MISS WORLD !!!

Pink Panter

Zainteresovan član
Poruka
196
Pocelo je glasanje za miss world 2004
( http://www.missworld.tv )

Da vas malo podsetimo!
Nase dve devojke su: Tijana=Kanada

Jelena=SCG


Molimo vas da ih podrzite tako sto cete glasati za njih i obavestiti sto vise vasih prijatelja ili eventulano poslati ovo obavestenje na druge forume u SCG.
Unapred hvala!!!

ps. glasanje na sajtu je glupo napravljeno : mozete da glasate 100 puta sa izmisljenom e-mail adresom- xxx@yahoo.com, a oni prihvataju glas! Samo stavljajte da ste iz druge drzave.


I kazite svoje utiske? Koja po vama je najlepsa?

(meni licno- Brazilka)
 
Sto bi bio red? Pa malo li je sto im prodajemo devojke za manekenke? Svake godine dolaze ovde, naprave nekoliko pijaca robova, onda odaberu najlepse primerke i kupe ih za sitne pare. S tim sto su manekenke jos i dobre koliko su misice plasticne :roll:

Na ulici su stvarno najlepse :)
 
Nasa je ocajna, izgleda ofucano kao neka jeftina prostitutka... pre bih joj dao 35 neko 17 godina.. ona druga "nasa" iz Kanade.. deluje mi kao neka seljancica, samo joj koze fale, sve u svemu prosek...

Svoj glas dao sam devojci koja je po meni i najlepsa devojka u inace ocajnoj konkurenciji.. ta devojka je iz Perua... pored nje jedino mi se jos svidela devojka iz Spanije... Brazilka je po meni ocajna, ima konjske zube, buljave oci i obrve kao da joj se neko kolima "potpisao" po faci... ali dobro, ne kazu za dzabe da se o ukusima ne raspravlja...
 
Steffan:
Nasa je ocajna, izgleda ofucano kao neka jeftina prostitutka... pre bih joj dao 35 neko 17 godina.. ona druga "nasa" iz Kanade.. deluje mi kao neka seljancica, samo joj koze fale, sve u svemu prosek...

Svoj glas dao sam devojci koja je po meni i najlepsa devojka u inace ocajnoj konkurenciji.. ta devojka je iz Perua... pored nje jedino mi se jos svidela devojka iz Spanije... Brazilka je po meni ocajna, ima konjske zube, buljave oci i obrve kao da joj se neko kolima "potpisao" po faci... ali dobro, ne kazu za dzabe da se o ukusima ne raspravlja...

Ti si budala... devojke su prelepe!
možda su samo par komada ružnjikave...
a ona naša stvarno izgleda starije, valjda zato što je tako puno radila :lol:
uvek fizički radnici nekako brže stare od intelektualaca... ali lepa je, mada ne baš nežnog izgleda.
 
hahahaha pa dobro, zasto odmah vredjas?!? Lepo sam kazao da se o ukusima ne raspravlja... devojke su zaista nikakve, sve su nalickane i kriju se iza tone sminke.. ne mogu da kazem da su gabori, ali zaista nisu iznad proseka... osim Peruanke i Spanjolke koje su prirodno lepe...
 
A vi ste ih videli uzivo pa znate koja je prirodno lepa. I ja imam zelene oci i kestenjastu kosu-nasledila od mame i tate- pa nisam neprirodna.A ima ih mnogo lepih , ali tesko da ce neka od mojih favorita dobro proci, kao i svake godine- <Grcka,Izrael>. Izgleda da nemam ukusa.
 
Ova nasa je bas bezveze :roll:

img_399_1875.fpx&obj=iip,1.0&wid=270&hei=372&rgn=0,0,0,0&cvt=jpeg
 
hazard:
A vi ste ih videli uzivo pa znate koja je prirodno lepa. I ja imam zelene oci i kestenjastu kosu-nasledila od mame i tate- pa nisam neprirodna.A ima ih mnogo lepih , ali tesko da ce neka od mojih favorita dobro proci, kao i svake godine- <Grcka,Izrael>. Izgleda da nemam ukusa.

Izgleda.. :D
 

Back
Top