Koji je znak najbolji u sexu?

Koji horoskopski znak je najbolji u krevetu?

  • Ovan

  • Bik

  • Blizanci

  • Rak

  • Lav

  • Devica

  • Vaga

  • Skorpija

  • Strelac

  • Jarac

  • Vodolija

  • Ribe


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Кех... Вагама венера уме да оде у шкорпију, па би се очекивала некаква реакција од шкорпијског Сунца. Вероватно ниси такве срео.

Ма ја ово на основу искуства,а у ту твоју вишу математику се баш и не разумем :D
 
Ма ја ово на основу искуства,а у ту твоју вишу математику се баш и не разумем :D
Видим. :)

Искуствено не значи и искусно. Вероватно једноставно ниси срео такве, или је било ометајућих фактора у упоредним картама,
 
Видим. :)

Искуствено не значи и искусно. Вероватно једноставно ниси срео такве, или је било ометајућих фактора у упоредним картама,

Где ти оде пријатељу :) 'ебеш ти то кад морам да ју урадим наталну карту и упоредни хороскоп пре него што је одведем у кревет :)
 
Па стварно, `ебеш то ако ти треба карта да би уочио венеру у шкорпији. :)

Све да ме та венера у шкорпији удара у главу не бих је приметио.Једино што знам везано за хороскоп је да постоји знак и подзнак.Нешто дубље ме није занимало да сазнам
 
Па стварно, `ебеш то ако ти треба карта да би уочио венеру у шкорпији. :)

Сад нађох нешто.Мени су у шкорпији Сунце,Меркур и Плутон,а ја сам шкорпија/водолија.Уме ли неко да преведе?Мишо?
 
Poslednja izmena:
Кех... Вагама венера уме да оде у шкорпију, па би се очекивала некаква реакција од шкорпијског Сунца. Вероватно ниси такве срео.
Шта доноси ваги венера у шкорпији?

Ја сам вага, али мушкарац вага ми је технички најгоре искуство. Сјајно за мажење, игрице, предигру, али очај за игру. Уображеност која не да никаквом напретку. Не допушта сугестију, има зацртано да све зна и само иде по томе. Добар потенцијал, ал никаква реализација.

Дјевица је технички беспрекорна. Али фали нешто, можда спонтаност, опуштање, предигра. И поред љубави, доста заједничког времена, моја дјевица и даље не воли да се љуби и мази, залегне као паша и чека да га загријеш до кључања па да он преузме иницијативу.

Рибица је дивно њежна. Воли да удовољи, ал нема својих жеља. Она само удовољава и може да пружи оно шта је искусила, шта јој је неко показао, али да сама унесе нешто ново за то немаосјећај.

Бик је знак којег сматрам глупим у сексу. Прождрљив и анималан, ал без мјере, иакаквог ослушкивања друге стране. Носе невјероватну енергију и страст. Када бих у неким каснијим годинама била у прилици да емотивно отупим и да тражим само сирову страст, избор би свакако био бик. У љубавној вези би ми његова сировост покидала живце.
 
Znam takvih par sto je najgore O_o
Друга димензија тога су снобови, који су из неког разлога умислили да су на "вишем нивоу" од своје околине и свесно их ложи да потраже неког "испод свог нивоа", како би могли да се на њему хране јер их управо то пали -- тај осећај "вишег нивоа", који је у њиховим синапсама повезан са појмом моћи.

У суштини иста сорта.
 

Back
Top