Problem sa Nortonom...

pumma

Zainteresovan član
Poruka
150
Imam Norton AV 2003, i do sada mi se automatski update-ovao.Od skoro je to prekinuo, pa sam ja kliknuo na LiveUpdate i nikako neće da se konektuje-kaže mi da treba da se konektujem na net-a ja već na netu.Ustavri, evo šta mi se ispiše-LU1814:LiveUpdate could not retrieve the update list...Šta da radim-jel da ga brišem i skinem neki sa neta?Ustvari, ako neko može da mi kaže u čemu je ovde problem?Hvala unapred
 
Od skora je i jedan moj drug koji je koristio isti poceo da dobija te poruke.. Nisam jos uspio da odem do njega da vidim o cemu se radi ali mislim da je to vec neko ogranicenje od strane Symanteca za tu verziju Nortona... Ovo samo kazem napamet jer nisam sasvim siguran... Ukoliko nisi kupio verziju Nortona koju imas i ukoliko nisi aktivirao isti po pravilima koji oni traze najvjerovatnije je da je to to... Mada nikada se ne zna... Obicno ovaj program ima aktivacioni kljuc koji (bilo kako da se aktivira) traje godinu dana.. Ipak mozda ce jos neko nesto da kaze vise.. Ovo je moje misljenje.. Poz.
 
pumma:
Imam Norton AV 2003, i do sada mi se automatski update-ovao.Od skoro je to prekinuo, pa sam ja kliknuo na LiveUpdate i nikako neće da se konektuje-kaže mi da treba da se konektujem na net-a ja već na netu.Ustavri, evo šta mi se ispiše-LU1814:LiveUpdate could not retrieve the update list...Šta da radim-jel da ga brišem i skinem neki sa neta?Ustvari, ako neko može da mi kaže u čemu je ovde problem?Hvala unapred

Da ti ne bih sad ja tu nadugacko i nasiroko pisala evo ti pa sam potrazi resenje:

http://service1.symantec.com/SUPPORT/sharedtech.nsf/pfdocs/2002082616293813
 
Do sada sam naleteo na brdo odgovora tipa: "E nemoj to, uzmi ovo, mnogo je bolje." Mislim da to nije odgovor na postavljeno pitanje. Mogu i ja sad da kazzem da je avg bezveze, kaspersky je zakon. Koristio sam avg, dobar je, sad koristim kaspersky, i on je dobar, ali i dalje nije odgovoreno na pitanje.
Pozdrav.
 

Back
Top