Hocu da se udam

Ko zna možda si i začeo pa ne znaš msm niko ti nije rekao.:zcepanje:

E sada sam stvarno ŠOKIRAN!
attachment.php
, nemoguće ja sam muško...:)
 
Mame mi..

Kazu..vreme mi je ..da osnujem, porodicu..da imam kucu..porodicni auto basticu..decu..psa..godisnji odmor u Grckoj..
da kuvam..perem...peglam.spremam zimnicu..imam sex svako vece...ono,samo on i niko vise...i jos sto sta ...

aj da vas cujem.

Zelim sa vama da porazgovaram o ovome...i to da li je moja odluka ispravna ..koliko je izvodljiva..moze li se ostvariti u braku...da li je brak potreban danas za srecu ili sreca za brak..i kolika je verovatnoca da cu bas super lika da nadjem..
i gde da ga nadjem..da li uopste da se udajem..aaa koliko pitanja a ja ne znam odgovore..

Temu sam postavila ovde na Ljisu..na ona trazi njega nisam jer nisam toliko ocajna i zato budite ozbiljni..kao nikada..u pitanju je biti ili ne biti..misim..stvarno..sta da radim?

pa udaj se. ako nista drugo, onda bar da vidis kako to izgleda. neam nameru da ti prenesem sve "cari" jednog tipicnog braka, cisto da te ne poplasim u startu.
e sad, sve ima prednosti i mana, a evo ti i nekih odlomaka iz svakodnevnog bracnog zivota :)
1. familija te vise nece smarati na svakom porodicnom skupu "a kada ces ti?" (pitanja postavljaju najcesce brkate tetke sa ladnim trajnama i sintetickim kompletom suknja+sako)
2. fenomenalni sex uz visestruke orgazme svako vece postoji samo na pdf zene
3. na godisnji u grcku mozes i sama. sa muzem i decom odmor je sve samo ne odmor (pogotovo ako imas sobu u kojoj svi spavate - onda garant nemas sexa uopste tih 10 dana)
4. ako ti je do pranja, peglanja, kuvanja i ostalog, navrati do mene.
5. zamisli jos i kucnog ljubimca u svemu tome, koga moras ti (jer niko drugi nece hteti veruj mi) svako jutro i vece da vodis na pipi i kaka, da ne pricam o kupanju i veterinaru.

elem, ja kazem - udaj se. ako sam se ja zahebala, sto ne bi i ti? :lol:
 
Ko tebe stavi za moderatorku tako smotanu...
Ja prvi te ne bi uzo za ženu a kamoli još da mi i kuče šetaš...
Ni krastavce da kiseliš ne znaš a oš da se udaš...
A sumljam da si i nevina...
Ma nema šamse da se udaš u narednih 15 dodina...


AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAhahahahahahaahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah
Mora da si Bosanac?Priznaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
pa udaj se. ako nista drugo, onda bar da vidis kako to izgleda. neam nameru da ti prenesem sve "cari" jednog tipicnog braka, cisto da te ne poplasim u startu.
e sad, sve ima prednosti i mana, a evo ti i nekih odlomaka iz svakodnevnog bracnog zivota :)
1. familija te vise nece smarati na svakom porodicnom skupu "a kada ces ti?" (pitanja postavljaju najcesce brkate tetke sa ladnim trajnama i sintetickim kompletom suknja+sako)
2. fenomenalni sex uz visestruke orgazme svako vece postoji samo na pdf zene
3. na godisnji u grcku mozes i sama. sa muzem i decom odmor je sve samo ne odmor (pogotovo ako imas sobu u kojoj svi spavate - onda garant nemas sexa uopste tih 10 dana)
4. ako ti je do pranja, peglanja, kuvanja i ostalog, navrati do mene.
5. zamisli jos i kucnog ljubimca u svemu tome, koga moras ti (jer niko drugi nece hteti veruj mi) svako jutro i vece da vodis na pipi i kaka, da ne pricam o kupanju i veterinaru.

elem, ja kazem - udaj se. ako sam se ja zahebala, sto ne bi i ti? :lol:

Aaaa..sada si me ubedacila 1000%

kucnog ljubimca imam a i umem i da strikam..
 

Back
Top