granice pedofilije

GreenFairy

Aktivan član
Poruka
1.631
Sta se smatra za granicu mislim jel ok kad devojka ima nepunih 15, a decko 20 ako idemo onom logikom preko cetrnaest je dozvoljeno ako je dobrovoljno ili u ovom slucaju muskarac mora da ima 40 ili ni tad nije
 
Sta se smatra za granicu mislim jel ok kad devojka ima nepunih 15, a decko 20 ako idemo onom logikom preko cetrnaest je dozvoljeno ako je dobrovoljno ili u ovom slucaju muskarac mora da ima 40 ili ni tad nije

Ne brkaj pojmove. Pedofilija je poremecaj seksualnog nagona kada osoba ne moze da zadovolji seksualnu zelju ni sa kim drugim osim sa odojcetom/detetom/adolescentom. Takodje se radi o krivicnom delu kaznjivom zakonom.

Dobrovoljno stupanje u seksualne odnose izmedju maloletne i punoletne osobe je nesto drugo. S tim sto recimo u Americi imas Statutory rape gde bez obzira da li je odnos bio uz obostran pristanak ili ne ako je jedna osoba punoletna smatra se krivicnim delom i prestupnika (punoletna osoba) javni tuzilac goni po sluzbenoj duznosti.
 
Sta se smatra za granicu mislim jel ok kad devojka ima nepunih 15, a decko 20 ako idemo onom logikom preko cetrnaest je dozvoljeno ako je dobrovoljno ili u ovom slucaju muskarac mora da ima 40 ili ni tad nije

Čuveni slučaj iz Jagodine... Muke su imali iako je ona njega volela... Proveo je tri godine u zatvoru uprkos njenim molbama da ga voli... po izlasku je postala punoletna i u braku su... konačno...

Pahomije nije, dečaci su pljuvani od pet advokata, tri su zastareo slučaj, debeljuškasti je bio poželjan po izjavi matorog pope... oslobodjen...
 

Back
Top