World of Warcraft

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

dare_987

Zainteresovan član
Poruka
329
Evo da otvorim jednu novu temu posto vidim da je ova igra malo zapostavljena.
Za sve one koji bi hteli da je igraju sa hiljadama igraca sirom sveta, evo neke informacije:
*Potrebno je imati originalnu igru (Blizzard je poznat po tome)
*Potrebno je placati mesecnu clanarinu (nakon prvog besplatnog meseca): 15$ mesecno, 14$ mesecno na tri meseca ili 13$ mesecno na sest meseci
*Potreban je minimum 56k modem
*Vise od 4 GB slobodnog prostora na hard disku
*256 MB RAM
*DirectX 9.0c (to bi valjda trebalo da se dobije uz igru)
*800 MHz procesor
*32 MB 3D graficka kartica

Za ostale informacije idite na www.worldofwarcraft.com

Da li biste vi kupili original ove igre?
 
Jbg, neki žive za to.... pogledaj koliko ih samo igra Asheron's Call i slične igre. Dobro WOW je još u povoju... ali mislim da će ovo biti najigranija online igra '05-e.

Nije problem platiti original (50$ ako se nevaram), ali pored svega još i mesečno plaćanje.... teško bogami. :?
 
Pa to igraju vise hiljada ljudi.pa kako vi to mislite da igrate preko neta?
Telefonskog?Kablovskog?Nema sanse ko ima satelitski to moze ali preskupoje.Placas net placas igranje.
Ko ima telefonski i kablovski moze da se oprosti , a ko ima satelitski nek razmisli da li je vredno para. :lol:
 
DabaMAN:
A šta fali kablovskom? 512 ili 1024 kbps nije dovoljno?

Ma daaj... 512??? Sila boga ne moli, ajde nek neko proba i ako kaze da secka ili kasni odma prodajem komp. 8)

EDIT : ja sam i CS Source igra sa Korejom i Poljskom i nije kasnilo nocu.. u kasnim satima (02:00-05:00) a preko dana jeste (0.5sec do 2sec). :lol:
 
marco3dx e blago tvom drugu koji przi World of Warcraft na 64 kpbs neverujem da bi i kanter igro normalno.Jel si ti to video ili ti on reko?
FaXcooL pazi da ti se nedesi da slucajno prodas komp.
:wink:
Ljudi to nemoze na kablovskom netu.U jednoj igri su vise hiljada ljudi(nije to kanter pa da igraju desetak ljudi na mapi). World of warcraft je ustvari nesto slicno kao DIABLO svako vodi svog heroja.Ima osam rasa i nema kampanje to je napravljeno iskljucivo za Multi player preko net-a i samo preko net-a znaci ko misli da ce to stici do igraonica grdno se zezno.Pirati za tu igru nece vredeti nista.
PS> to nije za nas obicne smrtnike veruj te mi.
 
@123456789

Sto si takav pesimista bre? Nisi ni probao a dajes komentare... Ja sam samo rekao da sam CS Source igrao on-line sa KOREJOM (:shock:) u kasnim satima doduse, i to preko modema! Zasto je ona nemoguce igrati WoW preko kablovskog sa brzinom od 256? O 512 i 1024 da ne govorim... :roll:
 
@123456789

Vidi se da neznaš kako uopšte fukcioniše multiplejer. Kakve ima veze što to igra par hiljada ljudi, pa ne utiče to sve na jednog igrača. Tako da igrač ne prima informacije o svim igračima koji su uključeni u igru, već samo o onima u njegovoj neposrednoj blizini. Svataš šta hoću da kažem?
 
Sto se tice brzine modema, na zvanicnom sajtu su napisali da je dovoljan dial-up modem (56kb/s), tako da bi radilo i sa kablovskim. Najbolja varijanta je da se igra sa FLAT opcijom (neograniceno vreme) preko kablovskog interneta, jer je igra kako cujem VEOMA zarazna. Inace, igranje se placa kreditnom karticom, ali ne znam koje sve kartice primaju, a koliko sam ja cuo, potrebno je otvoriti racun pre isteka slobodnog meseca. Sto znaci da, iako neko planira da igra samo za promotivan prvi mesec, mora da otvori racun. Igraci iz Evrope ce moci da igraju samo na evropskom serveru, pa nece dolaziti do mesanja igraca sa drugih kontinenata. E sad, ne znam da li u okviru Evrope imaju regioni (Balkan, zap. Evropa, ist. Evropa....), tako da igraci moraju da igraju u svom regionu, ili ce svi igraci igrati u regionu Evropa. Ako neko sazna jos nesto zanimljivo, neka pise.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top