После кише увек дође сунце, али...

izadješ iz sebe i briga te.
usrećuješ druge ljude oko sebe i time i sebe usrećuješ.
misliš pozitivno.
a kad ni to ne pomogne, ukucaš u Google: mudre izreke
i baviš se time ceo dan, dok ti se ne javi neka budala kojoj
smeta što si produhovljena pa reši da ti upropasti dan.
a ti mu kažeš da je moron i da se tornja gde mu je mesto.
i tako.... :andjeo:
 

Dobro. Evo ovako:

druzi se sto vise. Ne daj da budes sama i nezauzeta ni u jednom momentu. Izadji, prosetaj, druzi se. Bacaj frizbi, idi na bazene sa drustvom. Bezi sa foruma u pm. Uvece moze neki izlazak, ali ne klasican izlazak, kafić, gomila grandovki i grandovaca u rozim majicama i belim pantalonama oko sebe, nego promena, idi u neku kafanu, uzivo muzika, slomi neku casu, flasu, ustani, pevaj, udri sakom o sto.

Ujutru na kafenisanje kod drugarice. Nadji neki hobi. Ne znam ni ja sta. Lepo je vreme. Predvece mp3 i pesme od Duffy


...i trci. Trci sto vise. Kroz park, kroz sumu. Ti, Duffy, tvoje misli i slaži misli. Razmisljaj o tome kako ce doci to sunce.

Je l bolje, Sainte?
 
... како га ишчекати...?
... како се стрпити када не знамо колико дуго треба да чекамо...?
... како живети што квалитетније док га дочекамо...?

Pa sad.....neki ljudi zive u kisovitom podrucju.
Damke ti je dao lep savet, ali ja ne bih izbacila forum, forum je dobar ventil, a i nadjes neku temu na kojoj ces da se zamajavas i smejes.

Ansai:
kako si samo uspjela staviti zivjeti i cekati u isti post?:D

Pa to je kao kada dete ceka poklon - zivi u iscekivanju istog.
 
Dobro. Evo ovako:

druzi se sto vise. Ne daj da budes sama i nezauzeta ni u jednom momentu. Izadji, prosetaj, druzi se. Bacaj frizbi, idi na bazene sa drustvom. Bezi sa foruma u pm. Uvece moze neki izlazak, ali ne klasican izlazak, kafić, gomila grandovki i grandovaca u rozim majicama i belim pantalonama oko sebe, nego promena, idi u neku kafanu, uzivo muzika, slomi neku casu, flasu, ustani, pevaj, udri sakom o sto.

Ujutru na kafenisanje kod drugarice. Nadji neki hobi. Ne znam ni ja sta. Lepo je vreme. Predvece mp3 i pesme od Duffy


...i trci. Trci sto vise. Kroz park, kroz sumu. Ti, Duffy, tvoje misli i slaži misli. Razmisljaj o tome kako ce doci to sunce.

Je l bolje, Sainte?

Odlican savet
Opustaj se i pripremaj se fizicki i mentalno da kad grane sunce poletis odmorna i u punoj snazi.
 
a i ma sta ljudi palamudili ovde oko forumskog upoznavanja..objektivno govoreci mi smo zemlja u kojoj je mogucnost kretanja zbog finansija veoma limitirana..koliko ljudi danas recimo moze da sedne u auto u maniru iz BG ajmo cas do subotice na kafu? i na toj kafi sretne nekog ..
uostalom zasto je fejsbuk toliko popularan?

Mogu ove "plinadzije" ako jos dvoje-troje ljudi podeli trosak, onda stvarno ispada jeftino
 
Dobro. Evo ovako:

druzi se sto vise. Ne daj da budes sama i nezauzeta ni u jednom momentu. Izadji, prosetaj, druzi se. Bacaj frizbi, idi na bazene sa drustvom. Bezi sa foruma u pm. Uvece moze neki izlazak, ali ne klasican izlazak, kafić, gomila grandovki i grandovaca u rozim majicama i belim pantalonama oko sebe, nego promena, idi u neku kafanu, uzivo muzika, slomi neku casu, flasu, ustani, pevaj, udri sakom o sto.

Ujutru na kafenisanje kod drugarice. Nadji neki hobi. Ne znam ni ja sta. Lepo je vreme. Predvece mp3 i pesme od Duffy


...i trci. Trci sto vise. Kroz park, kroz sumu. Ti, Duffy, tvoje misli i slaži misli. Razmisljaj o tome kako ce doci to sunce.

Je l bolje, Sainte?


:super:
 
... како га ишчекати...?
... како се стрпити када не знамо колико дуго треба да чекамо...?
... како живети што квалитетније док га дочекамо...?

trebas prestati sa cekanjem

cekanje odvlaci mnogo energije i koci te u kretanju

zena cekala dete podvrgla se 15 godina raznim pregledima, terapijama, cajevima, tabletama jednog dana je shvatila da od toga nema nista i odustala nakon 6 mjeseci je zatrudnjela


covek ceka posao ceka i ceka on ima jasan plan hoce to i gotovo u cekanju izgubi vremena i vremena postaje sve nezadovoljnij a da se pokretao zemijo sta mu se ponudilo mnogo vrata bi se njemu otvorila i uspijo bi cak iznad tacke koju je sebi zacrtao


cekas ljubav viris kroz prozor:) kreces se ides na ples, odlazis ovamo onamo sve izvirujuci gde je ljubav a cim odustane i nadjes neku sredinu srece u svojoj dusi, zadovoljstvo i radost u sitnim stvarcicama usetati ti neki moron (od milja ga tako zovem) i oduzmu ti se noge:D


prestani da cekas to sunce jer te svakako greje samo se osvrni
 

Back
Top