Delez kupuje udeo u Maksiju

Тихи

Starosedelac
Poruka
162.422
Delez kupuje udeo u Maksiju
15. jul 2010. | 21:48 | Izvor: FoNet Beograd -- Pregovori kompanije Delta i belgijskog trgovinskog lanca Delez o ulasku Belgijanaca na srpsko tržište, uskoro bi mogli da budu okončani, piše Blic.

Belgijski premijer Iv Leterm, posle današnjih razgovora sa predsednikom Srbije Borisom Tadićem u Briselu, je najavio "idućih sati ili dana jedan novi važan sporazum".

Kako saznaje Blic, reč je o belgijskoj firmi i Delta Maksiju, a moguće je da će za početak biti dogovorena prodaja Tempo centara, posle čega bi mogla da usledi kupovina kontrolnog paketa akcija Delta Maksija.


http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=07&dd=15&nav_category=9&nav_id=445813

----------------------------------

U kapitalizmu prodaju vecinskog paketa akcija ili vlasnistva neke firme ugovara VECINSKI VLASNIK ili neko koga ovlasti skupstina akcionara iz same firme..

Koliko ja znam predsednici drzava se ne mesaju niti prodaju akcije i procente vlasnistva privatnih kompanija OSIM ako su ti predsednici drzava istovremeno i vlasnici te kompanije.

Ova vest da je Tadic bio u Belgiji i pregovarao u ime Delte o prodaji Delte Belgijancima znaci samo jednu stvar. Da Boris Tadic, imenom i prezimenom ima vecinski paket akcija Delte ili odredjeni procenat vlasnistva. U svakom slucaju da nema neki % AKCIJA u DELTI tadic ne bi isao tamo da pregovara!

Inace sto se cele price tice gledano sa drzavnicke strane, Srbija u ovome nema NIKAKVU BUKVALNO KORIST ILI INTERES, jer ce porez od promene vlasnistva ostati u EU , a Srbija tu nece dobiti nista, jer se nece prodavati srpska firma Delta doo , ili Delta Holding, vec kiparska firma vlasnik Delte .....

Samim tim nije postojala NIKAKVA POTREBA DA BORIS TADIC PREDSEDNIK SRBIJE IDE U BELGIJU JER OVDE NEMA NIKAKVOG KONKRETNOG INTERESA I KORISTI ZA DRZAVU SRBIJU

Ali ima velike koristi i interesa za gradjanina Borisa Tadica vlasnika odredjenog procenta akcija DELTE! Jer ce za svoj procenat akcija u Delti gradjanin Boris Tadic DOBITI DEBELE PARE



Da li je za vas ovo dokaz da je Tadic vlasnik delte zajedno sa Miskovicem?
 
Poslednja izmena:
Е стварно не морам због жутих бандита да добијем инфаркт на овом пдф.....одох......

a sto bi dobijao infarkt

pa delta je od 5 oktobra 2000te godine DRZAVNI PROJEKAT

deltu su napravili time sto jeste lopovi iz vlasti i na vlasti i nikad miskovic sam bez njih ne bi mogao nista da uradi.

naravno politicri iz DS-a nisu to radili za kikiriki i semenke vec ih je miskovic ukljucio u celu pricu tako sto im je dao procenat vlasnistva.
 
Е стварно не морам због жутих бандита да добијем инфаркт на овом пдф.....одох......
Забога, какав инфаркт, што све ово тако драматично примаш?

Иди, и мало прошетај по лепом дану. :D

А, можда, да урадиш нешто конкретно, и против жутих и против црвених бандита.

На пример, крени да рушиш кућу цвећа.
:zper:

И, немој због ове мале пошалице одмах опет да експлодираш.
:D
 
Predsednik drzave ugovara prodaju privatne firme.

Eto gde cete dokaz bolji da su svi oni zajedno vlasnici delte. Jedno sad sto ne znamo ko ima koliko procenat vlasnistva al sustina cele price da je Tadic isao u belgiju da ugovara prodaju i zlupotrebljava funkciju predsednika drzave zato sto od toga ima VELIKI INTERES. E sad dali je taj interes u tome sto mu je MISKOVIC PLATIO DA TO URADI, ili je interes to sto i Tadic ima procenat vlasnistva nad Deltom to ne znamo al svakako znamo da je Tadic ovde imao veliku licnu korist cim je zloupotrebio funkciju predsednika Srbije da utice na prodaju privatne firme drugoj privatnoj firmi.
 
...
Da li je za vas ovo dokaz da je Tadic vlasnik delte zajedno sa Miskovicem?


Za mene je ovo primjer kako funkcionishe mozak zaludjene osobe bez volje da popravi svoje narusheno mentalno stanje. 45 konstrukcija u nizu, i na kraju jasan zakljuchak, nidje veze sa pamecu. Ali ce vec sutra ce da se koristi ovom budalastinom kao da se radi o sudskoj presudi zasnovanoj na neoborivim dokazima.

Mora da se jako chudish svijetu oko sebe, nista ne funkcionishe kao sto bi trebalo s obzirom na "zna se" istine i chinjenice.

"Pokvareni svijet, urota... Ali neka, neka- izbice "istina" na vidjelo jednog dana."

Gore navedeno je autistichna kultura razmishljanja koja se njeguje na ovom forumu kao da se o ruzicama radi.
 
Poslednja izmena:
ajde ti fizikalcu iz austrije mi nadji primer da premijer ili predsednik neke od zemalja EU ide u drugu drzavu da ugovara prodaju necije PRIVATNE kompanije.

Eto cim mi nadjes primer priznacu da si u pravu.

Ovo sto Tadic radi je zestoka zloupotreba drzavne funkcije u privatne svrhe
 
Забога, какав инфаркт, што све ово тако драматично примаш?

Иди, и мало прошетај по лепом дану. :D

А, можда, да урадиш нешто конкретно, и против жутих и против црвених бандита.

На пример, крени да рушиш кућу цвећа.
:zper:

И, немој због ове мале пошалице одмах опет да експлодираш.
:D

el ti to oces da nam Mitu uapse? :eek:
 
Sve si pobrkao nije tako kao sto kazes nego skorz obrnuto ,al si bio na dobrom putu...stvar je da Delta i Miskovic imaju vecinski ili kontrolni paket u Borisu Tadicu (kao i u ostalim politicarima) pa im je ovaj posluzio kao kurir ili potrcko u Belgiji.:mrgreen:
 
Sve si pobrkao nije tako kao sto kazes nego skorz obrnuto ,al si bio na dobrom putu...stvar je da Delta i Miskovic imaju vecinski ili kontrolni paket u Borisu Tadicu (kao i u ostalim politicarima) pa im je ovaj posluzio kao kurir ili potrcko u Belgiji.:mrgreen:

nisi procitao sve moje postove.

ja sam upravo to i rekao da je:

- ili tadic vlasnik % akcija delte
- ili je miskovic platio tadicu da zloupotrebi funkciju predsednika drzave i utice na belgijskog premijera da utice na belgijske vlasnike deleza da kupe deltu

sad mi ne znamo da zn amo sta je po sredi od ove 2 mogucnosti ali je jasno da je SIGURNO ili jedno ili drugo.

Ne mozemo znati zato sto je vlasnicka struktura firme na kipru koja je 100% vlasnik delte - sakrivena.

U OBA SLUCAJA - tadic je tesko zloupotrebio drzavnu funkciju u PRIVATNE SVRHE

jer srbija nema bukvalno nikakvu korist od toga sto ce se 50% akcija neke kiparske firme prodati nekoj belgijskoj firmi.
 
Delez kupuje udeo u Maksiju
15. jul 2010. | 21:48 | Izvor: FoNet Beograd -- Pregovori kompanije Delta i belgijskog trgovinskog lanca Delez o ulasku Belgijanaca na srpsko tržište, uskoro bi mogli da budu okončani, piše Blic.

Belgijski premijer Iv Leterm, posle današnjih razgovora sa predsednikom Srbije Borisom Tadićem u Briselu, je najavio "idućih sati ili dana jedan novi važan sporazum".

Kako saznaje Blic, reč je o belgijskoj firmi i Delta Maksiju, a moguće je da će za početak biti dogovorena prodaja Tempo centara, posle čega bi mogla da usledi kupovina kontrolnog paketa akcija Delta Maksija.


http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=07&dd=15&nav_category=9&nav_id=445813

----------------------------------

U kapitalizmu prodaju vecinskog paketa akcija ili vlasnistva neke firme ugovara VECINSKI VLASNIK ili neko koga ovlasti skupstina akcionara iz same firme..

Koliko ja znam predsednici drzava se ne mesaju niti prodaju akcije i procente vlasnistva privatnih kompanija OSIM ako su ti predsednici drzava istovremeno i vlasnici te kompanije.

Ova vest da je Tadic bio u Belgiji i pregovarao u ime Delte o prodaji Delte Belgijancima znaci samo jednu stvar. Da Boris Tadic, imenom i prezimenom ima vecinski paket akcija Delte ili odredjeni procenat vlasnistva. U svakom slucaju da nema neki % AKCIJA u DELTI tadic ne bi isao tamo da pregovara!

Inace sto se cele price tice gledano sa drzavnicke strane, Srbija u ovome nema NIKAKVU BUKVALNO KORIST ILI INTERES, jer ce porez od promene vlasnistva ostati u EU , a Srbija tu nece dobiti nista, jer se nece prodavati srpska firma Delta doo , ili Delta Holding, vec kiparska firma vlasnik Delte .....

Samim tim nije postojala NIKAKVA POTREBA DA BORIS TADIC PREDSEDNIK SRBIJE IDE U BELGIJU JER OVDE NEMA NIKAKVOG KONKRETNOG INTERESA I KORISTI ZA DRZAVU SRBIJU

Ali ima velike koristi i interesa za gradjanina Borisa Tadica vlasnika odredjenog procenta akcija DELTE! Jer ce za svoj procenat akcija u Delti gradjanin Boris Tadic DOBITI DEBELE PARE



Da li je za vas ovo dokaz da je Tadic vlasnik delte zajedno sa Miskovicem?

.jok vec treba da dobije dobru proviziju a verovatno je otishao u belgiju da bi proverio iz prve ruke pravu cifru da ga ovaj ne maze raznim manjim ,shto bi rekao bili piton"....necete me prevariti......"................molim ako moze neko da okachi i sa youtubea dotichni monolog iz maratonaca ,mislim da je jako pouchan ....................:hahaha:
 
nisi procitao sve moje postove.

ja sam upravo to i rekao da je:

- ili tadic vlasnik % akcija delte
- ili je miskovic platio tadicu da zloupotrebi funkciju predsednika drzave i utice na belgijskog premijera da utice na belgijske vlasnike deleza da kupe deltu

sad mi ne znamo da zn amo sta je po sredi od ove 2 mogucnosti ali je jasno da je SIGURNO ili jedno ili drugo.

Ne mozemo znati zato sto je vlasnicka struktura firme na kipru koja je 100% vlasnik delte - sakrivena.

U OBA SLUCAJA - tadic je tesko zloupotrebio drzavnu funkciju u PRIVATNE SVRHE

jer srbija nema bukvalno nikakvu korist od toga sto ce se 50% akcija neke kiparske firme prodati nekoj belgijskoj firmi.

Cek jel ti stvarno mislis da je jedan takav posao , kao sto je kupovina/prodaja najveceg trgovinskog lanca vredan stotine miliona , ugovarao psiholog Boris Tadic i taj premijer Belgije sta je vec ? :mrgreen:
Uostalom i Siemens je privatna firma pa su teta Merkelova i Putin ili Medjedev bas pre nedelju dana na sastanku pricali o kupovini nekih silnih njihovih vozova za Ruse ,iako nisu zaposleni u tim firmama. :think:
 
Cek jel ti stvarno mislis da je jedan takav posao , kao sto je kupovina/prodaja najveceg trgovinskog lanca vredan stotine miliona , ugovarao psiholog Boris Tadic i taj premijer Belgije sta je vec ? :mrgreen:
Uostalom i Siemens je privatna firma pa su teta Merkelova i Putin ili Medjedev bas pre nedelju dana na sastanku pricali o kupovini nekih silnih njihovih vozova za Ruse ,iako nisu zaposleni u tim firmama. :think:

:sad2:

E,sad si se ''uradio'',a ja mislio da ces bar jedan dan ostati ''cist''!:mrgreen:

Cak te i pohvalio u predhodnom postu!:mrgreen:

Salu na stranu,Bundevice,uporedjivati jedan Siemens,sa Deltom,mislim,mnogo je cak i od tebe!
 

Back
Top