Girls talk

BlackLeather

Iskusan
Banovan
Poruka
6.173
tema je passe ali moram

razmišljam
da sam *****
duševna rana bi mi bilo
ogovaranje, merenje i analaiziranje muškaraca sa ribicama
(dobro to iovako radim)
nego moje sexy dame
jel volite ove girls talk
ono
ovome je ovoliki
ovaj **** ovako
onaj onako
ovaj najbolje liže
ovome je fetiš to i to
i tako...

:heart:
 
..pricamo o tome...ne brinem se da ce mi oteti co'eka...mi smo 5 totalno razlicitih djevojaka sa 5 totalno razlicitih ukusa...

a i skontale smo pri nekom sitnom mijenjanju tih **** shema [lijep a glup :)] da nam nisu ni iste potrebe u seksu...

onaj koji je dobar jednoj,ne odgovara drugoj...

ali statisticki podatci o velicini,debljini,trajanju odnosa,tehnikom,pozama i ostalim detaljima pamtim...ko zna kad ce da zatreba :mrgreen:
 
tema je passe ali moram

razmišljam
da sam *****
duševna rana bi mi bilo
ogovaranje, merenje i analaiziranje muškaraca sa ribicama
(dobro to iovako radim)
nego moje sexy dame
jel volite ove girls talk
ono
ovome je ovoliki
ovaj **** ovako
onaj onako
ovaj najbolje liže
ovome je fetiš to i to
i tako...

:heart:

To je upravo ono sto najvise mrzim -ogovaranje.
Ok da nekad nesto prokomentarises za nekog,ali ogovarati sve redom,baviti se samo time,paznju posvecivati ko je kakav i koliki mu je:roll:
Ko je koga,kad,gde,zasto:mrgreen:
Znaci katastrofa:dash:
Pa da je ne znam kakva lepotica,pobegao bih od nje.
 
Mnogo mi ide na zivce , ali mnogo kad vidim 4-5 cure koje sede i smeju se i tracare.... pripadne mi muka i dodje mi da bljujem ! a znas zasto? .... zato sto neke od njih ne gotive ove ostale,lazno im se keze al kao satro ipak su drugarice,pa posle kad ostanu same ogovaraju njih, i zato sto zene generalno iznose gomilu nebuloza o muskarcima kad pricaju da je to zaprepascujuce smesno !
 
Mnogo mi ide na zivce , ali mnogo kad vidim 4-5 cure koje sede i smeju se i tracare.... pripadne mi muka i dodje mi da bljujem ! a znas zasto? .... zato sto neke od njih ne gotive ove ostale,lazno im se keze al kao satro ipak su drugarice,pa posle kad ostanu same ogovaraju njih, i zato sto zene generalno iznose gomilu nebuloza o muskarcima kad pricaju da je to zaprepascujuce smesno !

a kako znash da tracare?
prislushkujesh?
ili cim se smiju mora da te ogovaraju...:)

evo ti si upravo napisao gomilu nebuloza o zenama :)
pa shta :)
 
Mnogo mi ide na zivce , ali mnogo kad vidim 4-5 cure koje sede i smeju se i tracare.... pripadne mi muka i dodje mi da bljujem ! a znas zasto? .... zato sto neke od njih ne gotive ove ostale,lazno im se keze al kao satro ipak su drugarice,pa posle kad ostanu same ogovaraju njih, i zato sto zene generalno iznose gomilu nebuloza o muskarcima kad pricaju da je to zaprepascujuce smesno !

pusto muško.......
 
imao sam priliku da prisustvujem u jednom parku nedaleko od moje klupice na kojoj sam sedeo sa drugom i slusam mnogo glupe price jer seljancure se drale bukvalno i kikotale ko nezdrave da mi se smucilo ....
 
Mnogo mi ide na zivce , ali mnogo kad vidim 4-5 cure koje sede i smeju se i tracare.... pripadne mi muka i dodje mi da bljujem ! a znas zasto? .... zato sto neke od njih ne gotive ove ostale,lazno im se keze al kao satro ipak su drugarice,pa posle kad ostanu same ogovaraju njih, i zato sto zene generalno iznose gomilu nebuloza o muskarcima kad pricaju da je to zaprepascujuce smesno !
Tacno.
Da je izvodljivo,pojedine zene bi ogovarale same sebe,kad se drustvance razidje:ok::ok::ok:
 
Ok ... meni je glupo da se upustam u raspravu sa curama jer smatram da je to malo ponizavajuce za muski mozak jer zena uvek misli da je ona u pravu pa cu da vam kazem : U PRAVU STE :)
 
Ok ... meni je glupo da se upustam u raspravu sa curama jer smatram da je to malo ponizavajuce za muski mozak jer zena uvek misli da je ona u pravu pa cu da vam kazem : U PRAVU STE :)

zashto govorish u mnozini,solo sam na temi...

mentalno ti je previshe zahtjevno da se upushtash u konverzaciju sa mnom? :lol:

nema veze...nekima je jedan na jedan sa zenom previshe :lol:
 
Tema nije passe,bash nesho razmishljam o tome kako mi nedostaju zenske priche.Nismo bash toliko ogowarale,ali smo razgowarale o knjigama,filmowima,kozmetici,fakultetima koje smo pohadjale,ma milion tema.Mislim i da su momci jako dobri sagowornici,ali o nekim stwarima samo s drugaricom mozesh da prichash.Pozdraw swima!
 
tema je passe ali moram

razmišljam
da sam *****
duševna rana bi mi bilo
ogovaranje, merenje i analaiziranje muškaraca sa ribicama
(dobro to iovako radim)
nego moje sexy dame
jel volite ove girls talk
ono
ovome je ovoliki
ovaj **** ovako
onaj onako
ovaj najbolje liže
ovome je fetiš to i to
i tako...

:heart:


mislim fuj do fuja !
:bljak: :bljak: :bljak:

kapiram da i kad se krešete razmišljate kako ćete to odmah ispričati drugaricama.
 
imam 4 kume, znamo se jako dobro, i jako dugo, i to su jedine 4 osobe u koje imam bezgranično poverenje i sa kojima mogu o svemu i uvek da pričam, al ne detaljišemo baš koliki je kome i to :neutral:
 
tema je passe ali moram

razmišljam
da sam *****
duševna rana bi mi bilo
ogovaranje, merenje i analaiziranje muškaraca sa ribicama
(dobro to iovako radim)
nego moje sexy dame
jel volite ove girls talk
ono
ovome je ovoliki
ovaj **** ovako
onaj onako
ovaj najbolje liže
ovome je fetiš to i to
i tako...

:heart:

...nikada ne govorim o svojoj intimi drugima, sram bi me progutao, mnogo mi je blam kada neko pocne znate ono kada ne znate gde da pogledate a crvenilo osecaaaaate kako nadolazi - necu bre da slusam takve stvari, nije me briga ko je sta kako, gde, mozda sam arhaicna ali meni je to bre sramota. Iskreno se sokiram kada neke devojke krenu da komenatrisu momke na ulici ili u klubu - zasto se sokiram - zato sto moje prijateljice to ne rade. Ukoliko se pozalim na vezu to znaci da se nesto gadno desilo...najcesce mi se desi da najbolju prijateljicu pitam sta radi njen decko ona mi kaze u dve recenice ili duze ako se nesto pozali i to je sve...i sama fukcionisem isto...za mene je intima ipak odnos dvoje ljudi...sa sestrom ne bih mogla o tome pa sve da me golica perom po tabanima...umrla bih od stida...no way...
 

Back
Top