cao ljubavi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nisan citala post al vidim da su bale potekle , e pa lipa moja .. vidis kako je to kad te se proziva .
Budi ***** ali kvalitetna :)
Kako te nije sramota ?
Al nece E'llen stati da ti cupa perje tukico balava .
Nauci se da covik vridi po srcu a ne nacionalnosti .
Nadam se da ce ti zivot bi skola pa makar gorka ako naucis ko je COVIK i sto ga cini COVIKOM.
 
Ovog puta cu da se umesam,mada mi to nije obicaj,da se raspravljam sa zenama:mrgreen:
Paranormalna je jednostavno isprovocirana jer je Elen javno nazvala curkom,cak je i sliku curke okacila.
Takodje sam primetio da je u temi "danas se osjecam" nedavno okacila smajlija koji slaze sahovnicu i dole napisala"dan D",verovatno za neki njihov praznik,bilo je to pre oko mesec,dva.
A ja od kada sam ovde,primetio sam da su forumasi redom ok osobe,i u opste se ne osvrcu na nacionalizam,prihvate svakog ko nam se prikljuci iz susednih drzava i zezamo se svi,zato smo i ovde.
Ja sam licno postovao i simpatisao Elen,njene saljive postove,zezanje na racun nas muskaraca,ali mogla bi malo da prikoci,jer smo se od proteklih ratova i sr.anja jedva svi oporavili.

Da ti pojasnim sliku dragi cika Silver , E'llen je provocirana od strane Paranormalne daleko prije ;)
TIPA : daj tri puse , kako te nije sramota ovdi pisat dalmatinski , i ostalje bljuvarije..
Nisan prva zapocela , dugo sam ignorirala .. e nece vise.
Prijavila sam uredno nju i svoje uvrede upucene ka doticnoj balavici ..
Znaci pod cijenu BANA .. ja cu da je naucim pameti .
Ovaj avatar i sve ostalo je njoj u cast jer se pocela ticat u nesto sto tome ovdi nije ni misto .:ok:
Dan D je bio totalan drugi pojam, a tice se moje familije . Mada ti nisan duzna nikakvog objasnjenja . :)
 
Poslednja izmena:
ja ne znam sto ova tema nije zatvorena
nit je ovo mesto nit je ovo nacin za ovakve price
e sad se ja pitam di je pile :)

Pile bilo zauzeto.
Išlo u šetnju i smazalo tri kugle sladoleda.

Elem, Paranormalna, tražila si link Admina. Dobila si.

Izvoli pa mu se žali.

Ili izgleda egzibicionista u tebi ne može bez aplauza?

Meni se čini, da ni sama nisi sigurna da li si u pravu pa sakupljaš "jeftine poene" po Forumu. Jer da jesi, bilo bi te briga šta ostali misle.

Pozdrav....

LudoPile:)
 
A za sve ostale, da Pile doda još koju, kad mi već razvlačite nick na 6 strana.
Mene ne zanima koje ste vere, nacionalnosti, boje kože, koliko godina imate i da li se u rl-u zovete Anto, Hana, Milena ili Aćim. Ono što se mene kao moderatora tiče su vaši postovi.
Od svih nas ovde se očekuje da poštujemo sagovornike, da ne vređamo, ne psujemo, da se trudimo (ako već nismo) da budemo tolerantniji prema različitostima i drugačijim mišljenjima.
Od svih podforuma na Krsti, LJiS najviše toleriše spam, besmislene teme, vulgarnosti. Moderatorke sa LJiS-a najmanje kažnjavaju korisnike. Za postove za koje biste na drugim podforumima dobili Banovinu, ovde prođete sa opomenom. Zato što i ja i ostale "modle" smatramo da LJiS nije škola i da mi nismo učiteljice. I nije naš posao da vas učimo kulturi i lepom ponašanju. To morate sami da imate.

Kao ilustracija gore navedenog za ovakvu temu korisnici Paranormalna bi po Pravilniku sledio ban. Ali meni ne pada na pamet da je "osunčam". Neka se žali, ako misli da ima razlog.

Ostajem pri svome. Nema širenja nacionalne i verske netrpeljivosti na LJiS-u. Nema vređanja onih sa drugačijim sexualnim opredeljenjem. Nema maltretiranja korisnika jer pišu ijekavicom ili ikavicom.

Dozvoljeno je sve i svašta ali takve uvrede nisu.

Za raspravu na temu nacionalnost i vera imate pdf Religija i pdf Politika. Pa izvolite.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top