ZENE LAVICE?

Tu budaletinu sam slušala (neko njegovo predavanje) znam da je to njegova teorija, kao i ona za Saturn i piramidu... Hmmm... Ovog drugog ne znam.

Ja volim da čitam po netu, tu pišu ljudi kao ja, a za sebe znam da sam svašta pročitala, i može se od njih dosta naučiti... Zainteresuju me.

Ovaj blog je šaljiv... Zabava... Kreativnost.

Videla sam koliko ima zaluđenih tim idejama Dejvida Ajka, a čovek žestoko lupeta (za mnoge stvari)...

Ne volim teorije zavere...

Ali narodi koji se slabo bavi naukom je lakše da veruje Dejvidu i sličnima nego nauci...
 
I da ovaj hostapler je preko mene razgovarao s tobom, Meduse, stvar je jasna. Najgori su Boziji cuvari. :) :) :) Nemam ja nista s masama i stranama, mene zivot naucio da se ne grupisem. Nekako tako... Sve ima svoje. Postujem i religiju i astrologiju i sve o cemu imam nekog pojma.

Je l bih mogla nesto da te pitam. Koji je moj problem s ribama? Imala sam losa iskustva s njima. Mesec i Merkur su mi u dvanaestoj kuci, mozda se zato ribe i ja pronalazimo, ali smo dva razlicita sveta. Pricam o drugaricama.... Nekako stekla sam jako los utisak o njima a posvetila sam im se. Koliko su fine toliko su goveda i zovu samo kad im je lose, a to je fala Bogu cesto. Cesto sam im pomagala, a one to ne vrate, stavljaju me u poziciju da je to normalno i da je neukusno, to su zene od stila, da ocekujem nesto za uzvrat. A one tako od coveka do coveka, obezbede se i zabole ih. Kad mi je mama skorpija umirala nista me nisu pitale... Pa cekaj... I sad sam ih otkacila skroz. A nisu tolko lose, samo onaj izraz "prevesti zednog preko vode" sam povezala s njima.

Sunce, mesec, merkur, tri nabitnije planete... ? Treba li celi natal da izdiktiram. Asc devica (servilnost), sunce u 11 kuci, venera rak (keva brižna, ćudljiva), mars bik (hoću da planem u trenutku). Viljeo bih ja da sam nesto konkretnije i opustenije i da ne osećam odgovornost toliku. Pored sujete koju spominjete, tu je odgovornost, sve mi se cini da je do mene.

Znači ove tri planete su ti u Lavu u dvanaestoj, Asc Devica. Gde bešše Mesec (po mnogim astrologijama najvažnija stvar u karti)...

Da, tvoja sujeta je sakrivena u dvanaestu, pokazuješ se kao Lav samo u intimi, u krevetu i u nekim spiritualnim realmima...

Ovako si prizemna Devica koja u svima vidi mane, a najviše u sebi i zato si skrušena... To te spušta na zemlju...

Ja sam isto taj Asc, ali za razliku od tebe imam SUnce na Asc, pa sam dosta arogantna, nisam tako neegocentrična. Ti nemaš taj deo pa nisi toliko sujetna (javno)...

Pa gle ovako...

Kada kažeš da se ne slažeš sa Ribama... Ti misliš na to da im je SUnce u Ribama...

A ostale planete ne znaš gde su, niti karta kakva je, tj. koji podznak (on određuje kartu)...

Ako kažeš da je neko Ribe, to znači samo da ima SUnce u Ribama, a ne da je njegova karta dominantno Riblja...

SUnce je motivacija, kreativnost, životna energija... To samo znači da te osobe podiže sve što je vezano za znak Riba... Znači spiritualnost, distanca, nestalnost, podložnost uticajima, empatija...
Sunce voli da sija, a tu je Sunce duboko u moru, zaronjeno u emocije. Pa su često tužni jer osećaju sve emocije (voda je bolji provodnik nego vazduh, a oni su zaronjeni u vodu)...
Tako da im često fali motivacija, često su malaksali, nemaju energije kao SUnce koje se oseća dobro... Ovo SUnce ima druge kvalitete... Ono osvetljava realm emocija i spiritualnosti... Pa su oni maheri za to...

Ribe su znak gde ništa ne pripada tebi, sve moraš da pustiš... Pa tako to SUnce je nešto nad čim oni nemaju kontrolu. Njih nose talasi, struje onako kako zamahne svako oko njih...

E, sad, pošto mislim da se prvo gleda karta, tj. raspored planeta po kućama, to SUnc eje napre u nekoj kući, pa tek onda u Ribama. Ako je Sunce u trećoj kući, to je osoba koja ima SUnce analogno Suncu u Blizancima, samo što će to SUnce na Riblji način osvetliti kuću komunikacija itd.

Ali ti ne znaž gde je njima SUnce... Da li je u polju Vodolije ili gde.

AKo ti sa nekim ljudima odnos ne prija, to se može videti u uporednom (znači mora da se gledaju obe karte, i njihov odnos)... Koje energije u tvojoj karti nisu dobro prihvaćene (gde imaš napete aspekte)...

I recimo ako nečiji Mars pravi napet aspekt na tvoj Asc, ili Mesec...

Često ako neko ima Mars u Lavu na tvom tom Merkuru i Veneri u Lavu, te osobe znaju da nas iritiraju.

Zavisi, najgori aspekti su napeti aspekti na Mesec, jer ti to baš smeta... Ne osećaš se dobro u prisustvu te osobe... Iako ona ne radi ništa namerno, već je samo ono što je, ali tebi deluje napadno (Mars).

Ili ako imaš loš kontakt sa Neptunom, SUnce kv Neptun sa nekim recimo... Tu dolazi do nekih iluzija i zavlačenja... Laži, ili neko uvek misli da ga ovaj drugi laže....
 
Tu budaletinu sam slušala (neko njegovo predavanje) znam da je to njegova teorija
Слушала си, али ниси прочитала ниједну од његових књига. Наравно, у њима има нетачног и шкарт материјала, али има и запањујуће тачних и егзактних ствари. Треба их само... пронаћи.

Ovog drugog ne znam.
Идеалан је моменат да се упознаш са њим.

a čovek žestoko lupeta (za mnoge stvari)...
Па и ти се жестоко излупетала за многе ствари из астрологије и религије, па ником ништа. Нико ти није узео за зло.
 
Poslednja izmena:
Pa ti mi sad ili laskas ili ne znam sta je u pitanju, moram biti obazriva :zper:
Hvala za napomenu da se prvo gledaju planete po kucama, ima smisla.

Neko spomenu da su lavice najgore majke, neka skorpija je to rekla... hm hm Sva sreca pa sam imala majku skorpiju da mi objasni koliko sam nebitna i losa. Ali pozrtvovana majka istina, s tim da za razliku od lavovske prirode ona nije u tome uzivala. A ja jos nisam majka, tek cemo videti. Al vec zamisljam kako rasterujem miseve od svoje dece. :D

Uzivajte skorpije, evo otisla je kad nije trebalo, kad mi je bila potrebna prilicno. Stresirala se razloga bez. Nemojte to sebi da radite. Oslobodite se, niste tolko opasne ne brinite.

tema je o lavicama, tako da taj čemer možeš da iskmečiš na temi o mamama škorpijama. :lol:
bold mi nije jasan... kada je dete u pitanju nema te žrtve koja ne vredi.
i čudi me da nije uživala ako je na to tako gledala, s obzirom da su škorpije poznate kao mazohisti.
samo vas dve znate šta ste sve morale da trpite... tvoja formulacija.

druga stvar... samo sunce ne određuje kakva će ko biti majka... lavice same po sebi, tj položaju sunca često i merkura su sebi najbitnije, prenapumpan ego i sebične.
ako hoćeš da znaš pouzdano obrati pažnju na položaj meseca, recimo da nije slučajno u škorpiji, pa još aflikovan od plutona recimo... :p

ja nikada nisam ni mislila za ebe da sam opasna, naprotiv... to su predrasude površnih ljudi.
 
Слушала си, али ниси прочитала ниједну од његових књига. Наравно, у њима има нетачног и шкарт материјала, али има и запањујуће тачних и егзактних ствари. Треба их само... пронаћи.


Идеалан је моменат да се упознаш са њим.


Па и ти се жестоко излупетала за многе ствари из астрологије и религије, па ником ништа. Нико ти није за зло.

Tačno :zcepanje: (volim da lupetam više nego 'leba da jedem ahahah), pa nisam rekla da neću... Ali nije mi toliko prioritetan jer mi je totalno izgubio kredibilitet... Isto kao i te blogove, čitam sa rezervom.

Slažem se da ima nekih čudnih zanimljivih stvari...
 
Ништа онда, узми па гледај оне филмове што сам ти препоручио. Нема у њима егзорцизама, караконџула са злим очима које светле ко семафори, главама које ротирају за 360 степени....
 
Djavolja Nevesta, stekla sam utisak da je tebi majka ili nekom tvom lavica pa sam to napomenula. Obrnula sam stvar :) Nebitno. Jeste, jeste, merkur je u lavu!

Hvala, Meduse, Sunce mi u 11oj, nego nema veze da te ne davim vise. :) Dosta toga si mi priblizila...

a onolko sam se nadobudno nasrala isprva jer sam citala postove sa prvih nekoliko stranica i bese neka skorpija koja nesto kao uziva da spusta lava na zemlju i da ga gleda kako se davi u svojoj sujeti, pa ih spomenu bezveze i sad ne mogu da se iskobeljam. :D
 
Da, pa uvek odreagujemo na neku provokaciju.

E, nisam mislila na tvoje Sunce, napisala si da ti je u 11, znači vodolijansko. Nego od tih koje si spomenula.

Mislim, ko zna šta je tebe očepilo kod njih.

Evo, ja imam Ribe dominantne, Mesec u Ribama, iako nemam Sunce u Ribama, pa ne vidim da imamo problem, naprotiv.

Verovatno su ti očepili Mesec, ili ne znam... Recimo ako imaju Mars u Vodoliji (to bi bilo opozicija na tvoj Mesec u Lavu)...

Inače sam primetila da moja Venera u Lavu voli žene sa Mesecom u Lavu... Baš mi se sviđa neka njihova egoističnost i sjaj u očima... :mrgreen:
 
Djavolja Nevesta, stekla sam utisak da je tebi majka ili nekom tvom lavica pa sam to napomenula. Obrnula sam stvar :) Nebitno. Jeste, jeste, merkur je u lavu!

Hvala, Meduse, Sunce mi u 11oj, nego nema veze da te ne davim vise. :) Dosta toga si mi priblizila...

a onolko sam se nadobudno nasrala isprva jer sam citala postove sa prvih nekoliko stranica i bese neka skorpija koja nesto kao uziva da spusta lava na zemlju i da ga gleda kako se davi u svojoj sujeti, pa ih spomenu bezveze i sad ne mogu da se iskobeljam. :D

pa jeste, nisi ništa pogrešila.

ako misliš na mene, nije baš da uživam u tome, volela bih da je bilo drugačije.
znam lavice koje su odlične majke... ali nemaju te predispozicije u startu... i kao što rekoh, ključ je u mesecu.

evo pustiću te da se iskobeljaš. :mrgreen: :lol:
 
Ahaa... Ti si to iz ličnog... Ček, gde ti je Mesec...

Recimo deca od iste majke, nemaju identičnu majku, jer se majka naravno ne ponaša isto prema svima. Pa je majka u karti svakog deteta predstavljena drugačije, tj. onako kkao je to dete doživelo.

Kod tebe naglašena Škorpija, Pluton na Asc, a to je znak pada Meseca. Tako da to već može ići ka nekim porodičnim ili emotivnim patnjama...

Msm, taj znak je predodređen da propati, da bude izdan, razočaran i sl...

Naravno zavisi od toga kako će taj neko to iskoristiti... Pluton je i bogatstvo... Bogatstvo dušama... :zper::mrgreen:
 
To jeste neka kulminacija, i želja da se uskoro krene u nešto novo... ALi kao da još uvek nije zakoračio, a nestrpljiv je da krene... Međutim još ima neku sitnicu da obavi iz prošlog posla...
 
Ove moje ribe, jedna je rodjena blizu ovna i u podznaku lav :)

Ja to dozivljavam kao da ima viziju lava ali se ponasa i reaguje kao riba :) :) :)

A ova druga riba je na granici s vodolijom, i nista drugo ne znam, odavno sam joj gledala.

Istripovao sam se nesto, sad su mi tu bikovi i strelcevi i njih obozavam. Bolja nam je komunikacija. Sa asc skorpijama xD
 
Esupps_Athlete_Profile_Jazmine-Garcia_12.png
 

Back
Top