USB bluetooth class 1

100m je maksimum i to na otvorenom prostoru (Class 1 ima 20mW dok Class 2 ima 8mW predajne snage ako se dobro secam)... I to se postize samo u laboratorijskim uslovima...

Vertikalna polarizacija pcb omnica koje su obicno ugradjene na BT adaptere je najgora tako da po vertikali (ako je tvoj ortak tacno ispod tebe) nece doterati ni 10m na otvorenom prostoru...

Zaboravi na BT - to je napravljeno za low-distance umrezavanja i u uslovima u kojima ste gotovo da nema sanse da ce raditi...

Sprovedite lepo UTP kabl preko prozora ili kako vec vam odgovara, i uzivajte...
 
Kupio sam BT , povezao računar i mobilni telefon ( koji podržava BT ), tako da sam ostvario internet konekciju koja je na raspolaganju 24 h i to potpuno BESPLATNO . Brzina konekcije 115.2 kbps.
Ova mogućnost je kod nas u CG
 
Radun:
Kupio sam BT , povezao računar i mobilni telefon ( koji podržava BT ), tako da sam ostvario internet konekciju koja je na raspolaganju 24 h i to potpuno BESPLATNO . Brzina konekcije 115.2 kbps.
Ova mogućnost je kod nas u CG

115.2kbps je samo interna serial konekcija izmedju kompjutera i porta na kome je BT adapter. GPRS najvise vuce 54kbps a kako su mreze 'razvijene' i zagusene kod nas, preko GPRS-a veci protok od 3 KB/s tesko da ce se desiti...

I ovde je GPRS bio do skoro besplatan, ali hvala bogu pa su poceli da ga naplacuju pa nema vise leech-ova (poput tebe) te mogu da ga koriste ljudi kojima zaista treba...
 
Radun:
Kupio sam BT , povezao računar i mobilni telefon ( koji podržava BT ), tako da sam ostvario internet konekciju koja je na raspolaganju 24 h i to potpuno BESPLATNO . Brzina konekcije 115.2 kbps.
Ova mogućnost je kod nas u CG
A jeli?
Pa brzina 115? Da ti ne bude mnogo brzo?
Jel' ti "odokativno" razlikujes 54kbps od neceg brzeg?
GPRS i to (54) postize samo teoretski u svakom slucaju, osim ako CG telefonija nije izmislila neku novost. Ne verujem.
 

Back
Top