Kolko ?

snaja88:
Ja ne pijem mleko od onog doba kad sam morala i kad nisam mola da se zalim :lol:
Mleko mi smrdi,ne podnosim njen ukus i miris

Исто!
wacko.gif
 
Joj,ja jako volim mleko...imam svoju mlekaricu koja mi svaki dan donosi mleko,ali ja ne mogu da pijem belo mleko,moram ja da stavim nesquik da bih ga pila.

na kutiji pishe 3-4 kashikice,a ja velim...4-5
 
srećica:
Joj,ja jako volim mleko...imam svoju mlekaricu koja mi svaki dan donosi mleko,ali ja ne mogu da pijem belo mleko,moram ja da stavim nesquik da bih ga pila.

na kutiji pishe 3-4 kashikice,a ja velim...4-5


mlekarica ti donosi mleko ??? Auuu....Kako mozesh da pijesh to mleko ? ? ?
 
kao mala sam obozavala jogurt, a mleko nisam mogla da smislim :pPp pa sam morala da pijem sumece tablete sa Ca :pPp

elem... mleko volim :D i pijem ga kada ga ima u kuci... :lol: uz svako jelo, a volim i ponekad onako... 'iz cista mira'... 8) nekad i preko dva litra na dan, a nekad ni jedan litar... 8)
 
bleach:
kao mala sam obozavala jogurt, a mleko nisam mogla da smislim :pPp pa sam morala da pijem sumece tablete sa Ca :pPp

elem... mleko volim :D i pijem ga kada ga ima u kuci... :lol: uz svako jelo, a volim i ponekad onako... 'iz cista mira'... 8) nekad i preko dva litra na dan, a nekad ni jedan litar... 8)
blago tebi... (: mene tjeraju...ali...nije da ga ne volim mlijeko...ali..ne pijem mlijeko... :roll: ne znam zashto... blah..
 

Back
Top