Second hand shop

Bambina

Buduća legenda
Poruka
25.036
Hello ladies :cao:

Imam jedno pitanje u vezi sa ovim tipom radnji. Mozda je glupo, ne znam, ali nemam vremena da se setam do njih i dobijem negativan odgovor, daleko mi je, pa sam mislila da mozda neka od vas zna.

Zanima me kako oni nabavljaju te stvari, tj. otkupljuju li ih oni zapravo od samih kupaca? Da li ste nekad odnele tamo stvari, uzimaju li ih sve ili biraju, koliko daju za njih?

Hvala vam svima puno, unapred :kiss:
 
Mislim da second hand shop-ovi robu nabavljaju iz inostranstva, uvoze na veliko robu koja je prošla sezonska sniženja i nije uspela da se proda.Ponekad se može naći i neki lep komad odeće kod njih, ali treba imati strpljenja da se sve pregleda.Što se tiče ovoga da li otkupljuju od samih kupaca, nisam sigurna, mislim da to ne rade, ali ništa te ne košta da sama pitaš. :bye:
 
Mislim da second hand shop-ovi robu nabavljaju iz inostranstva, uvoze na veliko robu koja je prošla sezonska sniženja i nije uspela da se proda.Ponekad se može naći i neki lep komad odeće kod njih, ali treba imati strpljenja da se sve pregleda.Što se tiče ovoga da li otkupljuju od samih kupaca, nisam sigurna, mislim da to ne rade, ali ništa te ne košta da sama pitaš. :bye:

Jeste, ja mislim da je to polovna garderoba koja mora da prođe hemijsko ciscenje itd, ima ovde na Kalenic Pijaci na par tezgi prodaju..Nakupovala sam se samo tako stvari i to kvalitetnih,firmiranih...:zper:pre svega kvalitetnih...
 
SH su zaista odlicna stvar, treba samo rovariti i uverena sam da se mogu naci dobre stvari, kod nas sistem SH nije jos toliko razvijen kao na zapadu, ali mi je drago da vidim da sve vise nicu po gradovima. Krs stvari sam uzela bud zasto, od kojih su neke netaknute. Ne gadim se da kupujem nesto sto je vec noseno.
 
Na ulazu jedan takav shop stajalo je obavestenje "obavezno odloziti prtljagu na stol"
Nisam ulazio da vidim kakva je roba unutra, ali mi na izgled ne deluje pristojno, makar koliko bilo jeftino.
 
Kao neko ko se je već odomaćio u tkavim radnjama, nemam nikakvu primedbu na kvalitet, sumnjivo poreklo, ili tip robe koji se prodaje.
Tačno, ne može se uvek naći adekvatna veličina, ali zato treba biti uporan i navratiti par puta.

Ja poznajem desetak prodavnica ovde u Beogradu, tako da uvek kada odem da kupim, nađem nešto za sebe. O ceni da ni ne počinjem.
U svakom slučaju, sve preporuke s moje strane!
 
Počela sam da obraćam pažnju više na radnje tog tipa.

Moja kozmetičarka može sebi priuštiti novu haljinu, nedavno se u salonu pojavila u jednoj zanosnoj, ja je oduševljeno pitam odakle joj, ona kaže - second hand roba.

Izgleda skupo, a plaćena je samo 700 dinara.

Duga, letnja, lepršava, boje pucaju od svežine...
 

Back
Top