bucko:)

marentze

Početnik
Poruka
22
poz svima!molio bih da se ova tema ne pretvori u nase tipicno musko pod*ebavanje mene:)dakle,visok sam 190cm i tezak 95 kila,ali mi se ta kilaza ne primecuje nigde,osim na bokovima,pomalo n stomaku i malo na d*petu.e sad,ako bi neko mogao da mne uputi sta da radim da se oslobodim toga.najvazniji su mi bokovi.hvala unapred
 
A godine? Ako ih imas... tesko bogami! Neces ovde nista procitati, sto ti vec neko nije rekao. Nema piva, nema spricera, trbusnjaci, bocni trbusnjaci, dizanje ispravljenih nogu iz lezeceg polozaja... Jel' treba jos?
 
Trčanje nije loše, ali za tvoju masu...
imaš 95 kg, to bi bilo veliko opterećenje za zglobove... pa bi ti se rano potrošili...
bolje neka aerobna aktivnost koja neće biti tako agresivna... postoje neke sprave u teretanama koje su prilično koriste za to.

ipak... najvažnija je ishrana!
 
marentze:
poz svima!molio bih da se ova tema ne pretvori u nase tipicno musko pod*ebavanje mene:)dakle,visok sam 190cm i tezak 95 kila,ali mi se ta kilaza ne primecuje nigde,osim na bokovima,pomalo n stomaku i malo na d*petu.e sad,ako bi neko mogao da mne uputi sta da radim da se oslobodim toga.najvazniji su mi bokovi.hvala unapred
pa ti imas idealnu kilazu za svoju visinu... tako da nije problem sve to lepo rasporediti... malo vezbaj i to je to... :wink:
 
Fizicka aktivnost svake vrste i sve ce da se slozi na mesto. Cepaj teretanu, trci, idi na plivanje, igraj basket ili fudbal, vozi bicikl, treniraj neku borilacku vestinu... ma ima toliko toga.
Samo moras da radis nesto, ako si svih 18 god manje vise presedeo onda to mnogo i nije cudno. Znam mnogo ljudi na koje se salce tako lepilo manje vise, medjutim cim zapnes sa nekim fizikalisanjem odma se stese.
 
marentze:
poz svima!molio bih da se ova tema ne pretvori u nase tipicno musko pod*ebavanje mene:)dakle,visok sam 190cm i tezak 95 kila,ali mi se ta kilaza ne primecuje nigde,osim na bokovima,pomalo n stomaku i malo na d*petu.e sad,ako bi neko mogao da mne uputi sta da radim da se oslobodim toga.najvazniji su mi bokovi.hvala unapred

Preporucujem ti trbusni ples... :P imas idealne predispozicije, super je vezba a jos ces lepo zabaviti i sebe i okolinu.. :wink:
 
marentze:
poz svima!molio bih da se ova tema ne pretvori u nase tipicno musko pod*ebavanje mene:)dakle,visok sam 190cm i tezak 95 kila,ali mi se ta kilaza ne primecuje nigde,osim na bokovima,pomalo n stomaku i malo na d*petu.e sad,ako bi neko mogao da mne uputi sta da radim da se oslobodim toga.najvazniji su mi bokovi.hvala unapred

Moraces prvo da batalis hleb. Pivo slobodno mozes da cepas ukoliko provedes tri puta nedeljno u teretani i radis sa 80% ukupne snage.
Dzoging je sr@nje u boji zbog toga sto potpomaze samo kondiciju ali jako malo ono sto tebi treba a to je brzo sagorevanje kalorija. U te svrhe brzo hodanje ili voznja biciklom po neravnom terenu cini cuda. Trbusnjaci su deo koji mozes raditi vise nego ostale delove tela, pa iz toga sledi moj savet 4xnedeljno po 3 vezbe i 3 serije koje ces tezinski dozirati tako da prva serija ima 10 ponavljanja sa najblazim opterecenjem, druga serija 8 ponavljanja sa vise opterecenja i treca serija sa 6 ponavljanja i maximalnim opterecenjem. To se radi prvih mesec dana. Posle toga sledi isti princip stim sto se vezbe rade sa slabim opterecenjem i maximalnim brojem ponavljanja, sto sporije je moguce. Moras se u potpunosti koncentrisati na misice sve dok ne osetis da ti bukvalno gore.
I jos nesto, tvoja dnevna kolicina kalorija koje unosis u telo ne sme biti veca od kolicine koje potrosis tokom treninga. U tvom slucju je negde cirka 2.500-3.000 ali ipak proveri. Rezultate postizes u roku od 2 meseca.
Srecno 8)
 
marentze:
poz svima!molio bih da se ova tema ne pretvori u nase tipicno musko pod*ebavanje mene:)dakle,visok sam 190cm i tezak 95 kila,ali mi se ta kilaza ne primecuje nigde,osim na bokovima,pomalo n stomaku i malo na d*petu.e sad,ako bi neko mogao da mne uputi sta da radim da se oslobodim toga.najvazniji su mi bokovi.hvala unapred


Nosi haljinu, manje se primećuje !!!
 
Dok si u busu ili dok cekas, stezi, blago staramajki, anus. Stegnes-pustis, stegnes-pustis, da vish kako ce da se podignu guzovi, mmmmm.... :D
samo pazi da imas dovoljno dugacku jaknu! 8)
 
PoisonIvy:
M da :D I buckasti muskarci mogu da budu bas slatki... i meki... kao plisane mede :D

bah. A ni karlica im nije pokretljiva (kad su debeli), kad s njim „spavaš” bolje da se stvarno pretvaraš da je plišani meda i na ništa ne pokušavaš...
Ali nije loše, zato, prošetati bucu, naročito ako je visok, mmm...
 
marentze:
poz svima!molio bih da se ova tema ne pretvori u nase tipicno musko pod*ebavanje mene:)dakle,visok sam 190cm i tezak 95 kila,ali mi se ta kilaza ne primecuje nigde,osim na bokovima,pomalo n stomaku i malo na d*petu.e sad,ako bi neko mogao da mne uputi sta da radim da se oslobodim toga.najvazniji su mi bokovi.hvala unapred



pa na tu visinu nisi debeo, samo mozda malkice "popunjen", tako da ne treba da oslabis, nego da se "zategnes"---> trcanje i PLIVANJE!!! Odmah na bazen!!!
 
Betty:
Dok si u busu ili dok cekas, stezi, blago staramajki, anus. Stegnes-pustis, stegnes-pustis, da vish kako ce da se podignu guzovi, mmmmm.... :D
samo pazi da imas dovoljno dugacku jaknu! 8)


hihihihi, samo da podvučem još jednom!
Biće lepo kad se od plivanja razbacaš, a svojoj dragoj uz romantičnu večeru krckaš orahe guzovima, hihihih.... :lol:
 

Back
Top