New-Age of kompjuterske igre?

Poruka
19.925
Dakle 3D Mark 2005 je shiped out. Ovde su screenshotovi sa oficijelnog sajta:
http://www.futuremark.com/products/3dmark05/?screenshots
Da li ce mo to uskoro imati real time photo-realistic rendering? Kako stvari izgledaju do pre samo 8-9 godina smo se odusevljavali Wolfensteinu i mogucnostima 3D enginea, a gde smo stigili? Za dve godine mozda vise necemo ni razmisljati o kvalitetu grafike!
Mislite o tome: The dawn of New Gaming Age! Long live GPU-ovi :wink:
 
Ja imam već nedelju dana 3dmark '05, ali dosad uopšte nisam završio test, jako sporooooooo ide bre. mašina mi je polomila zube samo tako. :( Inače ima tri testa, nezna se koji je bolji od boljeg. Jedan od njih je scena neke pucnjave u stilu Doom-a 3, grafika vraški dobra. Tek se sad vidi prava mogućnost novog directx-a (9.0c) i lepota pixel scadera 2.0........ beautifulll. Drugi test kao neka mušica, (ustvari nije mušica neznam kako se zove onaj đavo što svetli...) leti u mraku u prirodi, fenomenalno urađeno, sva ta osenčenja, state-of-the-art rekli bi. Treći test prikazuje neki cepelin kako leti u kanjonu, pa ga napada neko čudovište.... u stvari videćete i sami kada ga i ako ga nabavite.
 
BAPCo Suite 2004 $899.95 USD --to je cena jednog njihovog programa (ili pakovanja..) za merenje ko zna cega (po mom misljenju necijeg IQ) :twisted:
s' tehnicke strane gledano jedna ***** ***** toliko kosta ili pedeset onih sa autoputa... duzina nije bitna u svakom slucaju, a po zelji moze i ona da ti meri... temperaturu kad si bolestan :!: :?:
 

Back
Top