ŠEST GODINA OD UBISTVA VOJNIKA NA TOPČIDERU

gost 102443

Buduća legenda
Poruka
31.186
Roditelji gardista ogorčeni na ćutanje države

Vuk Z. Cvijić | 05. 10. 2010. - 00:02h | Foto: G. Srdanov | Komentara: 44
Beograd - Dvadesetjednogodišnji Dragan Jakovljević i Dražen Milovanović, na odsluženju vojnog roka u Gardijskoj brigadi, ubijeni su na današnji dan pre šest godina u kasarni Topčider. Njihovi roditelji ogorčeni su što još nije pokrenut postupak, kako kažu, „barem protiv onih koji su obmanjivali javnost“ da su mladići nastradali u međusobnom obračunu.

79259_2_f.jpg

79259_2_f.jpg


http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/210281/Roditelji-gardista--ogorceni-na-cutanje-drzave

Takozvane patriote se brinu za mrtvog skota koji je upropastio Srbiju, a niko ne pita ko je i zašto pobio ovu decu. Koga su videli i šta su videli pa su morali da budu "neutralisani"?
Ako su možda videli Mladića iloi Hadžića, dabogda te dve kukavičke pacovčine crkle u Hagu i to u najgorim mukama.
"I gave them my son, they gave me the flag. It's not a fair deal".
 
da su videli Mladica ili Hadzica verovatno bi se izljubili sa njima kao sa najrodjenijim, kao i vecina Srba. Takodje, ako je neko Mladicu u kasarni obezbedio smestaj - logicno je da je taj isti mogao i da ga sprovede i da mu obezbedi prolaz a da ne bude primecen


ako je neko ubio tu decu jedina logicna pretpostavka je da su to bili upravo lovci na haske optuzenike, koji su vrsljali po kasarni i naleteli na strazare. veliki propust je napravljen sto odmah nisu ispitane pro-haske nvo grupacije u Srbiji, na celu sa monstrumom Natasom Kandic i slicnima, kako bi se utvrdilo da li imaju neka saznanja o tome
 
da su videli Mladica ili Hadzica verovatno bi se izljubili sa njima kao sa najrodjenijim, kao i vecina Srba. Takodje, ako je neko Mladicu u kasarni obezbedio smestaj - logicno je da je taj isti mogao i da ga sprovede i da mu obezbedi prolaz a da ne bude primecen


ako je neko ubio tu decu jedina logicna pretpostavka je da su to bili upravo lovci na haske optuzenike, koji su vrsljali po kasarni i naleteli na strazare. veliki propust je napravljen sto odmah nisu ispitane pro-haske nvo grupacije u Srbiji, na celu sa monstrumom Natasom Kandic i slicnima, kako bi se utvrdilo da li imaju neka saznanja o tome

Ma da, kako da ne. Srpske službe bezbednosti su poznate po stručnosti. Sve to sišlo s gudura i skupljeno s koca i konopca. Ni nacrtanu ovcu ne bi sproveli.
 
..da li mi netko moze..pobliže reci...o čemu se ovdje radi..pročitao sam..člana i spominje se netko "treći" da ih je ubio..zbog čega? i zašto?...ne kužim..nije netko došao...samo pred vojarnu i hladno ih ubio...

Verovatno su videli nekog od haških optuženika, i njihovi telohranitelji su ih ubili. Balistička analiza (srpska i FBI) je pokazala da je nemoguće da su pucali jedan na drugog.
 
Ma da, kako da ne. Srpske službe bezbednosti su poznate po stručnosti. Sve to sišlo s gudura i skupljeno s koca i konopca. Ni nacrtanu ovcu ne bi sproveli.

pa kako ga onda sprovode do danas tako da bruno i ostale ustase skvice od nemoci sto ne mogu da ga uhvate... :roll:
jedini ko je mogao da ubije te mladice je pro-haski lobi i njegovi lovci na ucenjene glave
 
Takozvane patriote se brinu za mrtvog skota koji je upropastio Srbiju, a niko ne pita ko je i zašto pobio ovu decu. Koga su videli i šta su videli pa su morali da budu "neutralisani"?
Ako su možda videli Mladića iloi Hadžića, dabogda te dve kukavičke pacovčine crkle u Hagu i to u najgorim mukama.
"I gave them my son, they gave me the flag. It's not a fair deal".
А ако су налетели на неку од ненајављених НАТО инспекција које су, према договору са нашим квислиншким властима контролисале војне објекте у потрази за Младићем?
 
Verovatno su videli nekog od haških optuženika, i njihovi telohranitelji su ih ubili. Balistička analiza (srpska i FBI) je pokazala da je nemoguće da su pucali jedan na drugog.

Uh...izgleda se su bili na krivom mjestu u krivo vrijeme....( da me ne shvatiš pogresno...ali misljenja sam da bi Srbiji "krenilo" na bolje kada bi se uhvatili iili predali....Ratko i Goran..)..
 
А ако су налетели на неку од ненајављених НАТО инспекција које су, према договору са нашим квислиншким властима контролисале војне објекте у потрази за Младићем?

Diznilend. NATO inspekcija nema apsolutno nikakvog razloga da ubije te mladiće.
 
Bitno u svemu tome je da SU UBIJENI ZBOG NEČEG ŠTO NEŠTO NISU SMELI DA VIDE. E, zašto nije otkriveno ko je to uradio, pa ni to me ne čudi, jer dosta toga ima što do sada nisu otrili i dotične uhapsili. Isto sve kao i za vreme Zlobe! Pravda je spora ali dostižna, tako da se nadam da će i ovi monstrumi biti kad tada uhvaćeni i objasniti zbog čega su i po čijem nalogu to uradili.
 
Ne. zato što komandant garnizona dobije obaveštenje unapred i blagovremeno obavesti garnizon. Ti nisi bio u vojsci?

Па цела процедура је управо и направљена да се нижи нивои војске искључе, јер се сумњало да управо ти нижи нивои официрског састава учествују у скривању Младића без знања цивилног и војног врха (који је, узгред буди речено, тај исти НАТО и инсталирао код нас).
 
pa dobro hungari, vlast je pod potpunom kontrolom dosa, zasto do sad nije rasvetljeno ovo ubistvo onda?
mislim, ako neko nesto skriva, onda je to onaj koji moze da prikrije, a to je vlada, ne znam ko drugi zaista. milosevic je mrtav a njegopve strukture vlasti razbijene

Apsolutno. Ne zanima me ko skriva istinu, treba da robija i on i oni koji su tu decu ubili.
 
Па цела процедура је управо и направљена да се нижи нивои војске искључе, јер се сумњало да управо ти нижи нивои официрског састава учествују у скривању Младића без знања цивилног и војног врха (који је, узгред буди речено, тај исти НАТО и инсталирао код нас).

Ko god da je, treba da robija.
 

Back
Top