Pričamo, dakle postojimo *****

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mislim da nije prikladno mesto za prelistavanje tudje privatnosti. Moral je jako relativna stvar, bar od kada Crkva nema monopol kao "apsolutni nametac". Podsticanjem takvih tema nastaje samo prepucavanje koje ne samo da nije umesno, vec prelazi granice bilo koje kulture. Stvarati "lazne" utiske je po meni...ne samo nemoralno, vec zasluzuje sakcionisanje.
Nasaliti se...umereno, je nesto sto svima nama donese osmeh ali neprestano "potenciranje" necega, cega niko prisutan (osim par izuzetaka) nije spreman da slusa, bilo bi drugarski i prijatno prekinuti:neutral:
Uvek sam za laku provokaciju, nazovimo to i salom, ali...dosadno je ponavljati i potencirati nesto, sto mozda nekoga boli. Treba uvek poci od sebe, ili....drzati se onog Isusovog: sto ne zelite da drugi vama cine, ne cinite ni vi drugima:D

Jeftino prodavanje morala sam odavno ostavio iza sebe, lepo bi bilo da se svi potrudimo na tome. Nije tesko kada se stvarno zeli:D

:hvala:
 
Deco...volite sw bwe....život je skroz kratak....imajmo što više ljubavi oko sebe...poJenta je da umemo da je osetimo i doživimo..a i podarimo....ostalo..prolazi život narode hteli to ili ne...evo već je pola godine...koliko sutra nova god...i? Šta?...ostati bez zagrljaja i poljubaca i adrenalina...ma skroz je to izgubljeno..nikada više TAKO...(drugačije da)..:heart:
 
Covitju..imao si dugu plavu kosu :eek::eek::zper::brus:


a pazi ovo :rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:

malasadsamtepoveousetnj.jpg
Štos je bio kad su me ošišali u JNA u Skopju,meni ostalo te plave ofarbane i bio šaren!Zamisli-sedamdesetih!A po PS nisu mogli ništa.Zvali me Žujan..:( Hipi banda u vojsci...Jurij Bajec služio s nama...Zamisli fant je bio OK...Seća se on mene...
Ali više bih voleo da sam služio s tobom nego s tim nevaljalcima...
 
Deco...volite sw bwe....život je skroz kratak....imajmo što više ljubavi oko sebe...poJenta je da umemo da je osetimo i doživimo..a i podarimo....ostalo..prolazi život narode hteli to ili ne...evo već je pola godine...koliko sutra nova god...i? Šta?...ostati bez zagrljaja i poljubaca i adrenalina...ma skroz je to izgubljeno..nikada više TAKO...(drugačije da)..:heart:

jesteeeeee :) evo ja...ja se stiska, trpe, izdrziva al nemogu vise....moram da ti kazem da te volim ovolikooooo....najvise na svetu....sad si me ohrabrila da ti priznam sta me stiska....nemogu ceo zivot da to krijem u sebe :cmok: :heart:
 
  • Podržavam
Reactions: Tol

Razumem te prijatelju jer imam slicnu proslost iza sebe;), ne smeta meni ni jedna sala ali mi smeta zlonamernost. Pokusaj nekoga omalovazavati na sirove i davno prevazidjene manipulatske nacine samo donosi losu atmosferu. Ako je nekome to zadovoljstvo, meni nije, a siguran sam i vecini posetioca ove Kafane:neutral:
Malo vise postovanja jedno prema drugome ne kosta puno, osim kontrolisanja svog ega, a donosi svima prijatno opustanje, cemu Birtije i sluze:D

hijaooo i to sedam komada , eee tako vec moze :lol:
sto ne kazem...pa stidim se valjda :rumenka: :zcepanje:
evo i tebi cvetic :cvet:
sala mala :lol:

Maco, Maco :manikir:
 
Deco...volite sw bwe....život je skroz kratak....imajmo što više ljubavi oko sebe...poJenta je da umemo da je osetimo i doživimo..a i podarimo....ostalo..prolazi život narode hteli to ili ne...evo već je pola godine...koliko sutra nova god...i? Šta?...ostati bez zagrljaja i poljubaca i adrenalina...ma skroz je to izgubljeno..nikada više TAKO...(drugačije da)..:heart:

Davanje pozitivnih emocija je dobijanje njih u jos vecoj meri:D Ti si primer kako je lepo biti...kao ti:zaljubljena:
:cvet::cmok:
 
jesteeeeee :) evo ja...ja se stiska, trpe, izdrziva al nemogu vise....moram da ti kazem da te volim ovolikooooo....najvise na svetu....sad si me ohrabrila da ti priznam sta me stiska....nemogu ceo zivot da to krijem u sebe :cmok: :heart:

e baš mi milo što si se olakšao(paz gde drugi put)..elda si lakši za ciglo....kilo? Emocije su teret od tone...i sade možeš da juriš žeMske kedere po korzou :)

Tako i treba..se volemo svi ki bratja i sestre....makar se neznajemo :)..volem sve iz ex Yu..imam posvuda prijatelja..svih fela...po celom svetu...a nesam bogata..sem srce što mi veliko sa svih vas džumle :heart:
 
Štos je bio kad su me ošišali u JNA u Skopju,meni ostalo te plave ofarbane i bio šaren!Zamisli-sedamdesetih!A po PS nisu mogli ništa.Zvali me Žujan..:( Hipi banda u vojsci...Jurij Bajec služio s nama...Zamisli fant je bio OK...Seća se on mene...
Ali više bih voleo da sam služio s tobom nego s tim nevaljalcima...

JAvi kada drugi put budeš u jenea....tju ti sredim preko debelu vezu kod mene :hahaha:
 
e baš mi milo što si se olakšao(paz gde drugi put)..elda si lakši za ciglo....kilo? Emocije su teret od tone...i sade možeš da juriš žeMske kedere po korzou :)

Tako i treba..se volemo svi ki bratja i sestre....makar se neznajemo :)..volem sve iz ex Yu..imam posvuda prijatelja..svih fela...po celom svetu...a nesam bogata..sem srce što mi veliko sa svih vas džumle :heart:
:klap::klap::klap::klap::klap:
 
Deco...volite sw bwe....život je skroz kratak....imajmo što više ljubavi oko sebe...poJenta je da umemo da je osetimo i doživimo..a i podarimo....ostalo..prolazi život narode hteli to ili ne...evo već je pola godine...koliko sutra nova god...i? Šta?...ostati bez zagrljaja i poljubaca i adrenalina...ma skroz je to izgubljeno..nikada više TAKO...(drugačije da)..:heart:

Takvi kao ti vraćaju veru u ljude. :zag:

Tolčice, nisam juče stigla da se zahvalim ovde za one divne stihove :heart:


Razumem te prijatelju jer imam slicnu proslost iza sebe;), ne smeta meni ni jedna sala ali mi smeta zlonamernost. Pokusaj nekoga omalovazavati na sirove i davno prevazidjene manipulatske nacine samo donosi losu atmosferu. Ako je nekome to zadovoljstvo, meni nije, a siguran sam i vecini posetioca ove Kafane:neutral:
Malo vise postovanja jedno prema drugome ne kosta puno, osim kontrolisanja svog ega, a donosi svima prijatno opustanje, cemu Birtije i sluze:D

Slažem se sa svime što si napisao. :cmok2:
Mada takvi zlonamerni svojim načinom diskusije govore mnogo o sebi a ne o onome koga pokušavaju da omalovaže.


Dobro veče kafanice :cao:
 

Veče drug :cmok2:

Bro veče Loly:heart:...ma ja onako po sluhu napišem..ili iznenadim da se malce smejemo...nisam odavno našla neku lepu zebricu....a volem našoj drugarici da je ostavim da se kikotje...ume to lepo da radi :heart:

Videla sam ... lepo pišeš po sluhu ;)

Nemoj samo kao prošli put, od jedne sličice mi se zavrtelo u glavi :lol:

:lol: čekam reakciju nadležnih dotle ćutim.

Ćeraćemo se još... :lol::lol:

:heart:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top