SNIMANJE!

diskretan_ns

Početnik
Poruka
12
[b]Koliko ljudi zaista voli da se snima u toku sexa,da li ih to pali i koliko cesto to rade.Voleo bih da cujem zenska misljenja.
Naravno,diskrecija se podrazumeva :)

Ako neko poput bracnih,ljubavnih parova,devojaka voli i zeli,rado cu im izaci u susret i slikati/snimati ih,naravno iz zadovoljstva jer sam iskreni ljubitelj fotografije i sexa.[/b]
 
diskretan_ns:
[b]Koliko ljudi zaista voli da se snima u toku sexa,da li ih to pali i koliko cesto to rade.Voleo bih da cujem zenska misljenja.
Naravno,diskrecija se podrazumeva :)

Ako neko poput bracnih,ljubavnih parova,devojaka voli i zeli,rado cu im izaci u susret i slikati/snimati ih,naravno iz zadovoljstva jer sam iskreni ljubitelj fotografije i sexa.[/b]

Nemoj i ti kao onaj lik iz Hrvatske, shatro samo snimanje, posle malo po malo i... padne sex... :roll: :P :P
 
Seka Aleksic, u ulozi estradne zvezde
Robert Julian Duranona, u ulozi biznismena
podnaslov glasi: "pomesaj crnu i zlatnu..."(pogledaj profil)
P.S.
Nemoj za ovo da kazes Zoranu, molim te!
 
zavodljiva1976:
mackica ns:
Ja nisam nikada, ali bih volela. Mislim da bi bilo zanimljivo videti kako stvarno izgledamo tada.
Možda te i zovnem jednom :wink:
Ja jesam,i zanimljivo je :D :wink:
Zavodljiva postacu tvoj veliki fan,majke mi.Jel ima nesto da nisi radila? :lol: Jesi mozda imala sex u avionu,svemirskom brodu,pod vodom,na mont everestu,u podmornici,u tenku itd. :lol: :lol: :lol: Stvarno me veoma cesto odusevis i nasmejes. :lol:
 
zasto ne mogu da se otmem utisku da je zavodljiva u stvari musko - gresim li? a samo snimanje zna da bude zanimljivo...makar je bilo meni, da posmatram samog sebe u takvim situacijama.
 

Back
Top