Gde nestaju ta deca?

Vintroset

Ističe se
Poruka
2.471
Dean Warwick pronalzac, pisao za Nexus magazin, vlasnik kompanije Amplifaire u Skotskoj. Rodom sa Novog Zelanda, nastanjen u Skotskoj.
Veoma hrabar istrazivac, isao je putem velikih svetskih tajni, zavera, ..., sto nekim mocnicima nije odgovaralo stoga je ubijen na jednoj konferenciji, veruje se da je ubijen pomocu ELF (ekstremno viskoka frekvencija) oruzja koje deluje ne nervni sistem. Dean je znao mnogo toga ali je samo deo uspeo da kaze, pominjao je da zna ko stoji iza ubistava Kenedija, sta stoji iza imena Anti-Hrist, obaraznje Dzambo dzeta, istrazivao gde nestaje veliki broj dece sirom Amerike, Velike britanije i drugo...
naravno ako sam dobro preveo:mrgreen:
evo nekih linkova:
http://webcache.googleusercontent.c...ntable+when+the+time+comes&cd=1&hl=en&ct=clnk
http://webcache.googleusercontent.c....php?id=4123+dean+warwick&cd=11&hl=en&ct=clnk
pre svega bilo bi lepo da neko napise nesto vise o njemu, njegovom radu, postignucima,...

sato se tice teme o nestaloj deci ovde ima preveden govor :
Dean pominje:
150000 dece nestane svake godine u SAD, koja se nikada ne pronadju
350000 u Srednjioj i Juznoj Americi, takodje se nikade ne pronadju
20-25 hiljada u Velikoj Britaniji, isto nikada se ne pronadju

sta vi kazete, znate o tome, ako sam nesto pogresno preveo, napisao mozete ispraviti
 
Poslednja izmena od moderatora:
Country lists of Missing Children
http://www.helpfindmychild.net/country-list?order=field_mdates_value&sort=asc&page=2&missing-from=UK

Није мали број нестале деце на овој евиденцији. Итекако је алармантно али је очигледно да вапаји мајки нестале деце не допиру до наших ушију и очију.
А на том списку су деца која су нестала. За списак деце која су пронађена мртва нека се потруди неко од вас.
 

Prilozi

  • Clipboard01.jpg
    Clipboard01.jpg
    27,3 KB · Pregleda: 92
Poslednja izmena:
sad zamisli da neko slucajno pronadje telo JEDNOG deteta a ne sedmoro dece, ubijeno, pojedeno i td, koji bi to medijski haos bio? m'daj... :roll:

Slažem se,ali sada zamisli da ti koji rade to što rade sa tom decom u svojim rukama drže medije. Da li bi u opšte došlo do nekog medijskog haosa?
Neke od najvećih medijskih kuća su u vlasništvi Rokšilda,Rokfelera,Soroša...(čitaj iliminati,masoni,bohemians grupa...)
 
Slažem se,ali sada zamisli da ti koji rade to što rade sa tom decom u svojim rukama drže medije. Da li bi u opšte došlo do nekog medijskog haosa?
Neke od najvećih medijskih kuća su u vlasništvi Rokšilda,Rokfelera,Soroša...(čitaj iliminati,masoni,bohemians grupa...)

Tako je i bojim se da ne drže samo medije u svojim rukama. Zašto da se čudimo oko nečeg što nismo pročitali, čuli za to ili gledali na tv-u? Nema tu mesta čuđenju. Ta deca su nestala bez traga i to je jedna srceparajuća činjenica :(
 
Slažem se,ali sada zamisli da ti koji rade to što rade sa tom decom u svojim rukama drže medije. Da li bi u opšte došlo do nekog medijskog haosa?
Neke od najvećih medijskih kuća su u vlasništvi Rokšilda,Rokfelera,Soroša...(čitaj iliminati,masoni,bohemians grupa...)

pazi, nemoguce je sakriti toliku mrtvu i iskasapljenu decu. ili daj neki relevantni podatak ili ce se diskusija tu zavrsiti. ovo moze da se smatra za sloupotrebu dece u cilju promovisanja. :rtfm:
 
pazi, nemoguce je sakriti toliku mrtvu i iskasapljenu decu. ili daj neki relevantni podatak ili ce se diskusija tu zavrsiti. ovo moze da se smatra za sloupotrebu dece u cilju promovisanja. :rtfm:

Promovisanju čega?Ako kažeš da je nemoguće sakriti toliku decu onda tvrdiš da deca ne nestaju.Pa gdesu deca koja nestaju svaki dan?Pogledaj malo po netu o nestaloj deci,pitaj nekoga iz Amerike kakve se fotografije pojavljuju na pakovanjima od mleka svakodnevno. Na našim prostorima za vreme nekoliko godina je nestalo u ratu nekoliko hiljada ljudi za kojima se još traga a ti se pitaš kako sakriti nestalu decu !?
 
Promovisanju čega?Ako kažeš da je nemoguće sakriti toliku decu onda tvrdiš da deca ne nestaju.Pa gdesu deca koja nestaju svaki dan?Pogledaj malo po netu o nestaloj deci,pitaj nekoga iz Amerike kakve se fotografije pojavljuju na pakovanjima od mleka svakodnevno. Na našim prostorima za vreme nekoliko godina je nestalo u ratu nekoliko hiljada ljudi za kojima se još traga a ti se pitaš kako sakriti nestalu decu !?

ja nisam negirala da su deca nestala, samo trazim dokaz da su iskasapljena/pojedena. :rtfm:
 
ljudi,pa nije britanije gornja volta ili gvineja bisao
pa da neznamo sta se desava:)

tamo kad bi jedno dete nasli,odrano i izgrizeno i preklano u parku
narod bi masovno pohisterisao i zatvarao decu u kuce sa previm mrakom....nije britanija bas toliko velika da se neprocuju vesti

mada medju njima ima najvise idiota i manijaka....to stoji
 
sad zamisli da neko slucajno pronadje telo JEDNOG deteta a ne sedmoro dece, ubijeno, pojedeno i td, koji bi to medijski haos bio? m'daj...
pa tesko je i skoro nemoguce poverovati da se zaisto to dogadja a isto tako i mozda jos teze da se nista o tome ne zna u javnosti ni ti ne sprecava na neki nacin
Dean pominje i slucaj Dzesike i Holi koje su ubijene 2002 godine, kaze da nije bilo onako kao sto je razjasnjeno u slucaju odnosno da ih Ian nije ubio, kaze da su bile isecene nekakvim kandzama i silovane
isto kaze da su sva deca koja se nadju starosti od 10-23 godine
a evo i ovaj deo:
"Ovo su inaformacije koje ja imam o tome sto se dogodilo Dzesiki i Holi... i poticu od visoko rangiranih amreickih vojnih obavestajaca kojima ja verujem sto se mene tice. Oni su unutar vlade, oni su duboko unutar vlade. Kosu oni? Sto su oni? To je neka druga prica. Ali oni redovni izlaze van i kolju. Atela tih devojcica su bila odradjena/tretirana..."
takodje nije pomenuto sa koje ili kojih sve oblasti ta deca poticu, samo pise da ih tu nadju, ni ti da li ti policajci koji ih nadju pricaju o tome u javnosti, da li uopste smeju da pricaju, ako prosedjuju slucaje kome prosledjuju mozda bas tima koji zataskavaju, ni da li deca imaju poroidice ili nekoga ko se bitnije stara o njima, ako neko i ko sazna za njih porodica, bilo ko sta im kazu sta se tacno dogodilo i da li ih uopste vide i u kakvom stanju,...
ma da je sve opet cudno, posle toliko slucajeva valjda bi policija reka nesto o tome ma sta da vazilo ili pokusala da kontrolise oblast, i ti koji kolju zasto bas na tom mestu i zasto leseve ostavljaju tu,....

u sakom slucaju dovoljne su i one brojke koje pokazuju koliko dece godisnje nestane i nikada ne bude pronadjeno
 
Ovo zvuci jako grozno, sve sto je navedeno. Ali, upotrebimo logicko razmisljanje. Ovo sto se napominje vise lici na izvodjene nekog rituala nego jedenja mesa zarad preuzimanja serotonina i adrenalina. Ti gmazovi, koji se pominju, ili "ljudi sa nebesa" istog izgleda kao mi su po prici dosta inteligentniji, ako ne to onda barem napredniji. Zasto bi na tako primitivan nacin izvlacili sastojke? Zar kao takvi ne mogu napraviti tu supstancu ili izvuci sastojke na neki drugi nacin.

Sve mi to lici na neki bolesni ritual.

P.S. Pitanje je koliko su relevantne cinjenice.
 
:eek:
Grozomorno zvuči.
Ali su Briti svoju zemlju napunili potomcima poštovalaca Kali Maaaa...
Potocima ljudoždera sa Bornea i drugih ostrva...
Kao i velikim brojem uživalaca tableta,piva i metkristala...
Pa pogledajte šta napravi kreten neki dan u Nišu.
Nije potreban kult dovoljno je par pilula i alkohol.
:eek:
 
Ovo zvuci jako grozno, sve sto je navedeno. Ali, upotrebimo logicko razmisljanje. Ovo sto se napominje vise lici na izvodjene nekog rituala nego jedenja mesa zarad preuzimanja serotonina i adrenalina. Ti gmazovi, koji se pominju, ili "ljudi sa nebesa" istog izgleda kao mi su po prici dosta inteligentniji, ako ne to onda barem napredniji. Zasto bi na tako primitivan nacin izvlacili sastojke? Zar kao takvi ne mogu napraviti tu supstancu ili izvuci sastojke na neki drugi nacin.

Sve mi to lici na neki bolesni ritual.

P.S. Pitanje je koliko su relevantne cinjenice.
Pa jeste sve stoji i sve je moguce

pa cak i ako su inteligenti zasto onda i imaju rituale

ti sto jedu meso dece su valjda deca tih "ljudi sa nebesa" i ljudskih zena

na video snimcima se pominje da je za onu decu cuo od policajaca iz Dorseta, takodje prica o tim drugim entitetima i njihovim i potomcima sta su radili

i ako su inteligentni i mogu citati misli onda mogu biti visoko u vadi kao sto se i pominje

bez obzira na onu brojku od 7-8 dece nedeljno tema moze ici u npr. neka tri smera:
1. da je Dean Warwick mnogo toga saznao, bio ubijen zbog toga...,
2. da mnogo dece nestaje i nikada se nenadje,
3. znanje o tim reptilim ili sta su vec, njihovim potomcima, o tome sta cine...

pa sta kazete, znate o tome...
CIA je razvijala ELF tehnologiju mozda su oni ubili Deana
 
Poslednja izmena:
Spe­ci­jal­ci za
ne­sta­le be­be!
R. OG­NjA­NO­VIĆ ` D. STE­VA­NO­VIĆ | 15. jun 2006. 19:44 | Komentara: 7

Skup­šti­na Sr­bi­je ras­pra­vlja­la o iz­ve­šta­ju An­ket­nog od­bo­ra o na­pra­sno pre­mi­nu­loj no­vo­ro­đen­ča­di. Pred­lo­že­no da se u MUP osnu­je spe­ci­jal­na je­di­ni­ca ko­ja će da se ba­vi sa­mo ovim slu­ča­je­vi­ma. Iz za­ko­na iz­bri­sa­ti za­sta­re­lost slu­ča­je­va. Oba­ve­zna ob­duk­ci­ja umr­le be­be
Srodne vesti

Čekajući zakon i istinu
Traže istinu
Be­be za­kon me­nja­ju
Kre­mi­ra­na isti­na
Novi zakon za ukradene bebe

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/aktuelno.69.html:184706-Specijalci-zanestale-bebe


PRE­MI­NU­LE be­be, u 99 od­sto slu­ča­je­va, ni­su vi­de­li ni otac ni maj­ka, a ve­ći­ni te de­ce sva­ki trag se gu­bi iz­me­đu zdrav­stve­ne usta­no­ve i po­greb­nog pred­u­ze­ća. Ovo je sa­mo deo po­da­ta­ka na ko­je su upo­zo­ri­li čla­no­vi An­ket­nog od­bo­ra ko­ji su is­pi­ti­va­li tvrd­nje ro­di­te­lja da su im de­ca ne­sta­la iz po­ro­di­li­šta.
U iz­ve­šta­ju Od­bo­ra, ko­ji bi Na­rod­na skup­šti­na tre­ba­lo da usvo­ji sle­de­će ne­de­lje, tra­ži se de­blo­ka­da ra­da MUP, tu­ži­la­štva i su­do­va, osni­va­nje spe­ci­jal­ne po­li­cij­ske je­di­ni­ce ko­ja bi de­talj­no is­tra­ži­la sve slu­ča­je­ve i iz­me­nu za­ko­na ko­jom bi se "iz­bri­sa­la" nji­ho­va za­sta­re­lost.
Iz­ve­štaj Od­bo­ra Par­la­men­tu je pred­sta­vi­la nje­gov pred­sed­nik Ži­vo­dar­ka Da­cin (SPS). Ona je, kao i go­to­vo svi po­sla­ni­ci u ras­pra­vi, za­me­ri­la što su se slu­ča­je­vi­ma ne­sta­le de­ce u MUP ba­vi­li lju­di iz ode­lje­nja za pri­vred­ni kri­mi­nal.
- Za­to pred­la­že­mo osni­va­nje je­di­ni­ce ko­ju će či­ni­ti struč­nja­ci ko­ji se ba­ve krv­nim de­lik­ti­ma, or­ga­ni­zo­va­nim kri­mi­na­lom i tr­go­vi­nom lju­di­ma, a ko­ja bi bi­la di­rekt­no od­go­vor­na mi­ni­stru i ima­la man­dat da ra­di na ni­vou ce­le Sr­bi­je - na­vo­di­la je Da­cin. - Oni bi de­talj­no is­tra­ži­li sve slu­ča­je­ve ve­za­ne za sum­nje ro­di­te­lja da su im no­vo­ro­đe­na de­ca ne­sta­la iz po­ro­di­li­šta. An­ket­ni od­bor je spre­man da im da svu do­ku­men­ta­ci­ju ko­jom ras­po­la­že, a svi ro­di­te­lji su sprem­ni za sa­rad­nju. MUP bi, u ro­ku od tri me­se­ca, tre­ba­lo da pod­ne­se in­for­ma­ci­ju skup­štin­skom Od­bo­ru za od­bra­nu i bez­bed­nost o sa­zna­nji­ma do ko­jih je do­šao.
An­ket­ni od­bor pred­la­že da se svim kri­vič­nim pri­ja­va­ma ro­di­te­lja ba­ve spe­ci­jal­ni tu­ži­lac i spe­ci­jal­ni sud, a sam Par­la­ment bi i to naj­ka­sni­je za 15 da­na od usva­ja­nja ovog iz­ve­šta­ja for­mi­rao tim po­sla­ni­ka i struč­nja­ka iz obla­sti kri­vič­nog, zdrav­stve­nog, uprav­nog i po­ro­dič­nog pra­va ko­ji bi pri­pre­mio iz­me­ne svih po­treb­nih za­ko­na.
Da­cin je pre­no­si­la pri­če ve­ći­ne ro­di­te­lja ka­ko su naj­pre bi­li po­mi­re­ni sa či­nje­ni­com da su im de­ca pre­mi­nu­la, ali su po­če­li da sum­nja­ju kad su kre­nu­le da se de­ša­va­ju ne­ke neo­bja­šnji­ve stva­ri. Na­vo­di­la je pri­me­re. Pr­vi: istog da­na kad je de­te pre­mi­nu­lo na­pi­san je broj umr­li­ce, dan sa­hra­ne i di­jag­no­za, a u po­tvr­di JKP "Po­greb­ne uslu­ge", pi­še da de­te sa tim pre­zi­me­nom ni­je sa­hra­nje­no. Dru­gi: ro­di­te­lji, ko­ji su do­bi­li po­tvr­du da im je de­te po­sle da­na ži­vo­ta umr­lo, u tra­ga­nji­ma sa zdrav­stve­nom in­spek­ci­jom, u me­di­cin­skoj do­ku­men­ta­ci­ji, na­la­ze po­da­tak da je de­te tre­ćeg da­na ži­vo­ta re­dov­no pri­mi­lo BSŽ vak­ci­nu. Tre­ći: de­te je sa­hra­nje­no na ra­čun zdrav­stve­ne usta­no­ve, a ro­di­te­lji su u Za­vo­du za zdrav­stve­no osi­gu­ra­nje do­bi­li po­da­tak da je ne­ko di­gao tro­ško­ve sa­hra­ne me­sec da­na pre ne­go što je de­te, uop­šte, ro­đe­no.
Ina­če, Par­la­ment je već usvo­jio iz­me­ne Za­ko­na o zdrav­stve­noj za­šti­ti, po ko­ji­ma ro­di­telj mo­ra, pre oba­ve­zne ob­duk­ci­je, da iden­ti­fi­ku­je svo­je de­te, a Od­bor je za­tra­žio da se zdrav­stve­ne usta­no­ve ovo­ga stro­go pri­dr­ža­va­ju. In­si­sti­ra­no je i da se ubr­za do­no­še­nje za­ko­na o DNK re­gi­stru, za ko­ji je mi­ni­star prav­de Zo­ran Stoj­ko­vić već na­ja­vlji­vao da sti­že u pro­ce­du­ru.
Mi­lan Di­mi­tri­je­vić (DSS) je na­vo­dio da se vr­lo če­sto ra­di­lo o bli­za­nač­koj trud­no­ći, pa je ro­di­te­lji­ma sa­op­šta­va­no da je jed­no de­te pot­pu­no zdra­vo, a dru­go u vr­lo te­škom sta­nju, ali su se on­da de­ša­va­li obr­ti - da na­vod­no pre­mi­ne ono pot­pu­no zdra­vo.
- I de­mo­krat­ska dru­štva se bo­re pro­tiv tr­go­vi­ne lju­di­ma - re­kao je dr Pa­ja Mom­či­lov (SRS). - Deo te tr­go­vi­ne je, na­ža­lost, na­me­njen ne sa­mo pro­sti­tu­ci­ji ne­go i tr­go­vi­ni ljud­skim or­ga­ni­ma. Sma­tra se da se de­ca ko­ja bi­va­ju kid­na­po­va­na slu­že i toj ne­ča­snoj i stra­šnoj na­me­ri.

KE­SE
NA­GO­VE­ŠTAJ da se mo­žda ne­što sum­nji­vo de­ša­va sti­gao je iz JKP "Po­greb­ne uslu­ge", ko­ji su na­ve­li da se sva­ki "sa­dr­žaj" ko­ji do­spe na gro­blje sa­hra­nji­vao, bez ob­zi­ra da li ima ade­kvat­nu do­ku­men­ta­ci­ju.
- Zbog ova­kvih slu­ča­je­va 8. ok­to­bra 2002. go­di­ne upu­će­no je pi­smo GAK Na­rod­ni front, In­sti­tu­tu za neo­na­to­lo­gi­ju, In­sti­tu­tu za on­ko­lo­gi­ju, In­sti­tut za pa­to­lo­gi­ju u ko­me je iz­ra­že­na sum­nja u sa­dr­žaj ke­sa sa pa­ta­a­na­tom­skim ot­pa­dom - re­kla je Ži­vo­dar­ka Da­cin.
 
Mislim da je dosta sekti, satanistickih, ovih i onih razvijeno u svetu i to ne pricam o onim jadnicima koji idu od vrata do vrata, vec one u kojima je sam svetski "krem". Pa pogledajte Toma Kruza i sajentoloze npr, sta vam to govori?! Mnogo njih je upleteno u te cudne vode, ne iznenadjuju me rituali tog tipa iako su odvratni da se covek ispovraca citajuci. A za repose ne znam, dok mi neko ne dokaze...
 
http://www.serbianna.com/columns/lopusina/113.shtml


Samoj policiji je podneto 729 prijava, a tužilaštvima 610. Otkriveno je, takođe, da su mnoge prijave duplirane, odnosno podnesene istovremeno i u policiji, i u tužilaštvu, pa je uporedna analiza pokazala da je reč o oko 600 pravih prijava. A to znači da je za tih 5 godina u Srbiji nestalo oko 600 beba – otkrio nam je Srba Ranđelović, kordinator Radne grupe za nestale bebe MUP-a Srbije.
 
Ovaj covek je paranoican.
Tako zvuci, takve su mu ideje
Prica ne stoji iz mnogo razloga, neki su i pomenuti ovde
Nestanci imaju veze sa novcem, ne sa nekim reptilima koji jedu zivo meso
Veliki deo nestalih verovatno zavrsi kao belo roblje, nekima verovatno uzmu organe, neke otmu za izivljavanje trulih bogatasa sirom sveta i prostituciju, a neki su verovatno zrtve sekti
A u nasem samoupravnom,jelte socijalizmu, mnogo dismr da su bebe prodavane onima koji ne mogu da imaju dece, mozda su ih uzimale dalji rodjaci cuvenih udbasa koji nisu mogli da imaju dece, a ne iskljucujem mogucnost da smo bebama "snabdevali" i nesvrstane
Naravno, opet prljavim kanalima, te trulezi od udbe koja zivi i danas i danas utice na nase zivote ali na nove nacine, najcesce ekonomske i politicke
 

Back
Top