recimo neki rollerblade

Dreamer^^

Početnik
Poruka
24
Naime, hocu da kupim rolere do 100e, znaci, interesuje me koja je najbolja marka (za moj stil vozenja) pored rollerblade-a. Znaci ne trebaju mi roleri za skakanje, ali ne ni za mirnu voznju, dakle vozim veoma brzo, ali ne me ne zanimaju roleri sa onim velikim tocckovima, posto sam skapiro da ga tupim mnogo, roleri do 100e, rollerblade neka preporuka, ako ima boljih od rollerblade kazite :)
 
Naime, hocu da kupim rolere do 100e, znaci, interesuje me koja je najbolja marka (za moj stil vozenja) pored rollerblade-a. Znaci ne trebaju mi roleri za skakanje, ali ne ni za mirnu voznju, dakle vozim veoma brzo, ali ne me ne zanimaju roleri sa onim velikim tocckovima, posto sam skapiro da ga tupim mnogo, roleri do 100e, rollerblade neka preporuka, ako ima boljih od rollerblade kazite :)

Sad su na sniženju, možeš naći rollerblade za oko 60-70 evra u mnogim sportskim prodavnicama, ako si u Beogradu :)
 
Zanimaju me Agresivke do 180e.. ako mozete da mi pomognete pls .. vidim komentare nesto za delta siti... nisam iz bg-a ili iz nekog velikog grada... ali je jako specivican.. mali a toliko ektremnih sportova ima :) Vozio sam BMX i to aktivno duze vreme... pa me sad zanima Inline .. ako moze neko da mi pomogne da nadjem bio bih mu veoma zahvalan !!!! :)
 

Back
Top