Dosije X

Ова последња с вештачком интелигенцијом ми није легла. И да ли ми се учинило или није било најавне шпице?
 
Мислим да нећемо, то је ипак само фикција...осим ако Илон Маск није у праву.
Баш сам помислио да је ово можда и прва епизода у историји да нема шпице.
 
Mozda ne u meri kako je prikazano, ali vec imas prodavnice bez prodavaca... Dosta stvari se obavlja preko raznih apliakcija i cudesa... Dok stignes do zivog coveka okrens 5 brojeva i 7 puta te stave na cekanje da te ovaj prebaci ovome, a onaj onome...
 
to je 7.epizoda,jel tako? propustio sam je na foxu...obicno izadje na netu,ali sad je tamo na svim stranicama samo 6 epizoda.
jel gledao neko preko neta, gde da je nadjem?
 
optimisticki

mislim da broj lajkova ili baksis nece biti bitni


pre ce biti kao u epizodi * doctor who* kad ubijaju svakog ko nije veseo

ili kao u * black mirror* kad pas robot juri i ubija sve ljude koji hoce da uzmu nesto iz magacina ,

ako odgledate videcete sta
 
ok,pirati, torent. a sta je sa ovim nasim domacim stranicama,s inkodiranim epizodama,bioskopcici,gledalice,leptircici,i njima slicne? zasto se tamo ne pojavljuje?? ne mogu da nadjem...:confused:
 
how jes nou...nasao sam. opet se net potrudio,ja - standardno...7.epizoda xtra,jos samo spicu da modernizuju,da budu u skladu s (virtuelnom) realnosti..
malo je suplje sve ovo,boksuju se s danasnim vremenima za kakve takve ideje,ali tonu u pesak,sa zaloscu moram da konstatujem da to vise nije to. cini mi se da ni glumci vise ne veruju u scenario pseudo-lucidne paranoje 90ih, pa se i ne trude nesto specijalno,vise maniristicki. sto vise gledam,sve vise lici na vrhunac danasnjih zamena teza i spinovanje projekcije `zajednickog neprijatelja`,anarhisticka ideja je kupljena za jeftine pare i precutno pretvorena u svoju suprotnost, a kao ,`istina je tamo negde`...:confused:

ajde,ova sad poslednja osma epizoda lici na misterije u stilu starijih sezona, ali opet njanjavo,nedoraslo vremenu,gluma ko u k...dvojac bez kormilara....mozda im stvarno fali onaj treci iz epizode o mendelinom efektu!

no,evo ipak p.s. apropo ep.7...izgleda da nije toliko naivno bazirana,zato je kroz svu salu komiku ipak zanimljiva. d fjuchr iz nau..... chek dis aut:
http://www.espreso.rs/hi-tech/viral...eje-kao-vestica-mislim-da-ce-me-ubiti-veceras
 
Poslednja izmena:

Back
Top