Dead Space 2

John Marston

Domaćin
Poruka
3.717
Ovaj fantasticni TPS survival horor dobice svoj nastavak. Gledao sam trailere i gameplay videe i moram priznati da EA games nije napravio samo obican nastavak. Ovo ce zaista nadmasiti prethodnika. One osnovne zamerke su ispravljene. Ajzak :D sada moze da prica i moze da skine masku ili je stavi. Tj. vi mozete da mu je stavite. Odela su poboljsana i izgledaju dosta mocnije, kinesis i stasis module jaci nego ikad :D
Ubaceno je dosta inovacija. Sada Zero Graviry nece biti samo po sobama, vec cete zapravo mozete da lebdite u otvorenom svemiru. Mislim da je EA ovaj put nadmasio sebe. Bice ovo, vrlo verovatno igra godine kada bude izasla.

Evo pogledajte Gameplay video. Ja sam se odusevio, iako u njemu ne mozemo da vidimo nova oruzja, niti nove neprijatelje, kao ni sukob sa njima, ali je opet izvanredno.

 
Sinoc predjoh dvojku i moram priznati da me vise vezala i odusevila od keca.
Iako su mnogi govorili da ce dvojka biti mnogo PIKANTNIJA od keca...nisam stekao takav dojam...osim na pocetku igrice.

Odlicna igrica...poboljsana novim oruzijima, boljiom grafikom i okruzenjima, nekolicinom novih kreatura i opustenijim krajem igrice.
Po meni su tvorci napravili VELIKI KORAK napred iako se mislilo da nakon onako GENIJALNOG keca nije moguce napraviti nesto bolje.

Nema bagova, poboljsana prica, dodatne preperke pri perlasku igrice (istovremena borba sa kreaturama i rjesavanje puzlica...sto po sebi zahtjeva 100% koncentraciju).

Ne mogu docekati da je pocnem igrti na HARD modusu...(: ....


Od mene preporuka i jedan veliki kompliment za ovo malo remek djelo.


 
Poslednja izmena:

Back
Top