Emancipacija zene i homoseksualizam

nema to veze...Mislis ono kao zene postaju "opasne" nezavisne i ta oc kao plasi muskarce i onda muskarci ih zamisljaju sa maskulinim osobinama pa se onda okrecu istom polu??
Hahahah Ma nema to veze...***** je ***** a strejt ce uvek biti strejt bez obzira sta zene rade i kako se ponasaju
 
Ne, danas je homoseksualaca DALEKO VISE.

Upravo kao da vlada neka epidemija.

Muskarci NE VOLE jako savremene zene.

Sta ce im jos jedan muskarac u krevetu?

Onda traze izlaz na drugoj strani....

Za ovu hipotezu nemas validno istrazivanje i statisticku znacajnost osim To je tak jer ja kazem pa svaka daljnja diskusija o tome je uzaludna i presipanje iz supljeg u prazno....

Ti kazes da ih ima - to je suplje

Mi kazemo da nije tako - to je prazno

ovo izmedju je presipanje dok se ne prelije i onda ide Nabob made in israel :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::rotf::rotf::rotf:
puzzle_lock.jpg
 
..mushkarci nece josh jednog mushkarca u krevetu i zato postaju homoseksualci? :eek:

da bre kakva izjava :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:

Muskarac nece zenu koja ce da lici na muskarca i da se ponasa sa maskulinim osobinama i onda izabere pravog pravcatog muskarca?????

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:

Ajoj ajde tema je ono......ali komentari od ovog Blajbija kako se zove su za medjalju....

Evo ja dajem 5 smajlija/bambija

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:



p.s A ti nemoj da pises SH imamo mi Š......Nemoj da nam kvaris kulturu pisma jer zbog takvih tinejdzerskih pomodara koji zele da budu "cool" ima da propadne nase pismo pa ima da se jednog dana prolupavamo kao Hrvati sa anglosaksonskim terminina - Frend Parti i sl :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:
 
Poslednja izmena:
Samo se ti rugaj....Kinezi i Japanci jos uvek cuvaju ona svoja pisma sto su vise crtezi nego slova a nase nek propada...Takvi smo mi Srbi...sve nam je cool i bolje samo ono nase je najgore i ne umemo da ga cuvamo i stidimo se.....A svi ostali svoje cuvaju i postuju kao oci u glavi.....To nam je verovatno stalo jos od 1389.god kad je sve srpsko poginulo a ostale ove "poturice" cija je misija da se unisti sve srpsko....
 
Kako raste emancipacija zene u svetu, tako raste i pojava homoseksualnosti.

Da li je to samo evolutivna slucajnost ili te dve pojave ipak imaju neke uzrocno-posledicne veze?

Homosexualnost je oduvek postojala, postoji i medju zivotinjama. Danas je vidljivija, jer je manja opasnost od izjasnjavanja, u nekim zemljama. Tako da ne vidim vezu izmedju emancipacije i homosexualizma.
Cak i da postoji veza onda bi to moglo znaciti da danasnji muskarac nije u stanju da se nosi sa emancipovanom zenom, da je ne razume i da mu je lakse da se okrene sopstvenom polu, koji postaje privlacniji tj. da su zene brze evoluirale. :lol::lol:
 
Kako raste emancipacija zene u svetu, tako raste i pojava homoseksualnosti.

Da li je to samo evolutivna slucajnost ili te dve pojave ipak imaju neke uzrocno-posledicne veze?

Problem je odredjen broj ljudi gleda na emancipaciju zena kao na zastasujucu pojavu. Kao da je opasno to sto ona zna, ume, moze i svesna je sopstvenog seksualnog nagona. Pa im se onda javlja slika u glavi zastrasujuce zene sa oklagijom :hahaha: ili sa maskulinim osobinama. Kao da znanje i samosvest imaju veze sa polom.
Odgovor na pitanje - nema slucajnosti ni u-p veze. Sad smes da kazes ako si gay, da si gay.Zato sto je moderno, izgleda da ih je vise. Uvek ih je bilo. Sada se izjasnjavaju.
Mada ne vidim zasto bi gay-evi morali ikome da se pravdaju.
 
Jeste li čuli za tursku poslovicu?...Žene su dužnost, dečaci su užitak, a dinje za nasladu....ja dobi rep..za ovu poslovicu...turci su mudar narod i hedonisti... tako da...svi oni koji su kategorično protiv homoseksualaca... vole i dinje i dečake...sada sam gotova..bežim...
 
Poslednja izmena:
Nema to nikakve veze jedno sa drugim. Trenutno je u svetu promocija ljudskih sloboda u svim sverama života, tako da homoseksualizam više nije tabu tema i nešto što se krije. Zbog toga se čini da je više homoseksualaca nego ranije, a ustvari nije uvek je to isto , samo što se nekada krije , nekada ne.
 

Back
Top