.Za dobru tortu ima samo jedan recept-orasi+cokolada+jaja :D
Dobro,za to treba imati iskustva ali pre svega volje,talenta?Pocela sam sa 14 godina da se petljam po kuhinji i to svojevoljno,prvu koru za tortu sam pravila 4 puta dok nisam uspela :lol:
 
aj da vam svima odgovorim grupno. preskocila sam drustvene konvencije i pustila delic jedne od svojih licnosti napolje, delic zvei. meni je dobro, zato sam i smirena. sta vise skroz sam ispraznjena i kao da iz neke daljine posmatram sve. sve mi je potpuno nebitno. bilo je u pitanju vece praznjenje. :malav:
 
A zašto to radiš ajde mi sada kaži, zašto, zar nije bilo dosta? Kad te molim, stvarno nema smisla više i onda
kada ti odgovore biće provokatori i ovakvi i onakvi. Nemoj da se svađamo kad te molim.

Ti kao da si bila negde drugde a ne ovde.
Čim je ušao počeo je da kuka o nepravdi i da mu ne daju da piše.
I to nisi videla nego kad ja odgovorim,e pa odgovoriću.
 
Što rekla Zlozi, mnogo mi je stalo do tvoga mišljenja, ima da se ovajdim načisto od njega :hahaha1:

Na ovo ti mogu samo reci, za razliku od tebe, ja se "ovajdim" od svacijeg misljenja:D, sto je cudno, od jednostavnih ljudi sam se vise naucio nego li od "velikana", nismo ni svesni koliko jedni drugima pomazemo u izgradjivanju samih sebe:D
 
Poslednja izmena:
sijalica.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top