Pričamo, dakle postojimo *****

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ko kaže? pa vidiš koliko Ilke poštuje nas dvojicu. Rekao je da dolazi odozgo čim mu javimo datum kad treba ovde da budu oboje. Ilke je ljudina široke "duše"(ličnosti) i širokih shvatanja :ok:

Ilke je zdrava generacija sezdesetosmih:D, borili smo se na ulicama za ovu slobodu koju danas celi svet uziva:D
Secam se jako dobro vremena studenskih dana kada smo stopom obilazili Evropu i ponosno osecali dominaciju sirokog pogleda, sto je bilo uskraceno i Zapadu i Istoku. Imati uvid u zivot sveta a nemati predrasude je nesto sto je tada bio sinonim naseg naroda. Danas su ostala samo...secanja:sad2:

 
Hvala :zag: e pa sad stvarno moram da je napravim i popijem .
Meni se isto pije kafa ali bez cigare necu,a mruzi me da idem napolje da duvanim :lol:
uopste nisam komplikovana :zcepanje:

Ajde, nemoj da čekaš kao ja :lol:

Pa što, nisi kompikovana.
Meni su smešni ljudi kad dođu kod nas na posao, pa dok čekaju da se završi, izađu u sred zime napolje sa šoljom kafe jer je unutra zabranjeno pušenje. I dok ne izduvane i ispiju ne ulaze ma koliko ledeno bilo :lol:
Ja dok sam bila pušač, mogla sam piti kafu i bez cigareta.
 
Ajde, nemoj da čekaš kao ja :lol:

Pa što, nisi kompikovana.
Meni su smešni ljudi kad dođu kod nas na posao, pa dok čekaju da se završi, izađu u sred zime napolje sa šoljom kafe jer je unutra zabranjeno pušenje. I dok ne izduvane i ispiju ne ulaze ma koliko ledeno bilo :lol:
Ja dok sam bila pušač, mogla sam piti kafu i bez cigareta.
Mogu i ja kafu bez cigareta..pa celu zimu nisam zapalila,zima napolju bre,nema sanse da se smrzavam,a i nije mi to gust da stojim na zimi i duvanim a zubi mi cvokocu.
Ali sad kad je toplije onda volim..kafica,cigarica..ali na terasi..unutra ne.
Taman....mogla bih sad malo na terasu..ujedno i da procaskam malo sa mojim Blentom (labrador) :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top