a ko sme :pPp od vas da prizna...

blondi

Domaćin
Poruka
4.976
elem ovako... gazdarica upravo ustanavlja da forum gubi smisao... slažem se sa njom i dajem joj full support stoga otvaram ovaj topic... mislim da če biti zanimljivo 8)

pošto smo forumaši poznati po takmičenju tipa čiji je duži, koliko puta masturbiramo, ko je gde i na koji način i svi sve znamo i bla bla...

ajde sad lepo fino iskreno CIFRE na videlo :wink:

dakle znači: koliko partnera/ki ste imali dosada??? (znači sex, do kraja, ne ono malo muvali se...)
 
blondi:
kosmopolit:
kosmopolit:

samo za malu "plavu" blondie 8)
sorry nešto si mi ispao ioz vida... šta to bi... moramo li se zabrinuti ,-)

pa kad vidim sve ove curice unaokolo :shock:
:twisted: nesto mi i nije do toga :wink:
ima vec godinu dana kako nisam i SUPER mi !
ima jedna curica sa foruma s kojom bih eto mozda pao u iskusenje a i u iskusenju sam ...
cini mi se da je volim , iako je ne znam
nije ljubav = sek_su , ima neceg vise, nesto iznad
shvati se to godinama ...

"kad skines jednog jutra sminku i vidis sta si drugima dala "

:wink:
 
kosmopolit:
pa kad vidim sve ove curice unaokolo :shock:
:twisted: nesto mi i nije do toga :wink:
ima vec godinu dana kako nisam i SUPER mi !
ima jedna curica sa foruma s kojom bih eto mozda pao u iskusenje a i u iskusenju sam ...
cini mi se da je volim , iako je ne znam
nije ljubav = sek_su , ima neceg vise, nesto iznad
shvati se to godinama ...
"kad skines jednog jutra sminku i vidis sta si drugima dala "
:wink:
samo da dopunim moj prijašnji post ako nisam bila dovoljno jasna... nisam komentarisala tvoj broj... več to da nisam primetila tvoj post dok ga nisi ponovo citirao... a što se tiče apstinence... nema u tome ništa loše... nekad je i korisna... pričam iz vlastitih iskustava...
 
kosmopolit:
[
pa kad vidim sve ove curice unaokolo :shock:
:twisted: nesto mi i nije do toga :wink:
ima vec godinu dana kako nisam i SUPER mi !
ima jedna curica sa foruma s kojom bih eto mozda pao u iskusenje a i u iskusenju sam ...
cini mi se da je volim , iako je ne znam
nije ljubav = sek_su , ima neceg vise, nesto iznad
shvati se to godinama ...

"kad skines jednog jutra sminku i vidis sta si drugima dala "

:wink:

Ma i ja sam imala jednom pauzu od 3 godine izmedju 18 i 21. Nije to nista. Vama muskima je lako, ja nikad nisam uspela sa tom forom mastrubacije da dodjem negde. Imam bujnu mastu, ali ne toliko...
A kad neko kaze "sa godinama" (sto je i meni cesta uzrecica u polednje vreme) mislim da smo mnooogooo matori.
Al maksimalno je izazovna ljubav na nevidjeno. Meni se desila zimus i proletos... Uh zaboga... Njega sam zaboravila! Ja sam spavala sa 7 ne sa 6. Gotovo je .... Vodite me u sumu i ubijte me po kratkom postupku pocela sam da zaboravljam. A bio je to super sex! Strashno!
 
madz:
Zar zbog male zaboravnosti odmah u sumu i kvrk?
Nego, sto bas u sumu :shock:
Ti ne znas kako su nekad ubijali starce u Srbiji kada vise "ne sluze nicemu". Po kretkom postupku. Sikirce i u sumu, aj polako do Sv. Petra. A tada su starci imali po 50 godina... Pa ti vidi. Ako sam ja pocela da zaboravljam dobar sex sa 26 sta ce biti za 24 godine. Bruka!!! Zamisli da je broj tipova sa kojim sam spavala veci od 10. Definitivno little black book i "pametan pise"!
 

Back
Top