Sta trazite ovde?

Ja pa ja

Aktivan član
Poruka
1.402
Cim mi je palo na pamet da pitam ovo, shvatio sam da ce malo ljudi iskreno odgovoriti, ali evo pitanje je ipak postavljeno.
Dakle, koji je vas razlog bivstvovanja na ovom brodu? Na ovom krstarenju? NA ovom forumu?
Dali samo trosenje vremena, pokusaj da se ubije dosada?
Ili zelja da se nametnete kao osoba vazna za neka pitanja, tj. odgovore?
Ili vam je cisto, zabavno?
Ili nesto trece?

Verovatno ce se naci neko ko ce ovu temu smatrati glupom, ali vidim dosta vas koji ste po vasceli dan na krstarici, pa me cisto interesuje.
Pitanje nije samo za Svastaru, ali tu je najopstiji skup ideja i tema, pa mi je zato palo na pamet da tu postavim pitanje.

Ajd pa...
 
:)
Ako hoces da se svadjas, imas za to temu.
Ako hoces da odgovoris, odgovori, a ako neces, zaobidji.

Dovoljno je da pogledas neke teme i neciji broj postova pa da shvatis koliko ljudi trosi vreme na postavljanje par bespotrebnih komentara.

Pozdrav
 
Eto, vidish... Ma ne znam. :lol: Pocinjem da zabrinjvam sam sebe. :roll: :lol: 3000 poruka? :roll: Ali, ima i gorih... Puno gorih. :roll:

Ima i onih sa 5000, 8000, 9000 i 10000 poruka... Tako da sam ja samo detence za njih. :lol:
 
U pocetku sam dolazio da nadjem odgovore na neka pitanja, a sada dolazim da ubijem vreme. Uposlednje vreme sam se primio na svastaru samo tako, ali na forumu mogu da budem i po nekoliko sati i da citam svasta, a da ne posaljem ni jednu poruku.
 
javi se moj icq je 19098949 ali ovo ej vec neko samo pod drugim imenom?

ovde trazim izgovor da sacuvam svoje originalno ja koje je pod stalnim naletima zbnog studija i ostalih granica svakodnevnog zivota
ne znam shta zelim da kazhem samo cu da nestanem i niko nece znati a tako bih volela da neko pusti suzu
:cry:

ko bude pushtao suze neka mi pishe
na masah@eunet.yu. ha. probirljivo, bolje da pishu oni kojima je svejedno.
ali vi ste svi foliranti., ja sam dosadna, nisam ishla u obdanishte ljudski. zashto sam uvek ja protiv svih? "Zvezda"
ali necu nestati znamo i to a i sve je potpuno nevazhno. bash necu da stignem do 10 000 i stha nekog briga ko sam ja i kolio imam poruka to je moja stvar i onih koji placaju moj telefon i drzave koja placa studije
i sada se ponovo divim sebi i pishite posel sta ocete mada naravno niko i ne cita
to je prednost, sto mozesh da se prose.res, a niko te ne cita.
koga uopste briga sto postojim
i ove kukumavke tako su mi super a tako su svima dosadne hocu li naci nekog ko ih razume :(
e kako je zivot okrutan
ja sam inache neprimetna a ovde imam 9000
i ne smem da citam sledece teme: majonez (1 i 2)
one gde sam se pravila pametna...
margott
i tako
gde sam pokushala da odgovaram ....
i necu ih ni procitati. pokusacu da zavrsim fax
i ovo je nelegalno shto ovde pisem ali niko mi ne brani
i nikog nije briga

ZASTO NE ZELITE DA UPOZNATE NIKOG SA KRSTARICE LIVE?
da li ste se zljubili u nekog?
da li vam je vrucina u pidzami u 13.03
da li ste kukavica? ja jesam:)
krstarica mi dozvoljava da budem kukavica

bozhe kako sam pametna. i svejedno mi je shto je nekom ovo glupo ili pametno ili shto me ignorishe. i nije mi svejedno. kad ugasish internet krstaric ane postoji i ti ljudi ne postoje i ja mogu da pishem ovako do sutra a nisu hteli da me zaposle kao daktilografa!!!!! :( :( :( :(
i zashto moram da pisem zutog smajlija a ne od tacke i zagrade.
i zasto je cela krstarica tako jedna neodgovorna oblast a kako im ide?
ma forum je jedan experimetn, sigurno iza stoji CIA i posmatra srpsku omladinu. mislite da je ovaj lepi softver bez veze? zbog njega ste ovde a ne na elitesecurity i shta ja znam
koji je moj put
da li bi mi bilo bolje d achitam o majonezu
ooo ne bi.
a ono o goddes.com
e ne mogu to da chitam
randoma da
ne mogu. ako ima ishta
neko ko se javlja da je lep
idem da ucim
pa kad naucim eto me
blam me je
grudi su mi mlitave..juce sam mislila o silikonima
ali kao izgovor je da cu da shtedim pare
ali trebalo bi
ja sam kreten
i idem pokusacu na duzhe
i koga je briga
osim rastamanna haha poshto mozda zkaljuca temu
i opet cu da dodjem inece biti nikog
u stvari imam neki deal ovde
da i lilu.zashto je nisam pomenula..ne volim znee..ljubomorna sam. zashto. jer su zhene a ja sam biche

ha i pishem kao mesavina nekih ljudi sa kojima se dopisujem...lako se identifikujem..ili kao filmovi
i volim da drzim monogole :) a ne volim da dijalogishem..jaci ste..imate zhivot
de cete za novaka..mada ja hocu da vredjam. ne zelim da cujem...???
a tako sam htela da prizivam nekog kao jadnog krstara da neshto radimo. ma nisam htela. ovo uopste ne znam sta sam pisala
nego je l ide neko na skijanje
sad cu da vam organizujem to ha ha haha. pa vi vec idete s nekim. loshe je sto sam negativna. zato enmam drugare.
da li sam sad superiorna najbolje da nestanem
moj plan za danas je bio da uchim : )
e javljacu se da pishem neki private to imam
ma jadna sam ljudi ali ako odem sada onda je ok de da odem nigde...ahahah ko "nzena"
e da mozhda ce neko da me ogovara ali shta ima veze
ma nece niko ajde da poshljem ovo i tako
 

Back
Top