ukradena dva laptop-s

markons82

Elita
Poruka
20.855
Jako hitno!!!!

Pre nepuna 3 sata drugu su obili kola i ukrali dva laptopa,
1. Asus 1005p ( rozi)
2. HP mini 210
ako ima bilo ko kakvu informaciju, tj ako neko nekome ponudi da kupi bilo koji od ta dva neka bude dobar pa mi javi. Ko da korisnu informaciju dobija nagradu...
 
Au brate ima se moze se:lol:nego bre klince nista ne kosta ni da cuknu auto za kesu bombona..nista se to na videlo ne ostavlja..a valjda ste zvali muriju na uvidjaj

Pa trebaju nam hitno i morali smo da kupimo...
Zao mi je. :(
Sto ih bar u gepek ne stavi?
Klincima vise ne treba ni noc,ni zaklonjeno mesto...kod SNPa,prolazis i gledas kako obijaju kola.

Ma bili su u gepeku. Kapiram da stoje i cekaju da neko ode i onda znaju da imaju min 30 min da odrade sve sto treba.
 
Iako mi je jako žao, računaj da ih više nećeš videti tako lako...
Nadam se da si ponela krivičnu prijavu protiv NN počinilaca, jer je to teška krađa (cena im je, verujem, preko 10.000 ili 15.000(koliko kažu oni drugi))...
Ne preostaje ti ništa nego oglasnik ponedeljak i sreda i da čitaš... Kompjuterski forumi, možda čak i prokleti najlon...
Mada, ako su narkomani, daće dileru laptop, bez objavljivanja bilo kakvih oglasa...
 
Iako mi je jako žao, računaj da ih više nećeš videti tako lako...
Nadam se da si ponela krivičnu prijavu protiv NN počinilaca, jer je to teška krađa (cena im je, verujem, preko 10.000 ili 15.000(koliko kažu oni drugi))...
Ne preostaje ti ništa nego oglasnik ponedeljak i sreda i da čitaš... Kompjuterski forumi, možda čak i prokleti najlon...
Mada, ako su narkomani, daće dileru laptop, bez objavljivanja bilo kakvih oglasa...

HP mini je placen 32.000 2 sata pre toga a Asus 1005P oko 30.000 na nekoj akciji u pocetkom Juna, znaci oko 60.000+20.000 koliko kosta zadnje staklo na kolima...
 

Back
Top